Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Cheklisting.com

cheklisting revenue share

Temoje atsakymų: 79

#21 golf6

golf6

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 12:11

o tu apie admina nepaglvoji? gy yra durniuku ten kels tas disputes fakyrai, cia adminas turi buti atmatrozas , kad dirbtu su tuo paypalu ;)


  • 0

logo777.png


#22 Orange88

Orange88

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 12:35

o tu apie admina nepaglvoji? gy yra durniuku ten kels tas disputes fakyrai, cia adminas turi buti atmatrozas , kad dirbtu su tuo paypalu ;)

 

O tu nepagalvoji, kad jei turi normalų Paypal account'ą ir normalias programos taisykles, tai visada laimėsi 100% disputes?  Būtent normalūs adminai ir naudoja Paypal, nes žino ką daro. Visos didžiausios Rev Share programos naudoja Paypal, jeigu ką...


  • 0

#23 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 26 rugpjūčio 2015 - 01:20

Aš dabar galvoju, o čia Cheklistinge tai ką mes perkame ( reklamos paketus ) neina panaudoti savo reklamai ar tiesiog nerandu kaip tai padaryti ?


  • 0

#24 Orange88

Orange88

Parašyta 26 rugpjūčio 2015 - 01:30

Aha, truputį komplikuota sistema, kuri bent jau mane erzina :D Spausk Business Directory, tada Purchase (iš tikrųjų nieko nepirksi, tiesiog ten tavo paketas atsidarys), ir suvedi visus duomenis, ką nori reklamuoti. Submit ir viskas :)


  • 0

#25 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 29 rugpjūčio 2015 - 11:29

Sumažėjo dieninis dividentų atgavimo procentas ? ar čia tik man taip pasirodė ?  :)


  • 0

#26 Orange88

Orange88

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 11:27

Ne, nesumažėjo. Nebent turi ne Starter pack'us? Ar pamiršai nuorodas suspaudyt? :D


  • 0

#27 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 11:32

Ne, starteriai pas mane. Na čia jie turėjo porą dienų atgal šiokių tokių nesklandumų su nuorodomis, gal dėl to. Kadangi viską, ką turiu reinvestuoju neseku tiksliai to procento, tik pasijuto, kad vienu packu mažiau pavyko nusipirkti už paros uždarbį nei įprastai  :) Tai sakai procentas stabilus ? 6 procentai per dieną ?


  • 0

#28 Orange88

Orange88

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 11:44

Aa, prieš porą dienų mano pack'ai buvo inactive, todėl nieko nepastebėjau. Bet vakar nusipirkau dar keletą pack'ų ir procentai stabilūs, pasitikrinau ką tik :)


  • 0

#29 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 12:54

Pagal jų duomenis paprasti nariai turėtų gauti po 5% per dieną, O tu nemėginai imti narystės, kad greičiau ratas suktusi ? nes jei eitų po 10% butų tikrai smagu :)

cd8a83d89b3f234e967415e8e732bf12.png


  • 0

#30 Orange88

Orange88

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 05:56

Čia komisiniai už referalus ;) Narystė reikalinga pirkti didesnius pack'us. Bet kuo didesnis pack'as, tuo mažesni procentai, todėl turint ribotą biudžetą, neapsimoka su jais prasidėti. ČIa ne HYIP, kur viskas būna atvirkščiai :)


  • 0

#31 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 08:42

Na štai, netrukus perkopsiu 30 packų ribą. Kokia pas tave situacija ? Vis dar kaupi packus ? ar jau pradėjai imti tą savo derlių ? :)


  • 0

#32 Orange88

Orange88

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 08:56

Na štai, netrukus perkopsiu 30 packų ribą. Kokia pas tave situacija ? Vis dar kaupi packus ? ar jau pradėjai imti tą savo derlių ? :)

 

Ką tik 58-tą pack'ą nusipirkau :) Ne dar nepradėjau nusiiminėti, visi pradiniai pack'ai baigėsi, tai teko užsipirkt naujų :)


  • 0

#33 4n0w

4n0w
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 09:36

Verta dar čia pradėti? Nes panašiame projekte sudegiau su packų pirkimais ir nuorodų spaudymais.


  • 0

#34 Orange88

Orange88

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 09:56

Verta dar čia pradėti? Nes panašiame projekte sudegiau su packų pirkimais ir nuorodų spaudymais.

 

Adminas sąžiningas, support'as superinis. Alexa reitingas šauna į viršų. Tik geriausi atsiliepimai. Tačiau nei aš (ar kuris kitas) valdo situaciją. Ją valdo minia. Kol kas ji patenkinta. Kaip bus po mėnesio? Niekas nežino. Todėl kaip elgtis su pačio pinigais, patarti negaliu. Galiu tik pasakyti, kad jeigu man reiktų čia investuoti šiandien, - investuočiau. Nes ir dabar kasdien reinvestuoju. Arba, jei ketini investuoti kokius 200$, išskaidyk investicijas, dalį gali investuoti čia, kitą dalį į šį projektą: http://www.edarbas.n...ads/#entry47811

 

Manau taip būtų protingiausia :)


  • 1

#35 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 10:02

Aš po kol kas irgi nesibaiminu kažkaip su cheklistingu ir viską reinvestuoju. Manau tą darysiu dar kokį gerą mėnesį kol pasieksiu 100 packų, o tada pradėsiu imti. Žiūrėsim, kaip čia bus. Norisi tikėti, kad viskas bus gerai ir visi gerai uždirbsim, bet kaip realiai viskas bus, niekas nepasakys :)


  • 2

#36 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 05:38

Ar sitame projekta tarkim galima investuoti is paypal ir gauti ismokas i PM ar kita banka? :)


  • 0

#37 Orange88

Orange88

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 09:23

Ar sitame projekta tarkim galima investuoti is paypal ir gauti ismokas i PM ar kita banka? :)

 

Negalima. Kaip ir kitose tokio tipo programose :) Būtų pernelyg komplikuota adminams.


  • 0

#38 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 09:38

Na, komplikacijų daugiau, bet manau susidomėjimas gerokai pakiltų, nes tuomet daug žmonių eitų į tokias kompanijas, atsikratyti nenaudojamo procesoriaus pinigais ir išsiimti į kitą. naudotųsi tarsi keityklomis, kuriose išsikeitę pinigus dar ir uždirbtu :)


  • 0

#39 Orange88

Orange88

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 09:48

Bet iškiltų finansinių srautų valdymo problemų, taip pat legalumo (ypač, kalbant apie Paypal). Ir šiaip, ko gero, reiktų atskiros licenzijos. Taip, kad yra gerai kaip yra :D


  • 0

#40 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 10:10

Aisku dekui uz atsakymus, kaip Justinas sake man labai butu gerai atsikratyti valiutos ir dar uzdirbti. Na bet gal prisijungsiu. 


  • 0



Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas