Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Bots Family – Įdomus HYIP projektas Telegram platformoje!


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 noobsaibots

noobsaibots
 • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 spalio 2016 - 10:15

 

Bots Family yra populiari aukštos rizikos investavimo programa, kuri startavo Rugpjūčio 22 dieną ir yra integruota į Telegram Messenger aplikaciją. Bots-Family reprezentuojaTelegram botų šeimą (vardais Adam, Alice ir Garry) su kuriais galime bendrauti per Telegram platformą! Kiekvienas robotas turi savo temperamentą, priima tam tikras investicijas ir turi unikalią Affiliate sistemą. Taip pat kiekvienas robotas: Garry siūlo žaisti žaidimą Lotto, Alice su džiaugmsu priims jūsų sporto statymus, o Adam siūlo sukti ruletę!

 • Privalumai: Galite naudotis Telegram arba įprasta web-versija. Planai nuo 10, nuo 50 ir nuo 200 USD, įvairiems investuotojams. Program auga, populiarėja labai dideliais tempais. Labai daug papildomų funkcijų!
 • Trūkumai: Tai vis dėl to aukštos rizikos investicija.

Be viso to, Bots Family turi papildomą parduotuvėle pavadinimu Driver Store! Joje galite įsigyti papildomų funkcijų programai. Kai kurie produktai dirba tik su tam tikru robotu, o kiti tinka bendrai visiems. Viskas, ką ten galima įsigyti, yra skirta palengvinti uždarbiui Bots Family programoje!

Pavyzdžiui, Instant Driver papildinys leis gauti išmokas į pasirinktą mokėjimo procesorių akimirksniu, Zero Commission Driver leis atsikratyti 1% išėmimo mokesčio,  o Limitless Driver leis išjungti limitus investuojant. Išvardinome ne visus privalumus, prieš investuojant, galima betkurią investiciją paversti neribotą (t.y. kad investavus gausite išmokas tol, kol veiks programa) arba padidinti įprastą gaunamą uždarbį! Pats tinklapis ir Telegram botas yra pilnai išversti į 9 kalbas.

14102534_351103735277304_715133026542019

Ši platforma labai skaidri! Bet kuris narys gali stebėti ir matyti kaip Bots Family progresuoja, tiesiog prisijunkite prie Telegram pokalbių kanalo (@botsfamily_infochat). Ten rasite visą informaciją apie registruotus narius, padarytus įnašus, išėmimus ir įvairių žaidimų ir loterijos rezultatus. Bet kokiu atveju Bots-Family yra HYIP (aukštos rizikos investavimo projektas)! Neinvestuokite daugiau, nei galėtumėte leisti sau prarasti!

Platforma taip pat turi savo valiutą – Botcoins. Visos financinės operacijos programoje (invesiticijos, išėmimai, dalyvavimas žaidimuose) šioje programoje vyksta naudjant Botcoins. Jūs privalėsite įsigyti Botcoins (1 BC = 1 USD) norėdami uždarbiauti su Bots Family. Platformoje nėra jokių privalomų perpirkimo taisyklių ir yra vienas ir tas pats balansas.

Investavimo planai

garry_big-2-300x336.png?resize=300%2C336Investuojame su Garry:
Robotas Garry yra pats protingiausias robotas plantetoje! Savo inestuotojams jis moka 1,20% gryno pelno kiekvieną dieną ir leidžia žaisti loterijoje!

Garry priima investicijas nuo 10 iki 500 USD (5 dienoms) ir moka Jums 21,20% nuo investuotos sumos, kasdien!

Pavyzdžiui, 100 USD išaugtų iki 106 USD per 5 dienas!

Affiliate programa:
Garry moka 3% komisinių už kiekvieną pakviesto draugo pirkimą!

Žaidimas:
Garry kviečia visus žaistis Lotto, kuris vyksta reguliariai! Taisyklės yra labai panašios, kaip populiarame žaidime “Lotto”/”6 iš 36” žaidime. Daugiau informacijos

alisa_big-2-300x383.png?resize=300%2C383Investuojame su Alice:
Robotas Alice yra jaunas sporto gerbėjas! Šis robotas savo investuotojams moka 1,60% gryno pelno kiekvieną dieną!

Alice priima investicijas nuo 50 iki 1000 USD, 15 dienų terminui, 1,60% nuo investuotos sumos kasdien ir pradinė investicija grąžinama po 15 dienų!

Pavyzdžiui, 100 USD išaugtų iki 124 USD per 15 dienų!

Affiliate programa:
Alice moka 5% nuo jūsų pirmo lygio pakviestų draugų pirkimų ir 1% už antrą lygį!

Žaidimas:
Alice robotas tikras sporto fanas, kuris nepraleis jokių varžybų! Stebėkite kartu svarbiausias varžybas ir bandykite atspėti kuri komanda laimės! Daugiau informacijos

Alice slaptas investavimo planas!
Alice turi paruošusi mums staigmeną! Antrą kartą investavus į Alice robotą, Jūs gausite nebe 1,60%, o jau 2,50%! Tai reiškia, kad investuodami antrą kartą per 15 dienų mūsų investicija gali priaugti net 37,50%!

adam_big-2-300x378.png?resize=300%2C378Investuojame su Adam:

Adam yra pats rimčiausias ir tuo pačiu dosniausias robotas! Jis siūlo 2,064% gryno pelno per dieną ir leidžia sukti ruletę!

Adam priima investicijas nuo 200 iki 2000 USD, 30 dienų laikotarpiui!

Pavyzdžiui,  100 USD išaugtų iki 161,92 USD per 30 dienų.

Affiliate programa:
Adam siūlo net 7% nuo pakviestų pirmo lygio draugų pirkimų. Antrame lygije – 3%.

Žaidimas:
Adam
 suka ruletę! Rinksitės juodą ar raudoną? Lyginis ar nelyginis? Išbandykite savo sėkmė žaisdami pati populiariausią žaidimą platformoje Bots FamilyDaugiau informacijos

 

Kaip pradėti uždarbiauti su Bots Family?  
 1. Jeigu neturite Telegram, parsiųskite, įdiekite į savo kompiuterį/mobilujį telefoną (arba naudokite įprasta web-versija) ir susikurkite savo profilį. Jeigu jau turite Telegram profilį, žiūrėkite 2 žingsnį.
 2. Tada einame į Bots Family – ir spaudžiame Start pasirinkę vieną iš siūlomų robotų (galime investuoti per visus 3, nes visi jie naudoja vieną balansą).
 3. Dabar turėtumėte išvysti dialogą su robotu. Kiekvieno pokalbio metu matysite detalų meniu, kurio pagalbą atliekame daugelį investavimo veiksmų.
 4. Jeigu turite papildomų klausimų, klauskite mūsų, komentaruose arba susisiekite su pagalbos centru programėlėje Telegram (@BotsFamily_support)!

460_en.gif?resize=468%2C60(Bitcoin Lietuva – Facebook)


 • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#2 betternix

betternix
 • Lytis:Vyras
 • VietaLietuva

Parašyta 06 spalio 2016 - 09:08

Na, tokio HYIP dar neregėjau per savo gyvenimą. Būtų įdomu pamėginti su minimalia investicija. Kiek pats investavai ?


 • 0

#3 noobsaibots

noobsaibots
 • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 spalio 2016 - 06:21

Na, tokio HYIP dar neregėjau per savo gyvenimą. Būtų įdomu pamėginti su minimalia investicija. Kiek pats investavai ?

 

Investavau $550, atsiėmiau apie $150, puse uždarbio reinvestuoju :)
 


 • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#4 noobsaibots

noobsaibots
 • Lytis:Not Telling

Parašyta 12 sausio 2017 - 02:29

Patyriau nuostolių :(


 • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas