Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Pi Network - Crypto ateitis? išbandyti verta !

pi network registracija Pi network

Temoje nėra atsakymų

#1 tusoradijas

tusoradijas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 kovo 2021 - 03:49

Pi Network - Crypto ateitis? išbandyti verta !

 

 
 
8mKz2RnV.jpg
 
Anglų kalba likusi informacija: https://minepi.com/white-paper
 
Pinigų ateitis jau čia - ji sparčiai vystosi ir niekas nenori būti paliktas nuošalyje, tiesa? „Bitcoin“ kasimas reikalauja daug laiko ir energijos, todėl reikia didelių fizinių išteklių ir pažangių techninių žinių. Didžiajai daliai žmonių, tai tiesiog neįmanoma. Todėl nuo šiol, tą daryti galės VISI NORINTYS!
Pristatome Pi Network, pirmą ir vienintelę, tokią skaitmeninę valiutą pasaulyje, kurią galite kasti tiesiog savo išmaniajame telefone! Tai yra kažkas nepakartojamo!
Šį projektą - programėlę sukūrė trys Stanfordo* absolventai:
(Dr. Nicolas Kokkalis, Dr. Chengdiao Fan ir Vincent McPhillip) - turintys mokslų daktaro laipsnį* ir baigę Stanfordo universitetą (JAV, Kalifornija)
 
Šis nuostabus projektas leis Jums kasti Pi kriptovaliutą savo telefone, panaudojant jau esamus socialinius tinklus - visiškai nemokamai ir be baterijos eikvojimo. Šaunu, tiesa?
 
Turi telefoną? Turi ir Pi! Laikas prisijungti prie REVOLIUCIJOS! 
Atsisiųskite „Pi Network“ programėlę jau šiandien, skirtą „Apple“ (App Store) ir „Android“ (Google Play), ir pasiimkite  savo svajonių, pyrago gabalėlį!
 
*Mokslų daktaras – aukščiausias akademinis laipsnis, Lietuvoje, kai kuriose Europos valstybėse ir JAV – aukščiausias mokslo laipsnis.
*Stanfordo universitetas – privatus universitetas Stanforde, Kalifornijoje. Viena turtingiausių pasaulio aukštųjų mokyklų. Pagal Shanghai-Ranking užima 2 vietą. 14 881 studentas, 1 803 darbuotojai.
 
Kas yra Pi Network?
Tai pirmoji ir vienintelė skaitmeninė valiuta (PI), kurią galima kasti savo telefono pagalba. Turime jau daugiau nei 4 milijonus vartotojų, kurie kiekvieną dieną atlieka šį veiksmą telefone! Ir tai visiškai nesudėtinga ir lengva. Tai unikali kriptovaliuta, prieinama visiems žmonėms, turintiems išmanų telefoną.
 
Ši programėlė, buvo sukurta 2019.03.14, neseniai atšventė 2 metų gimtadienį, šiuo metu turi virš 4 milijonų vartotojų ir plinta po visą pasaulį milžinišku greičiau, tarsi virusas (neišsigąskite, tai ne Korona) ir neatrodo, kad žada sustoti.
Tikslas - sukurti tokią kriptovaliutą, kuri nenaudotų daug išteklių, būtų paprasta ir prieinama paprastiems, eiliniams piliečiams, o kitaip sakant visiems (amžius nesvarbus), nes dabartinis kriptovaliutos kasimas yra sunkus ir rizikingas. Su Pi Network nerizikuojate niekuo!
 
Ką reikės daryti? Kaip pradėti kaupti Pi kriptovaliutą?
Visas Jūsų darbas, kurį turite padaryti – būti aktyvus, t.y. kas 24 val. įjungti programėlę, ir paspausti ŽAIBO ikonėlę ⚡️, kuri patvirtina jūsų aktyvumą ir kasa kriptovaliutą. 
Tai – originalu ir paprasta, kas dabartiniame pasaulyje yra vertinama. Tai investicija į ateitį!
 
Viskas priklauso tik nuo Jūsų! Patikėkite, pastangos ir laiko sąnaudos bus minimalios, o nauda tikrai didelė. Norime pabrėžti, kad prieš pradedant, nereikia nieko investuoti, jokio pradinio įnašo, jokių pinigų! Tai daryti galima nemokamai. Rimtas, originalus ir legalus projektas! Tapkite jo dalimi jau dabar!
 
Privalumai:
Decentralizuota – tai saugūs, nepakeičiami, nesuklastojami skaitmeniniai pinigai.
Reikalingas tik telefonas – nereikia jokių resursų, visiškai nesekinama baterija.
 
Viskas ko Jums reikės, tai šiek tiek laiko, minimalių pastangų ir žinoma kantrybės! Jei turite šias savybes, draugaujate su telefonu ir internetu (mobilus ar WiFi) – bus vieni juokai. Viskas lengva ir suprantama.
 
 
TRUMPI FAKTAI:
Girdėjai apie tokią valiutą BITCOIN?
Girdėjai, kokia sėkmė lydi šią valiutą ir žmonių istorijas?
 
2013 m. 1 BTC (bitcoin) vertė buvo vos 10 EUR.
2017 m. Gruodžio mėn. Bitcoin buvo pasiekęs net 16,639 EUR.
2020m. 1 BTC (bitcoin) vertė siekia 9,225 EUR.
 
Todėl, galima tik įsivaizduoti kokius pinigus žmonės gavo, kurie pardavė savo iškastus Bitcoin tinkamu laiku.
 
Norėdami gauti Pi, spustelkite šią nuorodą https://minepi.com/procs ir naudokite vartotojo vardą ( procs ) kaip pakvietimo kodą.
 
(Galite ivesti ir kita promo koda , nesvarbu ) nes kitaip neužsiregistruosite.
 
 
 Kaip, bebūtu, bitcoin ar kitos crypto valiutos, anksčiau buvo išjuokiamos, kaip nieko vertos. Kitos valiutos, taip pat, buvo išjuoktos. Ši valiuta, neišimtis, bus daug nuomonių. Bet, juokiasi dabar tie, kurie kasė, bitcoin ar kitas crypto valiutas ;)
 
  :)

  • 0Atsakyti  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas