Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
- - - - -

HYIP-investor.biz - naujienos, apžvalgos, patarimai

hyip hyip naujienos mokantys hyip hyip patarimai hyip investavimas

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 HYIPinvestor

HYIPinvestor

Parašyta 26 liepos 2015 - 02:51

Apie www.hyip-investor.biz blog'ą

Sukūriau šį blogą todėl, kad nieko panašaus HYIP investicijų tema tiesiog nėra Lietuviškame internete. Visa randama informacija yra padrikai išmėtyta ir nesisteminga. O tai yra labai, labai blogai. Tai daro Lietuvos interneto vartotojus pažeidžiamais investuojant į HYIP projektus. Todėl pirminis šio blogo tikslas – skleisti teisinga, „yra-kaip-yra“ formato informacija. Sekite blog’o naujienas!

Naujienų srautas

Kiekvieną dieną pranešu karščiausias HYIP naujienas ir trumpas apžvalgas.

Portfolio

Projektai, į kuriuos nusprendžiau investuoti, patenka į blog'o puslapį portfolio. Ten pateiktas išsamesnis projekto aprašymas ir patarimai. Į porfolio stengiuosi įtraukti perspektyviausias HYIP programas, tačiau turiu perspėti, kad investavimas į HYIP projektus yra labai rizikingas. Jokios atsakomybės už prarastus pinigus blog'o administracija neneša. Investavimo sprendimus priimate jūs patys. Taip pat priminame, kad sekmingam darbui su HYIP projektais būtina vadovautis investavimo taisyklėmis, svarbiausia iš kurių - diversifikavimas. Daugiau informacijos rasite blog'o puslapyje infobazė.

RCB - Referral Commission Back

Hyip-investor.biz rūpinasi visais, kurie pasitikėjo mūsų informacija ir investavo pinigus į projektus, kuriuos rekomendavome. Todėl visiems mūsų referalams suteikiame pagalba iškilus problemoms, atsakome į visus klausimus, suteikiame papildomos informacijos ir konsultuojame įvairiais klausimais, susijusiais su HYIP projektais. Taip pat dalį savo komisinių hyip-investror.biz gražins jums už tai, kad mus skaitote ir mumis pasitikite. Mūsų blog‘as dar labai jaunas ir šiuo metu yra aktyvioje kūrimo stadijoje, todėl galime pasiūlyti sekančius RCB:
 

Depozitas:      RCB:
10-19$                0,5%
20-49$                1%
50-99$                1,5%
100$>                 2%


Nuo 14.08.2015 RCB išmokos didinamos! Taip pat keičiasi RCB apskaičiavimas. Nuo šiol gausite lygiai 50% nuo mūsų komisinių, nepriklausomai nuo investuotos sumos. Tai vienos iš geriausių sąlygų HYIP industrijoje!
 

Nepaisant HYIP programos referalinės sistemos nustatytų tarifų ir sąlygų, mes mokame viršuje nurodytus procentus nuo jūsų depozito HYIP projekte. Pavyzdžiui, jūsų įnašas 100$. Gausite 2% nuo mūsų – 2$. Iš pradžių tai gali pasirodyti visai ne daug, tačiau pagalvokite, kad už dešimties identiškų operacijų sukaupsite papildomus 20$. Tai yra mūsų AČIŪ jums.
 

Kaip gauti RCB?

Viskas labai paprasta. Tiesiog įsitikinkite, kad registruojatės HYIP projekte paspaudę ant projekto nuorodos arba banerio blog‘o puslapyje portfolio. Kai sėkmingai užsiregistravote ir įnašas į depozitą jau padarytas – parašykite mums elektroninį laišką su šia informacija:

 

E-mail: hyipinvestor.biz@gmail.com
Tema: RCB

 

Laiško turinys eilės tvarka:
HYIP projekto pavadinimas
Jūsų nick‘as HYIP projekte
Depozito suma
Jūsų PerfectMoney USD sąskaitos numeris

 

Būtina nurodyti temą ir laikytis nurodytos turinio tvarkos. RCB mokamas tik į PerfectMoney sąskaitą, kurią atsidaryti yra labai greita ir paprasta. RCB gausite 48 val. bėgyje. Švenčių dienomis ir savaitgaliais gali tekti laukti ilgiau. Iš anksto dėkojame už supratimą.

Prašymas forumo dalyviams

-Užduodami klausimą, įsitikinkite, ar atsakymo į jį nėra blog'o puslapyje infobazė.
-Nespaminkit!
-Savo referral'ines nuorodas su projekto, kuriame dalyvaujate, aprašymu, talpinkite tiesiai į formumo HYIP temą ir ją savarankiškai prižiūrėkite.
-Apie gautą RCB nuo mūsų praneškite čia. Ir mums malonu, ir kiti pamatys  ;) 


 


 • 0

www.hyip-investor.biz - naujienos, apžvalgos, patarimai


#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

  Forumo senbūvis

 • Moderatoriai
 • 3.054 Pranešimai:
 • Lytis:Moteris

Parašyta 26 liepos 2015 - 04:34

Angliškų, rusiškų tokio tipo HYIP svetainių su refback mokėjimu teko matyti, o lietuvišką pirmą kartą matau.


 • 0

#3 HYIPinvestor

HYIPinvestor

Parašyta 26 liepos 2015 - 05:58

Ji pirma tokia ir yra :)
 • 0

www.hyip-investor.biz - naujienos, apžvalgos, patarimai


#4 HYIPinvestor

HYIPinvestor

Parašyta 28 liepos 2015 - 01:12

Sveiki! Įkėliau naują projektą. Projekto aprašymą ir info rasite čia:

http://hyip-investor...8-07-naujienos/

Noriu pabrėžti, kad HYIP'as fast kategorijos, todėl nuo 31.07.2015 investuoti nerekomenduoju. Jeigu kas nors stebi HYIP industriją ilgesnį laiką, žinokite, kad paskutinis šio admino kurinys www.startup-exchange.net išdirbo apie 1,5 mėnesio. Tikiuosi, ir šį kartą nepaves. 


 • 0

www.hyip-investor.biz - naujienos, apžvalgos, patarimai


Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: hyip, hyip naujienos, mokantys hyip, hyip patarimai, hyip investavimas

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas