Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
- - - - -

Edarbas.net kartu su jumis jau 10 metų !!

Edarbas.net gimtadienis jubiliejus

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Justinas

Justinas

  Pagrindinis Administratorius

 • Administratoriai
 • 1.615 Pranešimai:
 • Lytis:Vyras
 • VietaKupiškis-Kaunas

Parašyta 12 gruodžio 2018 - 04:07

Sveiki Edarbiečiai,
 
Malonu visus informuoti, jog šiandien 2018-ųjų Gruodžio 12-ąją Edarbas net projektui oficialiai  sukanka 10 metų.  Iš tikro manau daugeliui vis dar tebesinaudojančių šiuo forumu tai gali pasirodyti nelabai reikšminga, nes absoliuti dauguma dabar užsukančių į šią svetainę yra galima sakyti nuolat atsinaujinantys, persigrupuojantys ir ilgai neužsibūnantys forumo naujokai, o tie, kurie išbuvo aktyvūs ar bent dalinai aktyvūs nuo pat pradžių iki šiandienos, tikriausiai tilptų suskaičiuoti ir ant abiejų rankų pirštų.
 Kad ir kaip bebūtų, esmės, kad projektas jau gyvuoja 10 metų niekas nekeičia ir nebepakeis. 10 metų internetinei svetainei yra tikrai didelis ir garbingas jubiliejus, su kuriuo noriu visus pasveikinti ir pasidžiaugti drauge :)
 
Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, jog man su dar keliais talkinančiai asmenimis pavyko išlaikyti šią internetinę svetainę visus 10 metų aktyvią ir be perstojo veikiančią, nors yra šiek tiek apmaudu, jog tas aktyvumas, kad ir ką bedarytum su laiku vis mažėjo ir  tebemažėja. Per tiek metų svetainėje buvo įvykdyta nemažai pokyčių. Keitėsi jos struktūra, platforma ir išvaizda, tačiau pati idėja- burti Lietuvos uždarbiautojus internete į vieną vieta, nepakito ir išliko iki pat šių dienų. 
 
Kiekvienais metais per Edarbas.net gimtadienius mėgdavau apibendrinti ir pasidalinti savo įžvalgomis, idėjomis, nuveiktais ir planuojamais nuveikti darbas per praėjusius ir ateinančius metus, tačiau su laiku, o ypatingai po to kai Edarbas.net svetainė buvo supaprastinta ir perdaryta į forumo platformą (kokią matote dabar) tų galimybių daryti kažką naujo buvo vis mažiau. Pagrindinis mano siekis visuomet buvo natūraliai didinti svetainės lankomumą ir visuomenės domėjimąsi pačiu uždarbiu internete, tačiau net ir tas dalykas iki pat šių dienų sekasi labai prastai. Jau prieš kelerius metus pradėjo ryškėti aiški tendencija, jog visuomenė labai stipriai keičiasi ir toks dalykas, kaip uždarbis internetu kelią žmonėms vis mažesnį susidomėjimą nors žinant šiandieninę ekonominę situaciją Lietuvoje, kai besiskundžiančių nepragyvenimu žmonių skaičius yra milžiniškas,o internetą ir kompiuterius turi praktiškai visi, turėtų būti priešinga. 
 
Kad ir kokia ta situacija bebūtų, noriu informuoti, jog pats asmeniškai uždarbiu internetu daugiau ar mažiau domėjausi visus 10 metų. Tikrai nežadu šio savo pomėgio atsisakyti, kaip ir uždaryti, parduoti ar kažkaip kitaip numarint Edarbas.net projektą, tad noriu jog žinotumėte jog forumas yra saugus, jis toliau veiks bei bandys priešintis tai sveiku protu nesuvokiamai ir šiais "sunkiais" laikais uždarbį internete ignoruojančiai visuomenės tendencijai. 
 
Ko norėčiau paprašyti iš jūsų, tai- prisidėti prie manęs išlaikant šią bendruomenę kuo aktyvesnę. Dalintis uždarbio internete metodais, pagelbėti vieni kitiems ir tiesiog diskutuoti tarpusavyje taip įrodant visuomenei jog uždarbis internetu yra realybė pasiekiama kiekvienam ir kad forumas yra gyvas bei pasiruošęs priimti kiekvieną, kuris to nori.
 
Kaip visuomet laukiu jūsų pasisakymų, idėjų, pasiūlymų :)

 • 2

#2 mirtisee

mirtisee

  Forumo senbūvis

 • Moderatoriai
 • 1.034 Pranešimai:
 • Lytis:Moteris

Parašyta 12 gruodžio 2018 - 10:33

wow jau dešimt metų, gražus jubiliejus. sveikintina ir malonu, gerai pastebėta, kad sudominti internetu uždarbiauti yra sudėtinga, nes visi nori greitų ir didelių pinigų, bet deja taip nebūna visur reikia juodai dirbti tiek realiam darbe tiek internete, tik internetinis variantas supaprastina tavo nuvykimą į darbą ir iš jo sutaupo laiko. 

bet gal daabr jau modernizėja ir uždarbis, t.y. kas jau čia ne naujokas ir išbandęs ne vien tik buxus bet ir rimtesnius uždarbio būdus, ir žengia į kitokias paslaugas ir galimybes ;) 

dar kartą nuoširdūs sveikinimai, ir žinok manau bent jau senbuviai kurie yra šio forumo nariai dar ir kai išeis į pensiją sėdėsim vis dar čia :D


 • 0

@mirtisee


BTC / Ragana / MAYA


468_60_Geld.gif


________________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |

#3 catas

catas
 • Lytis:Vyras
 • VietaVilnius

Parašyta 12 gruodžio 2018 - 11:59

Na nors savęs negaliu priskirti prie senbuvių, bet ir prie tų besirotuojančių naujokų, kaip Justinas sako savęs nepriskirčiau. Uždarbiu internete susidomėjau gerokai vėliau nei susikūrė šis forumas, tačiau džiaugiuosi jog tokia vieta kaip ši egzistuoja, nes, kaip be būtų, manau jei ne šis forumas, tai būčiau taip ir nežinojęs arba vis dar netikėjęs tokiu dalyku kaip uždarbis internete. Sveikinu ir linkiu sulaukti dar nevieno jubiliejaus. :)
 • 0

#4 d2b

d2b
 • Lytis:Vyras

Parašyta 13 gruodžio 2018 - 07:59

Gimtadienį švęsti visada yra malonu, ypač tokių dalykų prie kurių pats pridedi rankas ir dūšią :)

Aš jau ir pats čia daugiau kaip 6 metus (Užsiregistravo 30 Rgp 2012). Tai jau reiškia, kad daugiau nei pusę šio forumo gyvenimo.

Tik kaip ir visas forumo lankomumas taip ir mano lankomumas šiame forume deja yra sumenkęs.


 • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#5 betternix

betternix
 • Lytis:Vyras
 • VietaLietuva

Parašyta 14 gruodžio 2018 - 01:13

Aš skaičiuoju oficialiai penktus metus, o ne oficialiai kokius 6, nes pamenu praėjo nevienas mėnesis kol prisiruošiau užsiregistruoti ir tapti pilnaverčiu šios bendruomenės nariu :D Ištikro tai tikrai sveikinu ir džiaugiuosi, kad forumas vis dar gyvas, nors norėtųsi ir gyvensio. Na bet yra kaip. Alternatyvų šiam forumui Lietuvoje praktiškai nėra, o uždarbis internetu vis dar domina, tad nori nenori esu čia ir neplanuoju niekur dingti bent artimiausiu metu :D


 • 0

#6 INGRIDA1023

INGRIDA1023

  Forumo senbūvis

 • Moderatoriai
 • 3.054 Pranešimai:
 • Lytis:Moteris

Parašyta 14 gruodžio 2018 - 01:58

Sveikinu edarbas.net ir visus jo narius su 10-ies metų jubiliejum!


 • 0

#7 POlinas

POlinas

Parašyta 15 gruodžio 2018 - 05:11

Na tikrai garbinga proga kaip internetiniam tinklapiui. Sveikinu ir linkiu toliau išlaikyti šį forumą, nes bent jau man reikalingas jis yra, nors ir nepasižymiu dideliu aktyvumu.


 • 0

#8 golf6

golf6

Parašyta 18 gruodžio 2018 - 06:21

Sekmes ir toliau !  Ko cia tik nepraeita per tuos metelius projektai su buxais, mlm ir kriptom ir daug visko ;)


 • 0

logo777.png






Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Edarbas.net gimtadienis, jubiliejus

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas