Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Pool Investors – Greitas uždarbis, 130% per 4 dienas!

Bitcoin Payza PerfectMoney SolidTrustPay Payeer

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 18 rugsėjo 2016 - 06:18

Pool Investors – Naujas pinigų daugintojas, kuriame galima investuoti iki 10 USD kasdien, kurie jums išmoka 13 USD ir juos iš karto galite nusiimti į pasirinktą mokėjimo procesorių.Šiuo metu pozicijos apsisuka tik per 4 dienas! Šioje platformoje perkame reklamą, kad gautume tokenų, o tokenus verčiame pinigais! Reklama šioje platformoje padės pasiekti labiausiai aktyvius šios rinkos narius. Rekomenduojame naudoti Payza mokėjimo procesorių, nes tai sumažina riziką jei investuojate su nuostoliu.

  • Privalumai: 130% už kiekvieną išleistą dolerį reklamai per 4 dienas, neribotas skaičius paspaudimų į jūsų reklamuojamus projektus, patikimas administratorius.
  • Trūkumai: Pasiekus itin didelį nupirktų paketų skaičių bus daromi restartai ir pirkimus bus galima atlikti iš naujo (nuostolius už turimas pozicijas dengs draudiminis fondas).

Platforma reikalauja peržiūrėti keletą reklamų (priklausomai nuo turimos narystės), kad gauti uždarbį. Tai leidžia mums reklamuoti kitus projektus! Kaip ir kituose projektuose, jei nebūsite peržiūrėje nurodyto skaičiaus reklamų, uždarbį vėl gausite tik tada kai jas peržiūrėsite. Kai tik sistema pristoja, visos aktyvios pozicijos sistemoje, gaus tam tikrą kiekį pinigų esančių restarto fonde. Ko pasekoje visa eilė bus išvalyta ir sistema pradės veikti iš naujo!

Logos1.png?resize=615%2C498

 

Kaip pradėti?

 

Žingsnis po žingsnio paaiškinsiu kaip pradėti dirbti. Pirmiausia užsiregistruojame Pool Investors. Įdedame norimą sumą pinigų (apie 100 USD, 10 dienų po 10 USD). Rekomenduojame naudoti Payza mokėjimo procesorių, nes tai sumažina riziką jei investuojate su nuostoliu (dėl daugiau informacijos kreipkitės į mus). Toliau privalome įsigyti narystę, mūsų rekomendacija būtų pasirinkti ProAdvertiser (3 mėnesiams iš anksto), kuriame reikės peržiūrėti tik 1 reklamą kas 24 valandas. Dabar galime pirkti reklamos paketus arba kitaip vadinamus tokenus, kurie jums uždirbs pinigus. Nepamirškite įsigytus tokenus iškeisti į sistemos pozicijas (maksimaliai galima iškeisti 10 per parą, o tai yra 10 USD). Jeigu kils papildomų klausimų, mielai atsakysime!

 

DRAUDIMAS: Šiuo metu visiems investavusiems arba ketinantiems investuoti mano komandos nariams galioja investicijos draudimas iki 100 USD, kuriuos projekto nemokumo atveju padengsime iš gautų komisinių už komandos pirkimus. Pasiūlymas galioja iki 2016-09-31. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu susisiekite asmeniškai. Daugiau informacijos apie draudimo pasiūlymus rasite čia.

 

468x60n.gif?resize=468%2C60

(RevShare Lietuva – FacebookBitcoin Lietuva – Facebook)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Bitcoin, Payza, PerfectMoney, SolidTrustPay, Payeer

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas