Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

MTV - My Traffic Value


Temoje atsakymų: 461

#41 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 14 birželio 2012 - 09:54

Taigi, investavau 2$ ir turiu atgaut 2.5$ atrodo. bet dividendai juokingi labai jau.. :) Man asmeniškai nepatiko :) Per 6d atgavau 0,0012$ :)


Sveikas manux. Tu tikriausiai investavai į akcijas? O ne į roundus. Nuo akcijų eina labai maži dividentai ir aš patarčiau pradžioje tuom neužsiimti. Persiskaityk apie roundus kas kaip ir suprasi ką reikia daryti: http://www.mytopteam...tv/roundai.html
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#42 manux

manux
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelsiai

Parašyta 14 birželio 2012 - 02:02

Akcijos
Shares:

Dividend Per Share | My Earnings

$0.00251 | +$0.00502
$0.00507 | +$0.01014
$0.0175 | +$0.035

ir kita investicija, kur turiu atgaut 2,5$

Investments earning daily until 125%


13th, June +$0.0002
12th, June +$0.0002
11th, June +$0.0002
10th, June +$0.0002
9th, June +$0.0002
8th, June +$0.0002
  • 0

#43 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 14 birželio 2012 - 02:06

Akcijos
Shares:

Dividend Per Share | My Earnings

$0.00251 | +$0.00502
$0.00507 | +$0.01014
$0.0175 | +$0.035

ir kita investicija, kur turiu atgaut 2,5$

Investments earning daily until 125%


13th, June +$0.0002
12th, June +$0.0002
11th, June +$0.0002
10th, June +$0.0002
9th, June +$0.0002
8th, June +$0.0002


Tai tu investavai į akcijas ir savaime aišku, kad neuždirbsi kol kas milijonų, beto ir investavai nedaug. Ir dar šis dalykas juk vyksta labai trumpai, palauk po kiek laiko bus ir procentai didesni. Programai reikia įsivažiuoti...
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#44 fralfakt

fralfakt

Parašyta 14 birželio 2012 - 03:51

Ziurek as investavau ta 1$ i ta, kad atgaut 110%, tai kada as juos atgausiu? Ir, kaip ten yra su tais round'ais, nes tavo tinklapyje skaiciau nieko nesupratau, gal galetum sitoje temoje paprasciau, kaip nors parasyti ir paaiskinti.
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#45 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 14 birželio 2012 - 06:26

Ziurek as investavau ta 1$ i ta, kad atgaut 110%, tai kada as juos atgausiu? Ir, kaip ten yra su tais round'ais, nes tavo tinklapyje skaiciau nieko nesupratau, gal galetum sitoje temoje paprasciau, kaip nors parasyti ir paaiskinti.

Aš kadangi pradžioje nežinojau tiksliai, tai investavau 50 USD ir jie kaba dabar laukdami 125 proc. Nes aš investavau ne laiku, todėl taip ir įvyko. "Fralfakt" tu labai įdėmiai perskaityk mano puslapį apie roundus, turėtum suprasti, nes aprašiau taip paprastai, nors ir man pačiam dar kyla keblumų ir yra daug klausimų. Aš manau, kad kiekvienoje programoje pradžioje yra juodas miškas, bet dalyvaujant išaiškėja daugelis dalykų ir pradedame suprasti.

Kas dėl roundų. Tau reikia kuo greičiau įlysti į tą eilę naujajame rounde. Tam kad užsirezervuoti vietą, reikia sekti UTC laiką ir žiūrėti kada atsidaro pre-investavimas į naują roundą. Pre-investavimas atsidaro 48 val. po esamo roundo pradžios.

Žmogučiai, skaitykite, domėkitės, informacijos yra labai daug, tad netingėkite jeigu norite kažką uždirbti. Nesitikėkit, kad kažkasd padarys tai už Jus. Aš kiek galėsiu padėsiu.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#46 fralfakt

fralfakt

Parašyta 14 birželio 2012 - 08:15

Tai dabar investaves ir turbut neatgausiu tu pinigu, nes niekaip nesuprantu, kas tie round, bandau, bandau, bet nieko nesigauna pagaut.
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#47 fralfakt

fralfakt

Parašyta 20 birželio 2012 - 04:28

Kaip cia dabar suprasti, mano doleris ta, kur investavau perejo i 125% ta plana investicija, nors jau kokios 6 dienos praejo neatgavau savo 110%, bet jie perejo i 125%. Plius man tas 125% moka jau 5 diena ir moka po 0.0001$.
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#48 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 20 birželio 2012 - 05:10

Mano referalam tas pats, niekas nelaimėjo raundų. :)
  • 0
Nuotrauka

#49 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 20 birželio 2012 - 05:17

Kaip cia dabar suprasti, mano doleris ta, kur investavau perejo i 125% ta plana investicija, nors jau kokios 6 dienos praejo neatgavau savo 110%, bet jie perejo i 125%. Plius man tas 125% moka jau 5 diena ir moka po 0.0001$.


Taip, tavo doleris papuolė į dienos planą ir lauks 125 proc. išmokos, bet kadangi sistema dabar tik pradėjo veikti, reikės laukti kol padaugės pinigų šaltinių ir istema taps turtingesnė. Kol kas tai tik laiko klausimas, kaip supratau, gali papulti į "Fast Track" ir gali išmokėti iškarto visus 125 proc.

Labai norėčiau, kad domėtumėtės kas vyksta, nes kitaip nieko nežinosite, o aš kiekvienam irgi negaliu perteikti visos informacijos.
Pirmiausia paskaitykite čia: http://www.mytopteam...tali-tiesa.html
Po to skaitykite čia apie roundus: http://www.mytopteam...tv/roundai.html

Priminsiu, kad šią nakt bus pre-investavimas į roundą #7, 21/06/2012 02:12:01 Lietuvos laiku. Kas rimtai nori investuoti, privalo atsikelti tuo laiku ir investuoti. Kuo anksčiau papulsite į eilę, tuo greičiau bus išmokėti 110 proc.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#50 fralfakt

fralfakt

Parašyta 20 birželio 2012 - 08:59

Nu as jau mazdaug supratau apie visa sita sistema, nu neismokejo, nes nepatekau i eile, kuo auksciau. Supratau, tai, kad reikia investuoti i sia sistema, kai tik prasideda round'as, kad patektum i eile ismokejimu, kuo auksciau.
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#51 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 21 birželio 2012 - 12:29

Video apie MTV koncepsija.

  • 0
Nuotrauka

#52 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 21 birželio 2012 - 12:48

Nu as jau mazdaug supratau apie visa sita sistema, nu neismokejo, nes nepatekau i eile, kuo auksciau. Supratau, tai, kad reikia investuoti i sia sistema, kai tik prasideda round'as, kad patektum i eile ismokejimu, kuo auksciau.

Nuo naujo roundo pradžios praėjus 48 val. prasideda pre-investavimas į sekantį roundą. Reikia minutė į minutę pre-investuoti, kad papultum kuo anksčiau. Aš vakar susimaišiau, pre-investavimas prasideda šiąnakt 02:12:01 lietuvos laiku.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#53 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 03 liepos 2012 - 08:45

Šiandien prasidėjo naujas roundas #9 ir buvau nustebęs, kai gavau momentalią iŠmoką su 110% į savo sąskaitą. Pre-investavimas buvo sėkmingas, buvau vienas iŠ pirmųjų, todėl viskas taip greitai. Visiems siųlau gerai pasidomėti Šia programa, nes tai ilgalaikis investavimas, legalus ir visiŠkai skaidrus.

Nuotrauka


  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#54 masa123

masa123

Parašyta 03 liepos 2012 - 11:12

grazio ismokos
  • 0

#55 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 04 liepos 2012 - 07:36


Pre-investavimas į roundą #10 prasidės rytoj 05/07/2012 19:15:01 (lietuvos laiku). Nepraleiskite progos pasididinti pinigus, nes kai pre-investuojate pačiu laiku, tikimybė, kad gausite momentaliai 110% yra labai didelė.

  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#56 olopolas

olopolas

Parašyta 05 liepos 2012 - 02:49

Sveiki, sudominositas projektas.. martyboy is kur tu zinai kada kitas round? gaila kad ne visada 110 % duoda tada investuociau trizenklias sumas bet kaip suprantu cia is lempos atrinka.. :(
  • 0

#57 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 05 liepos 2012 - 07:34

Noriu pranešti, kad sukūriau nesudėtingą pamokėlę, kaip reikia Pre-investuoti į My Traffic Value (MTV).

Pamokėlė čia: http://www.mytopteam...vestavimas.html

Supratę kaip galima legaliai ir skaidriai investuoti galite kalnus nuversti tikrąja šio žodžio prasme.

Sėkmės
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#58 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 05 liepos 2012 - 07:40

Sveiki, sudominositas projektas.. martyboy is kur tu zinai kada kitas round? gaila kad ne visada 110 % duoda tada investuociau trizenklias sumas bet kaip suprantu cia is lempos atrinka.. :(


Sveikas Olopolai :)

Naujas roundas prasideda po 96 val, kada prasideda esamasis. Visada duoda 110% tik reikia išmokti investuoti. Reikia Pre-investuoti, o kaip tai daryti yra mano sukurta pamokėlė: http://www.mytopteam...vestavimas.html

Programa galima pasitikėti, nes tai yra ant tiek sąžiningas projektas, kas investuoja pastebėjo, kad bet koks žingsnelis yra paviešinamas, tad niekur nepasislėpsi ir niekas neapgaus, nes visi mato tai kas vyksta.

Linkiu sėkmės. Jei kiltų klausimų būtinai krepkitės.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#59 olopolas

olopolas

Parašyta 05 liepos 2012 - 09:16

Dekui uz siokia tokia info, na bandysim :)
  • 0

#60 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 06 liepos 2012 - 10:44

Dekui uz siokia tokia info, na bandysim :)

Taip, pradžioje gali būti komplikuota, bet su laiku viską suprasite ir įprasite pre-investuoti laiku. Su MTV galima gerai prasimušti, reikia tik noro ir šiek tiek pastangų pasidomėti.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 




Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas