Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

ShareSix Ismokos


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Posted 26 January 2013 - 10:36 PM

Senieji videobb laikai, bent jau man sugryzo suradus si saita: sharesix.com :D

Per pirma menesi kol atradau savo nisa uzdirbau 170$, is pirmo net nesitikejau, kad ismokes, nes daugumai zmoniu buvo problemu su ismokejimais, bet atejus sausio 17 dienai gavau ismoka i webmoney :)

Posted Image

Gaves ismoka iskart pradejau i saita ziuret rimciau, siuo metu, pletojau savo nisa ir iki sio laiko pasiekiau tokiu rezultatu:

Posted Image
  • 0

#2 Kaowe

Kaowe

Posted 26 January 2013 - 10:43 PM

Gražūs skaičiai. Sveikinu.Pabandyk uždarbi užsikelt lygi 50$.Tai manau mėnėsio atlyginimo jau turėsi. :) tik vienas minusas,kad greit neužsilinktu,kai buvo viena talpykla jau iš PPS (paypersale) jau buvau pradėjęs uždirbt po 10$ į diena ir staigi užlinko,ir taip gražiai viskas ėjos.Linkiu,kad talpykla neužlūžtu ir pasikelt uždarbi geresni,pabandyk viską išlūpt iš jos ;)
  • 0

#3 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Posted 26 January 2013 - 10:56 PM

Gražūs skaičiai. Sveikinu.Pabandyk uždarbi užsikelt lygi 50$.Tai manau mėnėsio atlyginimo jau turėsi. :) tik vienas minusas,kad greit neužsilinktu,kai buvo viena talpykla jau iš PPS (paypersale) jau buvau pradėjęs uždirbt po 10$ į diena ir staigi užlinko,ir taip gražiai viskas ėjos.Linkiu,kad talpykla neužlūžtu ir pasikelt uždarbi geresni,pabandyk viską išlūpt iš jos ;)


Aciu ;).Jo bijau tik vieno kad greit neuzsilenktu, nes kiekviena menesi su tom ismokom problemu yra zmonem, bet ismoka, nors ir paveluotai visiems. Manau iki menesio galo pasieksiu 50$ :P
  • 0

#4 AnoW1z

AnoW1z

Posted 27 January 2013 - 11:44 AM

Tikrai neblogai atrodo. Duok reff nuoruoda usireginsiu :)
  • 0

CINSTALLER_banner1_468x60.gif


#5 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Posted 27 January 2013 - 12:26 PM

o kiek ir uz ka jie moka galetum placiau apibudint?
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#6 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Posted 27 January 2013 - 12:58 PM

Tikrai neblogai atrodo. Duok reff nuoruoda usireginsiu :)


Nereik man refferalu


o kiek ir uz ka jie moka galetum placiau apibudint?


Neparasyta saite kiek moka, bet atrodo iki 50$ uz 10000 perziuru ir lygtais tik uz pilnas perziuras, neuztenka tiesiog paspaust play mygtuko kad uzskaitytu view
  • 0

#7 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Posted 27 January 2013 - 01:02 PM

Nereik man refferalu




Neparasyta saite kiek moka, bet atrodo iki 50$ uz 10000 perziuru ir lygtais tik uz pilnas perziura, neuztenka tiesiog paspaust play mygtuko kad uzskaitytu view


kvailai rašai, "nereik man tų referalų" kad uždirbi ~30$ per dieną, jau jautiesi turtuolis ir netgi refu nebereikia? pff.. toli nenueisi su tokia logika.
  • 1

#8 INGRIDA1023

INGRIDA1023
  • Lytis:Moteris

Posted 27 January 2013 - 01:11 PM

"Nereik referalų" aš suprantu, kad aš tau nepadėsiu daug uždirbt. Kaip konkrečiai su šituo žmogum aš nežinau, nes jo neprašiau, bet iš kito susidariau tokią nuomonę.
  • 0

#9 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Posted 27 January 2013 - 01:15 PM

kvailai rašai, "nereik man tų referalų" kad uždirbi ~30$ per dieną, jau jautiesi turtuolis ir netgi refu nebereikia? pff.. toli nenueisi su tokia logika.


Sita tema skirta ne del refferalu, jai butu reikalingi jie buciau kures tema kitoje skiltyje, be to cia apgailetina refferalu sistema
  • 0

#10 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Posted 27 January 2013 - 01:19 PM

kvailai rašai, "nereik man tų referalų" kad uždirbi ~30$ per dieną, jau jautiesi turtuolis ir netgi refu nebereikia? pff.. toli nenueisi su tokia logika.


30$ per diena kaip pradzioje tik radus nisa... Manau jis jau gana toli nuejo
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#11 TdL

TdL

Posted 27 January 2013 - 01:20 PM

Sveikas, gal galėtum į pm atsiųsti kaip dirbi su šiuo puslapiu? Būčiau dėkingas labai.
  • 0

#12 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Posted 27 January 2013 - 01:27 PM

30$ per diena kaip pradzioje tik radus nisa... Manau jis jau gana toli nuejo


tiesiog žinai kur kelti, ką kelti, tiek uždirbti nėra problema.
  • 0

#13 AnoW1z

AnoW1z

Posted 27 January 2013 - 04:49 PM

Koks minimu payout? ir kas kiek laiko moka?
  • 0

CINSTALLER_banner1_468x60.gif


#14 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Posted 27 January 2013 - 04:56 PM

minimumas 10$, moka 15-17 dienomis
  • 0

#15 Kaowe

Kaowe

Posted 27 January 2013 - 06:42 PM

kvailai rašai, "nereik man tų referalų" kad uždirbi ~30$ per dieną, jau jautiesi turtuolis ir netgi refu nebereikia? pff.. toli nenueisi su tokia logika.


Eiktu logike.Kam tų refų,jeigu tie refai ir taip naudos jam tiek daug neneneš? Manau tu pats toli nenueisi su tokia logika.
  • 0

#16 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Posted 29 January 2013 - 06:57 PM

Eiktu logike.Kam tų refų,jeigu tie refai ir taip naudos jam tiek daug neneneš? Manau tu pats toli nenueisi su tokia logika.


nors ir centa kita atneš, ar tai blogai?
  • 0

#17 Kaowe

Kaowe

Posted 29 January 2013 - 09:18 PM

nors ir centa kita atneš, ar tai blogai?

Nu nežinau,nenoriu įžeist,bet tokiam uždarbi centų niekas neskaičiuoja.
  • 0

#18 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Posted 30 January 2013 - 06:25 PM

nors ir centa kita atneš, ar tai blogai?


Su referalais yra beda tokia kad jiems viska turi smulkiai aiskint ir tam sugaisti nemazai laiko, o dauguma ju vistiek viska meta nepraejus nei savaitei, aisku nesakau kad visi bet labai daznas net nepabando, o tai tikrai nera malonu kai tu jiem skiri dazniausiai daug laiko
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#19 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Posted 05 February 2013 - 08:29 PM

Nu nežinau,nenoriu įžeist,bet tokiam uždarbi centų niekas neskaičiuoja.


nematei tu dar uždarbio reiškia.
  • 0

#20 AnoW1z

AnoW1z

Posted 08 February 2013 - 10:05 PM

Klausyk tu pats keli failus? Nes pzdc kanors bandau ikelt kelia and 20kb/s mano upload greitis 50-60mb/s

Koki browser naudoji?
  • 0

CINSTALLER_banner1_468x60.gif





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas