Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Investavimas į kriptovaliutas

Exmo

Temoje nėra atsakymų

#1 TadasBlinda

TadasBlinda

Parašyta 11 balandžio 2019 - 08:36

Tiems, kas galvoja investuoti į kriptovaliutas:

    Klientams siūlomos labai palankios kriptografinės valiutos įvesties ir išvesties sąlygos. Be to, populiariausi rusiškai kalbančio interneto mainai, klientas taip pat gali užsidirbti pinigų vykdant užsienio valiutos keitimo sandorius.
    Lengva naudotis paslauga. Keitimosi svetainė egzistuoja dviem versijomis: rusų ir anglų kalbomis. Sąsaja yra elementarios, o funkcionalumą galima lengvai įsisavinti per kelias minutes. Greitesniam ir lengvesniam darbui paslauga turi specialią techninę įrangą.
    Valiuta įvesties ir išvesties parinktys. Tarp populiarių mokėjimo sistemų galite naudotis "WebMoney", "Yandex Money", VISA / MASTERCARD, QIWI.
veiklos pelningumas. Tiek tuomet, kai įvedate pinigus, bet ir susigrąžinami pinigai, Crypto valiuta yra neapmokestinama arba jos dydis yra minimalus. Atliekant bet kokio tipo sandorius, taikomas procentinis dydis, lygus 0,2% nuo nurodyto sandorio.
    Bet kokių veiksmų saugumas. "Exchange Exmo" užtikrina absoliučią saugumą visiems klientų atliekamiems sandoriams. Techniniu požiūriu "Exmo" pinigai yra apsaugoti nuo įsilaužimų, nuo vagysčių trečiųjų šalių ir nuo visų įmanomų kodavimo klaidų iš populiariausių kriptotinių valiutų bitino.
    Palaikymo tarnyba yra labai greita irKokybiškai atsiliepimai reaguoja į kiekvieną pranešimą per kelias sekundes. Tai leidžia klientams efektyviau išleisti ne tik lėšas, bet ir jų laiką.

  • 0Atsakyti  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas