Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Hyperantivirus.com - antivirusinė programa ir uždarbis


Temoje atsakymų: 108

#41 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 30 gegužės 2015 - 10:12

Antivirusinę parsisiunčiau iš karto, kai tik prisiregistravau, el-paštą kitą dieną patvirtinau, bet vistiek dar iš hold nepereiną. Bėje nuėjus į ''withdraw'' , ar nemeta lentelės raudonos, jog reikia patvirtinti el paštą ir antivurusinę parsisiūst. ? Pas mane viskas padarytą, bet vistiek rodo. 

 

Tada kažkas ne taip. Man ta lentelė iškart dingo, kai įsirašiau antivirusinę programą. El. paštą patvirtinau vos prisiregistravus. O jeigu ištrintum ir vėl iš naujo įrašytum?


  • 0

#42 Cro

Cro

Parašyta 30 gegužės 2015 - 11:18

Tada kažkas ne taip. Man ta lentelė iškart dingo, kai įsirašiau antivirusinę programą. El. paštą patvirtinau vos prisiregistravus. O jeigu ištrintum ir vėl iš naujo įrašytum?

 

Iš naujo persirašiau Antivirusinę, nepadėjo. Žodžiu, kaip suprantu nebuvau patvirtinęs el-pašto :lol: . Tai padariau ir dabar viskas tvarkoj, lentelė dingo. Iš hold usd dar neparėjo, bet gal pareis  :huh:


  • 0

#43 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 31 gegužės 2015 - 01:10

Užmokestį už vieną nuorodą sumažino iki 0,05$ (dar gerai paliko :)). Minimali išmoka į PayPal padidėjo iki 3$.

Kaip tik tiek ir buvau užsisakiusi. Mano išmoka:

 

 

 

 

O užmokesti už vieną nuorodą žadą dar sumažinti ar jau sumažino už linką ? Nes lentelėje vis dar prie income from 1 link per day rašo 6 centai :) 


  • 0

#44 Cro

Cro

Parašyta 31 gegužės 2015 - 01:17

O užmokesti už vieną nuorodą žadą dar sumažinti ar jau sumažino už linką ? Nes lentelėje vis dar prie income from 1 link per day rašo 6 centai :)

 

Ten lyg dar rašo, bet https://www.hyperlinkrewards.com/link/, čia apačioj  Your valid license Free actual earn (0.05$/link per day) . 

 

manau kad jau sumažinta. 


  • 0

#45 Cro

Cro

Parašyta 31 gegužės 2015 - 01:22

0.5$ per dieną už 10 linkų ir 0.6$ per dieną už tai, kad naudojiesi jų antivirusinę.. Už antivurusinės naudojimą duoda ?


  • 0

#46 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 31 gegužės 2015 - 01:35

O užmokesti už vieną nuorodą žadą dar sumažinti ar jau sumažino už linką ? Nes lentelėje vis dar prie income from 1 link per day rašo 6 centai :)

 
Lentelėje pamiršo pataisyti, bet jau sumažino:

Your valid license Free actual earn (0.05$/link per day).


0.5$ per dieną už 10 linkų ir 0.6$ per dieną už tai, kad naudojiesi jų antivirusinę.. Už antivurusinės naudojimą duoda ?

 

Gerai būtų :). Duoda 0,5$ vietoje 0,6$.
 


  • 0

#47 Cro

Cro

Parašyta 31 gegužės 2015 - 01:52

Aišku :) Kai patvirtinau el-paštą, šiandien iš hold parėjo beveik visi usd. :)


  • 0

#48 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 31 gegužės 2015 - 02:04

Aišku :) Kai patvirtinau el-paštą, šiandien iš hold parėjo beveik visi usd. :)

 

Va ir puiku :).


  • 0

#49 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 31 gegužės 2015 - 02:18

O šiaip kokia jūsų nuomone apie jų ta anti virusinę ? Nes pats turiu Nod32 nusipirkęs licenciją 2 metams ir kaip man žinoma geriau neturėti dviejų anti virusiniu viename kompiuterija :/ Be to užtenka parsisiųsti įsiinstaliuoti ir ištrinti, kad pervestu iš Hold į Available :?  


  • 0

#50 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 31 gegužės 2015 - 02:40

Antivirusinė programa Hyper Antivirus pas mane kompiuteryje nemažai trojanų surado, nors yra Avast Free Antivirus. Gerai, kad jos tarpusavyje nesipjauna, t. y. netrukdo viena kitos darbui, kas dažnai būna, todėl nerekomenduojama turėti dviejų antivirusinių programų. Manau, kad dabar būtų galima ištrinti Hyper Antivirus, nes dingo tinklapyje ta raudona lentelė. Aš ją atjungiau, kad nepasileistų su kompiuterio įjungimu, ir tegul sau būna. Įdomi ir kitų nuomonė.


  • 0

#51 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 31 gegužės 2015 - 06:44

Ką anksčiau ne taip darei?

Ieidavau i savo accouta per pacia antivirusine programa, kuri paleidzia defaultine narsykle. O linka bandydavau deti is kitos narsykles. Trumpiau tariant, linka bandydavau deti neprisilogines, del to neuzskaitydavo.

 

O dar klausimas: kaip su accountais is to paties IP? jei pvz namuose yra 2 kompai ant to pacio IP, ar juose instaliavus hyperantivirus galima atskirai uzdarbiaut?


  • 0

#52 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 31 gegužės 2015 - 09:07

O dar klausimas: kaip su accountais is to paties IP? jei pvz namuose yra 2 kompai ant to pacio IP, ar juose instaliavus hyperantivirus galima atskirai uzdarbiaut?

 

Aš irgi turiu du kompiuterius su tuo pačiu IP, bet bijau, kad neužblokuotų akaunto. Kas mokate angliškai, parašykit į Support ir paklauskit - taip būtų geriausia.
 


  • 0

#53 Cro

Cro

Parašyta 31 gegužės 2015 - 10:00

Paklausiau, kai gausiu atsakymą, parašysiu :)


  • 0

#54 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 01 birželio 2015 - 06:29

Ir as parasiau i supporta. Beje, parasiau dar ir anskciau, kai man neuzskaitydavo linku, tai iki siol neatsake. Supportas prastokai veikia
  • 0

#55 AnoW1z

AnoW1z

Parašyta 01 birželio 2015 - 12:45

BfTXGgf.png

Man jau nebeismoka :/


  • 0

CINSTALLER_banner1_468x60.gif


#56 Cro

Cro

Parašyta 01 birželio 2015 - 03:34

BfTXGgf.png

Man jau nebeismoka :/

 

Minimalus išsiėmimas 3 USD


  • 0

#57 AnoW1z

AnoW1z

Parašyta 01 birželio 2015 - 03:38

Minimalus išsiėmimas 3 USD

Jai per BTC 0.09 USD


  • 0

CINSTALLER_banner1_468x60.gif


#58 Cro

Cro

Parašyta 01 birželio 2015 - 03:40

Jai per BTC 0.09 USD

 

Aš turiu jau daugiau jau kaip 3USD, šiandien gal pabandysiu išsiimt.


  • 0

#59 AnoW1z

AnoW1z

Parašyta 01 birželio 2015 - 03:59

Aš turiu jau daugiau jau kaip 3USD, šiandien gal pabandysiu išsiimt.

Pranesk kaip tau seksis su ta ismoka :D


  • 0

CINSTALLER_banner1_468x60.gif


#60 Cro

Cro

Parašyta 01 birželio 2015 - 09:09

Išsiėmiau išmoką prieš 3-4h, vis dar rašo pending kaip ir pas tave, galbūt po dienos, persimes ;) Nežinau, čia reikia klaust tų kas jau buvo išsiėmę išmoką.


  • 0



Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas