Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Buriama Edarbas.net komanda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 vasario 2012 - 03:59

Sveiki Edarbiečiai,
Po naujosios Edarbas.net V3 versijos paleidimo praėjo jau kiek daugiau nei mėnuo. Noriu nuraminti tuos kam neramu, kad viskas yra gerai. Nors ir lėtai, tačiau reikalai juda į priekį. ši naujoji galinga sistema ir siekis iškelti šį projektą į viršūnę reikalauja vis daugiau darbo, laiko ir jėgų, todėl Ieškomi žmonės norintys prisijungti prie forumo valdymo ir tapti Edarbas.net komandos dalimi. Labiausiai norėtųsi, kad prisijungtų žmonės ne dėl materialios naudos, o dėl noro kartu kurti ir plėsti šį projektą. Pradžioje reikalingi forumo moderatoriai, kurie padėtų palaikyti tvarką forume, vėliau atsiras ir dar aukštesnių pareigų. Viskas priklausys nuo to, kokį portalą sukursime kartu. Kuo jis bus didesnis, tuo atitinkamai reikės daugiau galios jam valdyti.


Ką turės daryti moderatorius?
Moderatoriaus pareigos yra palaikyti tvarką forume, kad nebūtų pažeidinėjamos taisyklės.
Moderatorius galės trinti, redaguoti, perkelinėti pranešimus į skirtingas forumo vietas, turės teisę įspėti ir bausti vartotojus už taisyklių pažeidinėjimą.

Moderatorių tipai:
Moderatoriai galės būti Globaliniai- prižiūrintys visą forumą arba tik tam tikro skyriaus prižiūrėtojai. Galėsite rinktis pagal savo galimybes.


Pageidautini reikalavimai norintiems tapti moderatoriais:

1.Būtų gerai, kad turėtumėte moderatoriaus darbo patirties. Visko mokėti nebūtina, kaip naudotis nežinomomis funkcijomis bus paaiškinta, tačiau kažkokia patirtis ar bent supratimas turėtų būti.
2. Pretenduojantysis, privalo būti geros reputacijos žmogus, neturėjęs jokių rimtų nuobaudų portale.
3. Privalo būti aktyvus žmogus, kuris lankosi dažnai portale ir yra pasiryžęs sąžiningai atlikti savo pareigas.
4. Pageidautina kad moderatorius mokėtų taisiklingai rašyti Lietuviškai, rišliai sudaryti sakinius ir pateikti informaciją.

Taigi, visi norintys tapti moderatoriais, prašom šioje temoje keliais sakiniais motyvuotai apibūdinti save, kodėl galėtumėte būti moderatoriumi.

Atsiradus mažiausiai trims kandidatams, bus pradėta rengti apklausa, kurioje kiekvienas galės atiduoti savo balsą už tam tikrą moderatorių, tačiau svarbiausią balsą turėsiu aš pats, todėl mano atžvilgiu visiškai netinkančio moderatoriaus pareigomos žmogaus išrinkti nepavyks.
  • 1

#2 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 vasario 2012 - 07:11

pagaliau bus tvarka :D
as iskart atiduodu balsa uz ingrida :) ji aktyvei dalivauja forume :)
  • 0

 
 

 


#3 ekersis

ekersis

    Buvęs slapyvardis: quarantine

  • Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 239 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaMazeikiai

Parašyta 02 vasario 2012 - 08:01

Pritariu tukslas, ingrida puikiai tiktų į moderatorius :)
  • 0
Google - Feel the Power!!!

http://www.facebook.com/phoneasc

#4 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 vasario 2012 - 09:13

As taip pat uz ingrida ;]]
  • 0

#5 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2012 - 09:19

nu nesigirsiu bet ir taip esu GO bei modas (nors jau nebe nes vokieciai zaidimai jau uzdare :), tad nuo siu pareigu esu laisva)

tad palaikau nauja moda. bet nematau dar dvieju kandidatu, kurie pretenduotu?
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#6 marokas

marokas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 vasario 2012 - 10:42

Noreciau ir as i moderatorius patekti, gal temu sukuriau ir mazai, bet bunu daug prisijunges, turiu forumo moderatoriaus patirties.
  • 0

#7 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2012 - 12:35

Matau, jau iškart yra norinčių, kad būčiau čia tvarkdarė. Moderatoriaus patirties turiu, šiuo metu esu NordBux moderatorė. Nors niekas manęs neklausė, pasakė - būsi, ir viskas :). Edarbas forume iš įpratimo perskaitau kiekvieną naują pranešimą, tai tuo pačiu galėčiau jį "padėti" į vietą, jei reikės.
  • 0

#8 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 vasario 2012 - 12:53

Uz INGRIDA1023
  • 0

#9 OzE-Ri-S

OzE-Ri-S
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 02 vasario 2012 - 02:09

Gerai judam. :) Šaunų tvarka forume bus o už ką aŠ dar pats nežinau .PS. Kekvienas norėtu but modernatorių. Tai pat ir aŠ ,aŠ forume esu buves modernatorius, bet darbo nesų. :) O Šeip idomų kas bus tas bus.
  • 0

PAGALBA - AŽ

FORUME ESU PAPRASTAS NARYS


#10 Karabasas

Karabasas

Parašyta 02 vasario 2012 - 03:27

Prie reikalavimą norintiems būti moderatoriais, manau turėtų būti prirašyta: "Geras mokėjimas rašyti lietuvių kalba, ir rišlus sakinių sudarymas". :) Nes koks bus moderatorius, jeigu nesugebės normaliai atsakyti į kitiems nariams kilusius klausimus? O jei bet kaip atsakinės, kris forumo lygis, ir moderatorius atneš ne naudą, o minusą. :) Tokia mano pastabėlė.
Beje, o weno nebe moderatorius? Ar jo vieno jau neužtenka?
Mano balsas taip pat jau nuspręsta kam keliaus. :)
  • 0

#11 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2012 - 03:30

tai kad weno seniai jau mires :) jo jau labai seniai nematau kaip aktyvaus ar bent kazka darancio
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#12 Kestis

Kestis

Parašyta 02 vasario 2012 - 04:36

Sveiki edarbas.net komanda.
Kadangi esu naujokas, šitame forume, neturintis daug reputacijos, bei teigiamu atsiliepimu.
Bet turiu teise kandidatuoti irgi i moderatorių teises.
Visų pirma kodėl bučiau naudingas šiame forume ?.
1.Prižiūrėčiau tvarka - tai yra temos nebūtų pasikartojančios. Mėgstu tvarka, bei švarą. Pedantiškumo turiu ;)
2.Kelčiau naudingas informacijas, uždarbiavimo būdų, kadangi bendrauju su užsieniečiais kurie mane informuoja naudingomis uždarbiavimo būdais.
3.Labai mėgstu daryti gerus darbus, - tai yra padėti žmonėms, kaip jiems sunku ar ko nesupranta.
4.Mėgstu labai išlaidauti, taigi galėčiau rengti konkursus, ir mokėti iš savo kišenes ;)
5.Esu susipažįnęs su įvairiausiomis TVS (turinio valdymo sistema) keblumu neturėti kilti.
6.Mano hobis knygų skaitymas. Knygos dažniausia būna motyvuojantis siekti savo tikslus, realizuoti svajones, psichologinės.
7.Esu atėjęs iš uždarbis.lt su teigiamais atsiliepimais. Jai admina domins galėsiu pasakyti pseudonimą
Pradžiai kol kas tiek.
Su pagarba narys Kestis.
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------

#13 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 vasario 2012 - 05:31

weno jau nebemoderatorius, nebeturi jis laiko atlikti šias pareigas. Karabasai, ačiū už pastabas, Informacija pirmame pranešime atnaujinta :)
  • 0

#14 moneym33t

moneym33t
  • Lytis:Vyras
  • VietaVilnius

Parašyta 02 vasario 2012 - 07:40

Sveiki edarbas.net komanda.
Kadangi esu naujokas, šitame forume, neturintis daug reputacijos, bei teigiamu atsiliepimu.
Bet turiu teise kandidatuoti irgi i moderatorių teises.
Visų pirma kodėl bučiau naudingas šiame forume ?.
1.Prižiūrėčiau tvarka - tai yra temos nebūtų pasikartojančios. Mėgstu tvarka, bei švarą. Pedantiškumo turiu ;)
2.Kelčiau naudingas informacijas, uždarbiavimo būdų, kadangi bendrauju su užsieniečiais kurie mane informuoja naudingomis uždarbiavimo būdais.
3.Labai mėgstu daryti gerus darbus, - tai yra padėti žmonėms, kaip jiems sunku ar ko nesupranta.
4.Mėgstu labai išlaidauti, taigi galėčiau rengti konkursus, ir mokėti iš savo kišenes ;)
5.Esu susipažįnęs su įvairiausiomis TVS (turinio valdymo sistema) keblumu neturėti kilti.
6.Mano hobis knygų skaitymas. Knygos dažniausia būna motyvuojantis siekti savo tikslus, realizuoti svajones, psichologinės.
7.Esu atėjęs iš uždarbis.lt su teigiamais atsiliepimais. Jai admina domins galėsiu pasakyti pseudonimą
Pradžiai kol kas tiek.
Su pagarba narys Kestis.


Gi turi savo svetainę, kam lyst į kitas?
  • 0

#15 Kestis

Kestis

Parašyta 03 vasario 2012 - 01:39

Tai kas, kad turiu ?
Jai manai, kad bandau konkuruoti su edarbas.net, tai labai klysti.
Visu pirmą, tai žmonių pasirinkimas kur jiems geriau lysti. Kitaip sakant buvoti.
Ir manau informacijos ten arba ten tikrai nepamaišys.
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------

#16 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 vasario 2012 - 02:54

Sveiki gyvi. Na matau, kad reikia keletos moderatorių.
Pagalvojau, kad galėčiau ir aš prisidėti.
Esu čia jau gana senai, neturiu nei vieno neigiamo atsiliepimo, nei vienos nuobaudos.
Turiu dabar daug laisvo laiko, tai galėčiau pagelbėti tvarkytis.
  • 0

#17 Kestis

Kestis

Parašyta 03 vasario 2012 - 04:18

Jai ne paslaptis, kada išrinksite ? Gal turite tikslia data nusistatę ? ;)
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------

#18 helixas

helixas
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipeda

Parašyta 07 vasario 2012 - 01:19

Manau Ingrida tiktu bet reikia ne vieno moderatoriaus vienas moderatorius ir nespes nieko. Reikia nors 3-4 manau :)
  • 0
Parduodu linkomanijos accounta, Steam cd-key`s, Torrent accounta Skype: darbas-i

#19 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 vasario 2012 - 03:17

Moderatorių rinkimai baigti. Nusprendžiau, kad pirmieji prisijungti prie Edarbas.net komandos yra labiausiai verti portalo senbuviai, kurie iš tiesų gerai pažįsta portalą ir nepaliko jo net ir tuo laiku, kai Edarbas.net portalui buvo sunkūs laikai. Taigi, naujieji moderatoriai prižiūrėsiantys portalą yra INGRIDA1023, mirtisee, nesveikaz . Nuo šiol visus skundus apie įvarius pažeidimus siųskite ne tik man, bet ir šiems nariams. Edarbas.net komandą rasite ČIA

P.s, moderatorių bei papildomų administratorių, reikės šiek tiek vėliau, tad tie kurie prijaučiate Edarbas.net projektui ir norėtumėte prie jo prisidėti, galvokite jau dabar, būkite aktyvūs.
  • 0

#20 Kestis

Kestis

Parašyta 07 vasario 2012 - 04:20

Sveikinu naujus moderatorius.
Prašome juos gerbti, bei mylėti :)
Jūs esate dabar jau edarbas.net dalimi ;)
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas