Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

kompiuteris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 05:53

Sveiki visi gal žinot kaip galima sugadinti visa kompiuteri (laptopas) kad niekaip jo nepataisytu ?
  • 0

#2 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:04

Speju , kad tau senas kompas atsibodo ir nori taip padaryt , kad nauja nupirktu? :D
  • 0
Nuotrauka

#3 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:08

Speju , kad tau senas kompas atsibodo ir nori taip padaryt , kad nauja nupirktu? :D


Nė. Mano laptopas apdraustas tai galiu sugadinti ji nuvesti i parduotuve su čekiu gausiu jo visas suma kure mokėjau ir nauja galiu pirkt arba jie atras beda ir pataisys bet nenoriu kad pataisytu
  • 0

#4 ekersis

ekersis

    Buvęs slapyvardis: quarantine

  • Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 239 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaMazeikiai

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:09

su bendzopjuklu perpjauk, arba su kirviu per puse :D
  • 0
Google - Feel the Power!!!

http://www.facebook.com/phoneasc

#5 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:13

su bendzopjuklu perpjauk, arba su kirviu per puse :D


jo labai gera mintis nk nepastebės
  • 0

#6 Visve

Visve

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:18

Jeigu tu ji ardysi, tada jie pamatys zymes ir garantija jokia negalios. Kitas dalykas toks, kad iveisti toki striptu virusa, kuris ilistu i BIOS ar RAM ir ten sedetu. Jie bandytu perrasyt win, bet wirusas vistiek atsirastu
  • 0

#7 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:23

Įdomus klausimas :). Tokiu atveju tau jį bandys pataisyt iš kelių kartų, taip lengvai pinigų neatiduos.
  • 0

#8 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:26

Apipilk kava , mano senasis taip ir iskepe uzpernai :D
  • 0
Nuotrauka

#9 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:27

Jeigu tu ji ardysi, tada jie pamatys zymes ir garantija jokia negalios. Kitas dalykas toks, kad iveisti toki striptu virusa, kuris ilistu i BIOS ar RAM ir ten sedetu. Jie bandytu perrasyt win, bet wirusas vistiek atsirastu


o kur gauti toki virusas ?
  • 0

#10 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 06:29

Apipilk kava , mano senasis taip ir iskepe uzpernai :D


man atrodo jie gali pastebėti ir čia jau ne kompo kalte o mano
  • 0

#11 Golor

Golor

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:12

o jeigu numesi pro langą vistiek pamatys,kad tavo kaltė? pvž sakyk,kad draugas norėdamas pagąsdinti netyčia išslydo iš rankų ir nukrito :D
  • 0

#12 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:26

o jeigu numesi pro langą vistiek pamatys,kad tavo kaltė? pvž sakyk,kad draugas norėdamas pagąsdinti netyčia išslydo iš rankų ir nukrito :D


jo mano kalte
  • 0

#13 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:33

Nemokamas garantinis? Jeigu taip, tada didziai abejoju ar tau jie pinigus grazins, ras kanors vistiek kaip visada :D
  • 0
Nuotrauka

#14 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:35

Nemokamas garantinis? Jeigu taip, tada didziai abejoju ar tau jie pinigus grazins, ras kanors vistiek kaip visada :D


nusipirkau už 500euru kompa dar tada apdraudžiau už 200euru
  • 0

#15 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:40

Emmm....tai neturetu jie kartais del bet ko grazint pinigus arba bent pakeist? Motinai kai pirkau laptopa siemet tai 400 svaru sumokejau o garantinis tik 6 svarai/men ir aiskiai pasakyta , kad jeigu as ji pisiu atsiprasant i siena jie man visiskai nauja duos, NEPAISANT to, kas kaltas.
  • 0
Nuotrauka

#16 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:46

Emmm....tai neturetu jie kartais del bet ko grazint pinigus arba bent pakeist? Motinai kai pirkau laptopa siemet tai 400 svaru sumokejau o garantinis tik 6 svarai/men ir aiskiai pasakyta , kad jeigu as ji pisiu atsiprasant i siena jie man visiskai nauja duos, NEPAISANT to, kas kaltas.


Na nzn aš Airijo pirkau tai buvo parašyta sutarti jei pats žmogus kaltas del gedimo draudimas nieko nepadeda. Tik jei jis pats sugenda ar pavogė.
  • 0

#17 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:48

Ir kainavo 200eu ? nelogiska man cia :D
  • 0
Nuotrauka

#18 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:49

Ir kainavo 200eu ? nelogiska man cia




na aš prieš 3 metus pirkau dar ji :D tai ir draudimas brangus
  • 0

#19 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 birželio 2012 - 07:54

Tai as nzn, gal panarsyk forumus kokius hackeriu ar kokiu velniu , tie juk visko issigalvoja , as tai tik tradicinius gadinimo budus tezn :D
  • 0
Nuotrauka

#20 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 birželio 2012 - 08:05

Tai as nzn, gal panarsyk forumus kokius hackeriu ar kokiu velniu , tie juk visko issigalvoja , as tai tik tradicinius gadinimo budus tezn :D


žiaurėjau nk gudro
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas