Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

roadbet.com

statymai uz sporto komandas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#1 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 07:00

Nuotrauka
Pristatau jums lazybu tinklapi roadbet.com :)
Pats nesu lazybu megejas, nes nemegstu rizikos, taciau pirma karta savo gyvenime dariau statymus internete, nes atradau si puslapi.
Kodel gi nusprendziau statyti lazybose siame puslapyje?
Atsakymas paprastas - nes cia nera rizikos :) t.y. yra vykdoma akcija, kad investave (max 25 usd,) po 5 statymu, jus atgausite 100% savo investuotu pinigu + tai, ka islosite.

Kuriu sia tema, nes esu jau isbandes si reikala, ir galiu drasiai teigti, kad puslapis saziningai ismoka pinigus.
Trumpai apie mano patyrima: investavau 20usd is payza, po 5 statymu liko 13usd (pralosiau 7usd), atgavau savo investuotus 20usd ir sumoj gavosi 33usd, kuriuos persivedziau. Stai ismokos irodymas:
Nuotrauka

Dabar apie viska nuo pradziu:
1. Uzsiregistuojate suio adresu http://www.roadbet.c...id=08vr13081846
2. Padarote deposita iki 25usd (geriausia 25usd ir investuot, nes taip labiausiai apsimoka, t.y. daugiau galesite islosti). Galimi investavimo procesoriai: PerfectMoney, EgoPay, SolidTrustPay, BitCoind, OkPay, Payza, Pecunix. Taciau savo pinigus (bonusa) atgausite tik investave is PerfectMoney arba EgoPay.
3. Kai pinigai atsiranda jusu accounte, darote statymus uz pasirinktas komandas. Viena statyma galima statyti uz viena (single) arba uz kelias (multiple) komandas. Statant uz viena komanda, maziausia suma yra 0.1usd, statant uz keleta - 1usd. SVARBU: vieno statymo koeficientas (odd) turi buti didesnis uz 2.0. Kas nezino, koeficientas turi buti kuo mazesnis, nes jis parodo, kiek pinigu islosite, o kaip visi zino, maziau islosti yra didesne tikimybe. Pvz: statote 5 usd uz komanda, kurios koeficientas 1.3, tuomet jeigu ta komanda laimi, jus gaunate 6.5usd, t.y. 1.5usd gryno pelno. Jeigu rungtynes baigiasi lygiosiomis, jus pralaimite, taciau statyti galima ir uz lygiasias.
4. Tokiu budu padarote 5 statymus. SVARBU: statymai turi buti padaryti per 7 dienas nuo registracijos pradzios. Statymai negali buti over/under ir Asian Handycap.
5. Po 5 statymu, jus atgaunate savo investuota suma (BONUS) + tai, ka islosete. Jeigu viska pralosete, vistiek atgausite pradine investicija. Tam, kad gautumete BONUS, reikia el.pastu nusiusti paso arba ID korteles kopija.
6. Pinigus iskart galite persivesti i savo saskaita, is kurios investavote. Suma yra pervedama 1 dolerio tikslumu.

Taip pat mokami komisiniai uz referalus. Taisykles tokios: kai pakvieti 5 referalus, kurie padaro depositus, tuomet pradedi gauti komisinius. Komisiniai siekia 28% nuo pelno, kuri kompanijai uzdirba tavo referalai. Komisiniai ismokami kiekvieno menesio 1d.

Mano patarimai:
1. Investuokite 25usd, t.y. maksimuma, nes taip daugiausia sansu islosti.
2. Statykite uz keleta komandu (multiple), kuriu koeficientai 1.0 - 1.5
3. Po 5 statymu, persiveskite bent pradine investicija, o toliau - pagal savo norus :) nes lazybos yra azartinis zaidimas, cia galite greitai prasilosti.

Klauskite temoje, jei kas neaisku.
Galiu duoti patarimu, uz kokias komandas statyti.
Nuotrauka
  • 1

#2 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 09:12

Mielai uzsiregistruociau jei kas man pakeistu 17_18 usd paypal verified I payza,:)
  • 0

#3 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 09:21

Mielai uzsiregistruociau jei kas man pakeistu 17_18 usd paypal verified I payza,:)

As galiu :)
  • 0

#4 nedaxx

nedaxx

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 10:34

Butinai reikia siust paso kopija?ir beje jei min statymas 0.1 tai pastatai 5 tokius statymus ir likusius issiemi?
  • 0

#5 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 10:41

Butinai reikia siust paso kopija?ir beje jei min statymas 0.1 tai pastatai 5 tokius statymus ir likusius issiemi?


Butinai.
Taip, gali statyt 5 kartus po 0.1.
  • 0

#6 Flyer

Flyer
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 11:19

siunčiant paso kopija, kas privalo matyis? pvz užtenka kad matytųsi tik vardas ir pavardė? Nesinori pateikinėti savo asmens kodo ir kitų duomenų.
  • 0

#7 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 11:21

Butinai.
Taip, gali statyt 5 kartus po 0.1.


Nesu tikras, bet man atrodo, kad statymus reikai daryt taip, kad isnaudotum visa savo deposita. As bent taip dariau, ir gavau bonusa.
  • 0

#8 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 11:22

siunčiant paso kopija, kas privalo matyis? pvz užtenka kad matytųsi tik vardas ir pavardė? Nesinori pateikinėti savo asmens kodo ir kitų duomenų.


As tai nusiunciau ir su asmens kodu. Nieko cia blogo manau, juk kompanija ne kazkokia is gatves.
Ir siaip, cia del to, kad nesiregistruotum kelis kartus is to paties IP.

P.s. pakoregavau tema, del mokejimo sponsoriu
  • 0

#9 nedaxx

nedaxx

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 12:15

O jei neimi bonuso zaidi tik is savo ir deposit darai is payzos vistiek reikia paso kopijos?
  • 0

#10 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 12:30

O jei neimi bonuso zaidi tik is savo ir deposit darai is payzos vistiek reikia paso kopijos?

Ne, tuomet nereikia.
Paso kopija reikalinga bonusui gauti.
  • 0

#11 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 12:34

As galiu :)

.

Gerai tada vaidasbar kai griziu is darbo susirasysim :) o siaip tai ir tonybet ir dar daug kur praso korteles cia tokiems dalykams butinas dalykas, kad patvirtinti tapatybe :) tik va idomu ar visa depozitareikia isstatyt ar ne :)
  • 0

#12 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 12:50

.

Gerai tada vaidasbar kai griziu is darbo susirasysim :) o siaip tai ir tonybet ir dar daug kur praso korteles cia tokiems dalykams butinas dalykas, kad patvirtinti tapatybe :) tik va idomu ar visa depozitareikia isstatyt ar ne :)

Gerai.
Jo, del to, ar reikia visa deposita isleist, nezinau. Bet nelabai logiska butu, jei nereiktu isleist viso.
  • 0

#13 nedaxx

nedaxx

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 01:42

O kaip reikia deposit padaryt per payza paspaudziu deposit pasirenku payza ir toliau nezinau ka daryt?
  • 0

#14 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 01:57

O kaip reikia deposit padaryt per payza paspaudziu deposit pasirenku payza ir toliau nezinau ka daryt?

Reikia paprastai nueit i savo payza accounta, ir nusiust norima suma i pz@roadwmz.com
Kai nusiunti, parasai emaila jiems i support@roadbet.com su savo username, payza email, reference numeriu ir pervesta suma.
  • 0

#15 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 02:23

O ilgai tikrina tapatybes kortele ?
  • 0

#16 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 14 rugpjūčio 2013 - 02:57

O ilgai tikrina tapatybes kortele ?


As vakar nusiunciau, tai ta pacia diena patikrino, dave bonusa, uzsiprasiau ismokos vakar, o snd jau pervede
  • 0

#17 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 19 rugpjūčio 2013 - 12:17

Siek tiek pakoregavau temos aprasyma.

Statymai negali buti over/under ir Asian Handycap.
  • 0

#18 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 20 rugpjūčio 2013 - 11:18

Butinai reikia siust paso kopija?ir beje jei min statymas 0.1 tai pastatai 5 tokius statymus ir likusius issiemi?


Issiaiskinau del sito: jei statysi 5 kartus po 0,1USD, tuomet bonuso gausi tik 0,5USD. Del to reikia isnaudot visa deposita :)
  • 0

#19 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 22 rugpjūčio 2013 - 01:06

Mano referalas jau gavo ismoka i payza. Jis taip pat investavo is payza , kaip ir as. Tik dabar jau reikia investuot is PM arba Egopay
  • 0

#20 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 rugpjūčio 2013 - 01:56

Na va pagaliau ir as kazka nuveikiau cia biski buvau praloses bet nieko

Mano depositai:
Raudonai pazymejau pralostus zalia kur dar yra.
Nuotrauka

Mano ismoka:
200$ I STP tik galejau imti gaila :(
Nuotrauka
Nuotrauka
Na ir dar like balanse 103.5$
Nuotrauka

Stai mano statymai pazymejau oranzine linija nuo kada pradejau laimineti:
Nuotrauka
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas