Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Juby Ad share


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 25 liepos 2013 - 09:06


Naujienos iš admino:
Hello Friends and Partners,

Thank you very much for your great support. We have been really busy working behind the scene, answering support tickets and completing our plans for the next phase of JAS.

Please, keep up the good work and continue to share your payment proofs to support our growth. You are welcome to use the contact form to send us any suggestions and advice.

Meanwhile, please take note of the following:

1. We are now going to focus on optimizing our advertisement to meet advertisers' needs, such as Banner Ads being easily set up by members and further designing of Ad spaces.

2. For now, we may not enable auto-repurchase. Our goal is to have members busy on site always, so that we will provide the needed views and clicks to our advertisers' campaigns.

3. Also, for now, if you buy Banner Ads / Text Ads, it will start showing the next after approval, that is once the server time strikes 12am. This may change very soon.

4. Please, endeavour to read our FAQs and HOW IT WORKS page to understand our system very well to avoid raising support tickets for issues already addressed.

Thank you and see you soon.

Admin Juby

Tai, kad jie žada nuo šiol orientuotis į reklamos plėtojimą mane labai džiugina, kadangi dideli reklamos pardavimai yra vienintelis būdas prailginti programos gyvenimą. Su dabartiniais augimo tempais, reklamos pardavimai turės taip pat būti milžiniški, kad programa nesustotų. Žiūrėsim kaip jiems tai seksis. Kolkas viskas atrodo puikiai ir adminas panašu, kad nekvailas :)
  • 0

#22 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 liepos 2013 - 09:28

Pasirodo, buvo tik keli nesusipratimai programos pirmomis dienomis, nesusitvarkė su apkrovimu puslapio tikriausiai.

Ką gi, aš nuo vakar ir dar šiandien viską reinvestuodavau, regis turiu dabar sąskaitoje ~100$, kuriuos gali uždirbti, bandysiu palaikyti t` patį lygį, o likusius gal kiek pakaupti. Pažiūrėsiu kiek per dieną išeis.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#23 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 25 liepos 2013 - 11:17

Per šiandieną vos ne 50% naujų narių prieaugis. Gražu žiūrėt
  • 0

#24 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 liepos 2013 - 07:33

Taigi pasiekiau savo užsibrėžtą tikslą. Šiandien išmoka. Nors regis didžioji dalis sudaro refkomisiniai.

Nuotrauka
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#25 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 liepos 2013 - 02:10

Nuo savaitgalio uždarbis smarkiai krito. Matomai nuo dabar programa pradės merdėti.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#26 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 liepos 2013 - 03:01

Dėl merdėjimo dar neskubėčiau daryt išvadų. Viskas labai priklausys nuo žmonių nuotaikų. Jeigu visi nusiteiks, kad programai jau šakės, taip ir bus, jei ne programa sulėtės bet išgyvens dar kurį, tikėtina netrumpą laiką.
Visiškai normalu, kad programa nebemoka po 100% per dieną. Tokie augimai įmanomi tik iškarto po launch, o JAS jie išsilaikė sakyčiau labai ilgai. Dabar ateina normalus sulėtėjimas iki nedaugiau 10% per dieną (na galima ir daugiau bet sunkiai tikėtina). Lygiai tas pats buvo su AHP lygiai tas pats buvo su AZB. Bet AHP po pirminio sulėtėjimo išgyveno dar apie 3 mėnesius ir kasdien mokėjo po vidutiniškai 6-7%, o tai yra tikrai nemažai.
Kadangi JAS šiuo metu yra geriausiai paruoštas iš visų revshare programų kurios šiuo metu dar gyvos, panašios tendencijos tikėčiausi ir iš jo, bet kaip jau sakiau viskas priklausys nuo žmonių nuotaikų, taip, kad sekit forumus.
  • 0

#27 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 liepos 2013 - 08:42

Po ilgų diskusijų ir daugybės negatyvumo panikavimo ir panašių dalykų MMG forume adminas nusprendė padaryti restartą - apie 66% adpackų vertės buvo sugrąžinta į e-wallet balansą. Kitaip tariant sugrąžinta perpirkimams. Iš esmės gal ir geras ėjimas panikai dėl sumažėjusių uždarbių prislopinti, kadangi dabar tie kas šviežiai prisijungs matys augimą ir jiems atrodys kad programa sveikai gyvuoja. Jeigu turėjot pozicijų nedelskit išnaudot savo e-wallet balanso ant pirkimų, nes dabar tai panašu į luanchą.
Jeigu atvirai visas šitas restart reikalas man nepatinka, kadangi buvo padarytas praktiškai "iš lempos" niekam apie tai iš anksto nežinant ir įtarimų galima buvo turėti tik nebent skaitant MMG forumą. Negerai sukels nemažai panikos tarp tų kas to forumo neskaito. Taip pat prašau pasakykit man kasnors kad aš klystu:
Revshare programoje kai kasnors įdeda tarkim 1000$ ir nusiperka pozicijas, tas 1000$ išjudina kitų žmonių pozicijas ir patenka pas juos į cash balansus ir tie žmonės gali pinigus išsiimti arba pirkdami pozicijas "perstumti" kitiems. Dabar su tokiu "restartu" sukuriami virtualūs pinigai, kurie nėra padengiami tikrais (buvusios pozicijos neatspindi pinigų kiekio sistemoje. Jį atspindi tik visų žmonių cash balansų suma ir rezervas (jei 20 min. pirkimai viršijo 1%)). Dabar tarkim aš už savo pinigus nusipirksiu vėl pozicijas. Kiti taip pat pirks pozicijas už tuos virtualius pinigus kurios prastums manąsias ir sukurs pinigų kuriuos aš galėsiu išsiimti. Tačiau ką aš išsiimsiu jei į programą nebuvo įnešti nauji pinigai?.
Na po to ką pamačiau MMG forume ir po šito "restarto" aš žadu išsiimti viską kiek galiu ir "nešti kailį". Paliksiu tik labai nedidelią sumą, kaip testą, kadangi tiesiog įdomu kur programa keliaus toliau, nors kažkai įtariu kad ilgai nebegyvuos, nebent būtų sukurta daug išorinių pajamų šaltinių arba ji pradėtų staigiai augti.
  • 0

#28 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 liepos 2013 - 09:40

Admino update.

JUST SENT THIS EMAIL NOW:

Hello members,

Please, find below some changes we just made to help our members earn in the long run, especially those who have cashed out less then they have deposited.

1. The Profit-Adpacks of members who have withdrawn 150% or more of their deposit and those who have not deposited but have bought Adpacks with referral commission were returned back to ewallet for repurchase. This will help members with less profit and below BEP to start earning immediately purchases starts.

2. 70% repurchase rule to members who have withdrawn 150% or more plus those who did not deposit at all.

3. Withdrawal limit is set to $200 per transaction and maximum 5 times per 24 hours (total $1000 per 24 hours).

4. Members can only withdraw to a processor if deposit has been made with that processor. So, to withdraw Ref Com to another processor, you must deposit with it first.

5. Minimum deposit set to $10

6. Referral Commissions now 5% on Level 1 only.

7. Maximum Profit capped at 0.5% every 20 minutes (total max daily cap of 36%).

8. Since, the restart will also affect cash flow, withdrawals will be manual, so Admin check with each processor before sending fund. As cash flow improves, instant cashout will be re-enabled.

Please understand that I had to make these changes in the interest of our members. Thank you as you keep supporting us.

Admin Juby


Na kiek raminantis update, kadangi adminas aiškiai kad pats supranta mano išsakytas baimes ir kaikurie pokyčiai tikrai į gerą. Na žiūrėsim kas bus toliau. Laukiam žmonių reakcijų
  • 0

#29 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 liepos 2013 - 10:05

Na va sito as ir tikejaus :D
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#30 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 liepos 2013 - 10:07

saunus ejimas, stoviu ties 50% ir viska dabar imu lauk :D
  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#31 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 liepos 2013 - 10:51

Nukopijuota iš forumo. Tegaliu pasaky tik - HOLY SHIIIIT......

MMG Member
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Group: Member
Posts: 417
Joined: 15-March 13
Member No.: 506,794


Nuotrauka

Roger that

I did this for the love of JUBY

Nuotrauka

  • 0

#32 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 liepos 2013 - 06:52

Neblogai, bandė prasisukti, bet manau jis jau čia pasidarė pačioje pradžioje gero pinigo.


Dabar jau įšėmimai statomi į eilę. Ir lauks kol gerieji dėdės suteiks malonę išsiimti pinigus.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#33 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 liepos 2013 - 09:23


We are pleased to inform that you have received a payment to your account.

From: jubyadshare@gmail.com
Amount: $9.60
Click link for more details https://www.<span st...Z-RCREYB-8WP1FW

This e-mail was sent to aeronass@gmail.com according to your personal EgoPay communication settings. To change your e-mail settings, please log in to your EgoPay account.

Thank you for using EgoPay.

  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#34 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 liepos 2013 - 10:20

Man jau centukai tik bekrenta :(
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#35 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 liepos 2013 - 10:26

Man irgi tas pats. Per vakar dieną vos 2%. Na, bet 2% dar ne tragedija ir viskas gali atsigaut nors turiu pastebėt ne itin tikėtina
  • 0

#36 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 liepos 2013 - 10:58

koks jusu roi?
  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#37 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 liepos 2013 - 11:05

Beveik 115%.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#38 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 liepos 2013 - 11:29

Su ref komisiniais apie 200% (įvertinant reklamos kainą) be apie 100%
  • 0

#39 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 liepos 2013 - 11:45

Su ref komisiniais apie 200% (įvertinant reklamos kainą) be apie 100%

Nesupratau, tai ar 200% ar 100%?
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#40 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 liepos 2013 - 11:47

200% jeigu skaičiuojam ref komisinius, kuriuos gavau. Jeigu ne, mano pačio investicijos man sugražino savo vertę ir nieko neuždirbo šįkart (100%)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas