Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paypal


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 set4s

set4s

Parašyta 16 liepos 2009 - 10:14

Dar kartą nuoširdus ačiū už sugaištą laiką ;]
  • 0

#22 Keit

Keit

Parašyta 16 liepos 2009 - 10:35

modestas wrote:

Žinojote kad dabar yra mokescei paypal kitokie ?seneu buvo taip pp->pp nemokamai cc->pp mokamaidabar pp->pp mokamai cc->pp mokamailygtai jei pinigus siunciate kaip gift tada lygtai nemokamai....

Gal radai ir kokio dydžio šie mokesčiai?
  • 0

#23 tadasx

tadasx

Parašyta 24 rugsėjo 2009 - 11:55

sveiki,turiu tokia problema del paypal reikejo man susikurt nauja acc tenai bandydamas pririst prie Virtuon ir spausdamas kad atskaiciutu man ten 1eura isoksta tokia lenteleWe were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.informacije ivedziau gera,virtuon pinigu yra,jau antra diena nesamones gaunas,buwau i banka nuvaziaves sake kad su korta viskas yra gerai,nezinot kas cia dar galetu but blogai?
  • 0

#24 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 01:33

gal ka blogai suvedei arba koda nenukopinai kad patvirtintum ir as vargau truputi kol issiaikinau viska ,kodas tau turi ateiti i tavo saskaita seb ten rasi nuskaitima ir bus parasyta pirmi 4 skaiciai tai juos nukopink ir ydek prie patwirtinimo pp saskaitoje
  • 0

#25 zombis5555

zombis5555

Parašyta 31 kovo 2010 - 08:04

gal ir durnas klausimas ,taiva norejau suzinoti kokia mano saskaita ar personal ar priemier?ar imanoma suzinoti?
  • 0

#26 lyderis2

lyderis2

Parašyta 01 balandžio 2010 - 01:52

Kai tik prisijungi į savo PP acc ir kampe matosi tavo acc tipas: NuotraukaŠiuo atveju pas mane yra Premier tipas.
  • 0

#27 Karabasas

Karabasas

Parašyta 01 balandžio 2010 - 02:09

o kodėl tu premier pasidaręs? gi mokesčiai dideli :laugh:
  • 0

#28 lyderis2

lyderis2

Parašyta 01 balandžio 2010 - 02:58

Jei pasidaręs Premier, tai reiškia, kad man taip reikia. Žinau,kad didesni mokesčiai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas