Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Lizingas ar kreditas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 vandergrafas

vandergrafas

Parašyta 31 gruodžio 2018 - 07:16

Sveiki. Galvoju apie naudotos masinos pirkima. Masinos verte apie 5000K. Ar apsimoka imti kredita ar lizinga? Gal kas turit patirties siuose dalykuose?


  • 0

#2 trunks

trunks

Parašyta 31 gruodžio 2018 - 08:28

Jeigu perki naudotą mašiną iki 10k eur, patarčiau tiesiog imti vartojimo paskolą, ir už ją pirktis automobiliį. Lizingas ant popieriaus atrodys pigiau, bet yra keletas niuansų - mašina nepriklausys tau, o bankui, bent jau iki kol neišsimokėsi pilnai paskolos. Poto reiėks drausti KASKO, kas nevisada apsimoka, jeigu mašina nenauja. Taigi manau mažiau galvos skausmo bus jeigu tiesiog pasiimsi vartojimo paskolą (gali imš iš greitųjų kreditų pvz https://www.paskoliu...eitos-paskolos/arba banko/P2P platformų. Tokiu būdu galėsi daryt su mašina ką nori - parduot kada nori ir panašiai. Su lizingu tokios laisvės neturėtum. Vat jeigu jau mašina verta 10k+eur arba yra nauja, tada aišku lizingas yra daug priimtinesnis variantas.


  • 0

#3 Sarunas112

Sarunas112
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 02 sausio 2019 - 02:47

Pritariun ir aš geriau jau kreditas iš banko nei lizingas turėjau bėdu su mogo.lt, nei mano vardu mašina nei parduoti nei ką. Avarijos atvėju taip pat visokiu nesamonių yra tik kreditą arba grynais.


  • 0

Uždarbis internete http://uzdarbioforumas.lt


#4 POlinas

POlinas

Parašyta 02 sausio 2019 - 11:37

Dar geriau yra nei kredito nei lizingo automobilį perkant. Perki tokį, kokį išgali įpirkti ir visų problemų išvengsi.


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas