Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
- - - - -

Edarbas.net ilgaamžiškumo kelyje, mums jau 8-eri metai !!

Edarbas.net gimtadienis

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Justinas

Justinas

  Pagrindinis Administratorius

 • Administratoriai
 • 1.615 Pranešimai:
 • Lytis:Vyras
 • VietaKupiškis-Kaunas

Parašyta 12 gruodžio 2016 - 07:21

Sveiki Edarbiečiai,

 

Šiandieną, 2016-ųjų gruodžio 12-ąją mūsų bendruomenei sukanka jau visi 8-eri metai. Skaičius 8 daugelio gyvenime neatrodo labai reikšmingas, tačiau žvelgiant į internetą ir jame gyvenančius projektus ir svetaines, šis skaičius nėra tik paprastas skaičius. Tarp Webmasterių netgi yra sakoma, kad jeigu internetinė svetainė išsilaiko aktyvi 8 metus, tai ji jau niekada nebesustos. Ir  ne todėl, kad 8 yra begalybės ir amžinybės simbolis, bet todėl, kad 8 metus beperstojo veikianti internetinė svetainė, yra laikoma ilgaamžiška, kuri jau turi sukrautą pernelyg  didelį informacijos bagažą ir turi pernelyg didelį autoritetą  virtualybėje bei žmonių pasitikėjimą, kad būtų sunaikinta ir išnyktų. Tad su šia proga norėčiau visus Edarbas.net bendruomenės narius ir pasveikinti bei palinkėti mums visiems, kad taptume bendruomeniškesni, veiklesni ir neišnyktume.

 

Ką gi, pamėginsiu išdėstyti šiokią tokią kasmetinę ataskaitą apie forumo gyvenimą per pastaruosius metus:

 

Lyginant su ankstesniais metais forumas išliko lygiai toks pat solidus ir nepakitęs. Ir ne todėl, kad inovacijos nėra kuriamos ir nebėra kur tobulėti, bet todėl, jog manau, kad to nereikia ir realios naudos bendruomenei tai neduos. Esu gavęs nevieną priekaištą, kodėl nesirūpinu forumu, kodėl jo dizainas yra toks pasenęs, kodėl nevyksta jokie konkursai, kodėl niekas nesikeičia ir nepritraukiama daugiau žmonių ? Tačiau aš manau, kad tokie paviršutiniški dalykėliai esamos situacijos neišspręs ir susiformavusio žmonių būdo mažiau bendrauti niekas nebepakeis (jei manote kitaip, laukių pasiūlymų). Žinoma, tiek aš pats, tiek jūs visi norėtų matyti aktyvias ir kunkuliuojančias diskusijas kasdien, bet to nėra. Ir už tai atsakomybę privalome prisiimti mes patys, kurie čia vis dar lankosi ir jaučia norą, kad tos diskusijos vyktų. Pirmiausiai reikia pradėti nuo savęs, o tada laukti atlygio iš kitų. Tik taip diskusijų variklis vėl gali užsivesti ir paversti šį forumą aktyvesniu.

 

Kita vertus nėra taip ir blogai. diskusijos vis dar daugiau mažiau vyksta. Kasdien čia užklysta naujų žmonių ir senbuviai nenustoja kartkartėmis užsukti. Sukurtų temų, parašytų komentarų bei užsiregistravusių naujų žmonių, skaičius yra beveik identiškas 2015-iems - o tai reiškia, kad situacija iš dalies neblogėja. Įdomus dalykas tai, kad labai stipriai suaktyvėjo bendravimas tarpusavyje slapčiomis. T.y asmeninėmis žinutėmis. Tokių pabendravimų tarpusavyje padaugėjo beveik 30% lyginant su ankstesniais metais. Neįsivaizduoju, kas per sandoriai vyksta, nes asmeninių žinučių turinys yra konfidencialus ir aš jo matyti negaliu, bet tokių pasirašinėjimų bendrą skaičių matau ir tikrai galiu patvirtinti, kad jis ženkliai padidėjo. Kodėl ? Gal būt atsakysite jūs.. :)

Bet kokiu atveju, tai yra gerai, nes bet koks aktyvumas rodo, jog forumas vis dar reikalingas žmonėms.

 

Nenuleidžiame rankų !!

 

Kaip jau minėjęs esu daugybę kartų, Edarbas.net nėra mano asmeninis tinklapiukas už kurį esu atsakingas tik aš. To jau nebėra mažiausiai 6 metus, kai Edarbas.net buvo maža informacinė svetainė apie uždarbio internete galimybes, kurią laikiau tik savo paties, nes pats iš jos uždirbdavau pinigus. Dabar Edarbas.net yra mes visi ( daugiau nei 5000 narių ) ir turime dirbti visi drauge. Aš kaip pagrindinis forumo idėjos vedlys prisiimu didžiausią atsakomybę, kadangi per pastaruosius dvejus metus pats labai stipriai apleidau uždarbį internete ir forumą papildžiau mažiau nei man priklauso. Žinoma, tam buvo priežasčių, bet dabar jos leidžia man iš naujo imtis darbo, todėl pradėsiu nuo savęs ir prižadu bendruomenei, jog per ateinančius metus stengsiuosi į forumą įdėti tiek darbo, kiek man priklauso, tačiau be jūsų aš šiame forume esu niekas, todėl prašau visų, kurie nori jog Edarbas.net Lietuvoje būtų viena stipriausių ir perspektyviausių bendruomenių bei tapti jos dalimi, prisidėti prie manęs.

 

Klausimai, Pasiūlai, komentarai, nuomonės, laukiami kaip visados :)


 • 0

#2 nesveikaz

nesveikaz

  Forumo senbūvis

 • Moderatoriai
 • 783 Pranešimai:
 • Lytis:Vyras

Parašyta 12 gruodžio 2016 - 11:36

Buvau praktiškai nuo pirmųjų dienų su Edarbas.net ir padėsiu kuo galiu iki pabaigos ( jeigu tokia kada nors bus )  :) Sveikinimai perkopus 8 metų barjerą nuo manęs !


 • 0

#3 INGRIDA1023

INGRIDA1023

  Forumo senbūvis

 • Moderatoriai
 • 3.054 Pranešimai:
 • Lytis:Moteris

Parašyta 13 gruodžio 2016 - 12:36

Sveikinu su 8-ių metų gimtadieniu mūsų forumą :)!


 • 0

#4 betternix

betternix
 • Lytis:Vyras
 • VietaLietuva

Parašyta 13 gruodžio 2016 - 12:46

Džiaugiuosi, kad Edarbas.net skina gyvavimo metus vieną po kito. Tikiuosi, jog viskas bus gerai ir ateityje. Sveikinimai :)


 • 0

#5 D4vidas

D4vidas

Parašyta 13 gruodžio 2016 - 03:07

8 metai nemazai, sveikinu.


 • 0

#6 virtual2016

virtual2016

Parašyta 13 gruodžio 2016 - 12:10

Tureciau toki pasiulyma perziureti senas temas .Daugelis senesniu temu yra be atsakymu ar kazkokio pabendravimo jose .Kai kuriose temose aptarti dalykai ar nuorodos i puslapius nebeveikia del to kad tu puslapiu nebeliko.Kur visa ta geri padeti ? Gal but sukurti tema pavadinimu archyvas,gal perkelti i siukslyna ,o visiskai nenaudinga informacija paprasciausiai pasalinti .Aisku gal but del to reiktu apklausti daugiau forumieciu gal kazkam tos senos temos kelia nostalgija ar tikisi kad gal viena diena gal ateiviai nebutinai is kitu planetu atrasys. Gal but neblogai butu prideti pokalbiu kambari gal but daugelis labiau ten bendrautu nes ten bendravimo taisykles siek tiek kitokios butu galima bendrauti ne vien apie uzdarbi .Gal but pokalbiu kambaryje atsirastu daugiau diskusiju koki foruma noretu matyti ar kokiu pakeitimu noretu. Neblogai butu ir dizaino pakeitimai nes neuzilgo forumas atrodys kaip windows milenium pries windows 10 . Na cia tik mano tokie pamastymai . Beje sitas domenas turi ne viena konkurenta :D  paieskoje radau ir e-darbas.com ir e-darbas.lt pastarasis irgi atrodo uzleistai bet daug grazesnis dizainas .Nors kaip sakoma del skonio nesigincijama :D


 • 0

#7 mirtisee

mirtisee

  Forumo senbūvis

 • Moderatoriai
 • 1.034 Pranešimai:
 • Lytis:Moteris

Parašyta 16 gruodžio 2016 - 11:31

hmmm.. @virtual2016 keistai lyginat forumą su svetaine :D 


 • 0

@mirtisee


BTC / Ragana / MAYA


468_60_Geld.gif


________________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Edarbas.net gimtadienis

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas