Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Multiple Gain


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 driulis

driulis

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 03:29

Nuotrauka

Nauja internetinio uždarbio programa. Tai nėra HYIP, o "Membership", "Community", "Forum" ir "MLM" derinys.

Kaip užsidirbti?


Užsiregistravę gaunate 10 dolerių nemokamai,

už kuriuos galite pirkti shares. 1 share kainuoja 10 dolerių. Nuo kiekvienos share kasdien gausite 2 procentus palūkanų (2,5 jei būsite upgraded narys). 1 share galioja 100 dienų.


Minimali išmoka 20 dolerių,


Su ref:

http://multiplegain.com/?ref=driulis


Be ref:

http://multiplegain.com/


  • 0

#2 tavosefas

tavosefas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 03:59

Ismokos irodymu nebus?
  • 0

#3 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 04:33

Pristatau naują projektą, kuris mano manymu yra įdomus ir kuriame galima uždirbti pasyviai ir aktyviai. Tad susipažinkite su Multiple Gain. Tai nėra aukšto rizikingumo programa, ją galime vadinti pinigus uždirbančių grupe.

Nuotrauka


Apie Multiple Gain programą

Multipltegain.com tai naujas internetinis verslas, kuris lydės Jus į tikrą financinę nepriklausomybę tiesiog sėdint namuose ir dirbant kompiuteriu, gaunant gausų pelna, nesibaiminant prarasti savo pinigus, nes ši koncepcija nėra aukšto rizikingumo. Mus galima vadinti pinigus uždirbančių grupe, todėl, kad visi nariai gali mėgautis pajamomis iš šio verslo, suklestėti ir nepakenkti sau ir kitiems. Produktyvi technologija leis daryti pinigus internete ilgą laiką.
Mes esame įsitikinę, jei tapsite mūsų nariu ir naudositės šia verslo koncepcija, Jūs gausite vis daugiau ir daugiau pajamų. Pajamas gausite iš perkamų šios grupės akcijų ir taip pat pajamas iš Jūsų turimų referalų, kurie prisijungs naudotis mūsų ir Jūsų paslaugomis. Beto, šis verslas yra visiškai NEMOKAMAS, plius gausite 10 USD kreditą, tiesiog už prisijungimą prie mūsų.
Tai iš tiesų yra nepakartojama. Taigi... pradėkite galvoti gudriai ir realiai savo gyvenime, palikite verslą, kuriame galite prarasti savo lėšas akimirksniu. Tapkite mūsų nariu ilgam laikui.

Narystės planai:

Silver - Nemokamas:
Gaunate 10 USD kreditą
2% nuo akcijų paketo sumos kasdien 100 dienų
Premija už pakviestą Silver narį - 0,10 USD
Premija už kiekvieną paskelbimą Multiple Gain forume - 0,01 USD
Išmokos terminas - 24 val.

Gold - 50 USD (4 mėnesiams):
Gaunate 10 USD kreditą
Galimybė atsisiųsti kompanijos produktus
2,5% nuo akcijų paketo sumos kasdien 100 dienų
Premija už pakviestą Silver narį - 0,10 USD
Premija už pakviestą Gold narį - 10% nuo pirmo lygio, 5% nuo antro lygio
Premija nuo Jūsų referalų pirktų akcijų paketų - 5% nuo pirmo lygio, 5% nuo antro lygio
Premija už kiekvieną paskelbimą Multiple Gain forume - 0,01 USD
Pinigų siuntimas tarp narių
Išmokos terminas - 12 val.

Akcijų paketų planai:

Visiems mūsų nariams (Silver ir Gold) mes siūlome galimybę nusipirkti akcijų paketus programoje, kad padidinti potencialias pajamas. Mes garantuojame, jog šie planai yra saugūs ir 100% pelningi Jums ir visiems mūsų nariams.

Silver akcijų paketas: 2.00% per 1 dieną(s) 100 kartų
Viena akcija kainuoja 10 USD
Plano aprašymas:
šis planas galioje tik Silver nariams.

Gold akcijų paketas: 2.50% per 1 dieną(s) 100 kartų
Viena akcija kainuoja 10 USD
Plano aprašymas:
šis planas galioje tik Gold nariams.

Kodėl verta dirbti su mumis?

100% pelningumas garantuotas
Nemokamas 10 USD kreditas į Jūsų pinigų balansą
Daugkartinės referalinės premijos
iki 2,5% dienos pajamų nuo Jūsų akcijų paketo vertės
Ilgalaikės pajamos su žvilgsniu į ateitį
Daug mokėjimo procesorių
Kasdieniai pinigų išėmimai

Programa dirba (arba dirbs) su šiomis mokėjimo sistemomis:

Liberty Reserve, Perfect Money, Payza (?), EgoPay, OK Pay, Solid Trust Pay (greitai), Pecunix (tik papildyti sąskaitą)




Nuotrauka


  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#4 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 04:43

Tai labai nauja programa, nemanau, kad kas turės išmokų įrodymų.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#5 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 04:48

Kaip cia dabar? tema temoje?
  • 0

#6 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 07:39

Išvis pirmas įrašas kopijuotas iš manęs, o mano tema ištrinta, nesvarbu, kad ne aš pirmas, bet iš manęs. Manau jei moderatorė būtų kompetetinga ir atsižvelgtu į mane, tai mano tema pakeistu, o šią išmestu į šiukšles.
Tad INGRIDA dirbk atidžiau ir tikrink kur kokybiški įrašai, o kur ne!
  • 0
Nuotrauka

#7 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 11:30

Užsiregistravau, užeisim už 100 dienų :D Kaip tik bus gimtaadienis, tai bus gimtadienio dovana 20$ :DD
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#8 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 12:00

Abejojiu, ar gausi tuos 20 baksu :)
  • 0

#9 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 01:25

Tai jūs kaip kokie vanagai ir lauksit? Tai darykit kažką, kvieskit žmonių, pirkit akcijas, kad paspartinti uždarbį. O taip belaukiant ir pamiršt gali. :D
  • 0
Nuotrauka

#10 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 01:31

Ka referalu sistema cia veikia?
  • 0

#11 LikeLT

LikeLT
  • Lytis:Vyras
  • VietaTrakai, Lietuva

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 02:34

O tai čia aš uždirbsiu nieko neinvestavęs, ar čia yra kažkokia gudrybė, jog reikia būtinai investuoti :D
  • 0

#12 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 05:03

Lengvai tai iki limono, pasistengęs visa milijardą. :D
  • 0
Nuotrauka

#13 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 05:42

Išvis pirmas įrašas kopijuotas iš manęs, o mano tema ištrinta, nesvarbu, kad ne aš pirmas, bet iš manęs. Manau jei moderatorė būtų kompetetinga ir atsižvelgtu į mane, tai mano tema pakeistu, o šią išmestu į šiukšles.
Tad INGRIDA dirbk atidžiau ir tikrink kur kokybiški įrašai, o kur ne!


Aš netikrinu tekstų pagal unikalumą. Tokiu atveju reikia klausti admin'o. Sukurk kur nors temą ir paklausk.
  • 0

#14 driulis

driulis

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 09:03

Išvis pirmas įrašas kopijuotas iš manęs, o mano tema ištrinta, nesvarbu, kad ne aš pirmas, bet iš manęs. Manau jei moderatorė būtų kompetetinga ir atsižvelgtu į mane, tai mano tema pakeistu, o šią išmestu į šiukšles.
Tad INGRIDA dirbk atidžiau ir tikrink kur kokybiški įrašai, o kur ne!


Labai malonu, kad pamačiau kas per narys... Pripažinsiu, kad tekstą nukopijavau nuo užsieninio blogo, tačiau žinodamas, kad tavo svetainėje būna panašių svetainių, užsukau, galvodamas, kad geriau per lietuvį užsiregistruosiu, bet kaip dabar matau buvo neverta ir daugiau nebesiregistruosiu tavo refu jokioje programoje :) . Dabar dėl teksto panašumo - aš nukopijavau jį nuo blogo, bet tekstas dalinai sutampa su tavo svetaineje esanciu, tai dabar taip išeina, kad nuo taves jie nukopijavo ir išvertė į anglų kalbą? Nors iš tikro man nesvarbu ir nesigilinsiu... Pabandysiu paieškot vėl to blogo, tai linką numesiu, jei pavyks (nors visą naršymo istoriją kasdien automatiškai ištrina naršyklė, tai naršymo istorijoj nerasiu, o realiai nlb nusiteikęs esu ieškot internete vėl to tinklapio(dabar nenustebsiu jei sulauksiu atitinkamo komentaro į šį pasisakymą dėl naršymo istorijos ištryimo... :) )).

Ka referalu sistema cia veikia?


Už referalą gauni 10 centu + 10procentu nuo shares pirkimo + 5 procentus nuo upgrade +10 procentu nuo 2 lygio referalu, perkanciu shares

O tai čia aš uždirbsiu nieko neinvestavęs, ar čia yra kažkokia gudrybė, jog reikia būtinai investuoti :D


Tavo desim dolerių po 100 dienų taps 20. Minimali išmoka 20 dolerių :) , tačiau kiek supratau būtinai sąskaitoje reikia palikti bent 10 dolerių visą laiką, tačiau jei svetainė bus moki, tai vistiek apsimokės.
  • 0

#15 Aurimas718

Aurimas718

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 10:00

Nu bandom. :D 50 dienu palauksim ir pirksim dar viena o jeigu netaps scam dar viena ir po truputi po 5 metu nebereikės dirbti. :DD
  • 0

#16 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 03 rugpjūčio 2012 - 09:58

Nepamirškite, tai, kad gauti referalinius komisinius (10 ir 5 procentus) reikia nusipirkti narystę, kuri yra 50 USD keturiems mėnesiams. Tie kas ruošiasi dirbti narystę pirkti apsimoka, o tie kurie nosį krapštys ir nieko nedarys, o lauks kol prikapsės, tai narystė neapsimokės.
Kodėl tokia brangi narystė? Ogi todėl, kad programa yra idealiai susumavusi pinigėlius, kad jų nepritrūktų ir ji būtų patvari ir ilgalaikė.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#17 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 03 rugpjūčio 2012 - 10:05

Mane sunervino, tai, kad stengiausi, rašiau ir po to gaunu atsakymą, kad įrašas perkeltas į šiukšles, nes jau tipo yra... Na matau tikrai yra ir žiūriu, kad pažįstamas rašymo stilius, bet tai jau nebesvarbu, tiesiog tuo momentu sukilo pyktis ir tiek.
O dėl to tu nori registruokis, nori ne, kad čia man rodysi savo principus jog esi įsižeidęs nuo to nei šilta nei šalta.
  • 0
Nuotrauka

#18 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 03 rugpjūčio 2012 - 10:08

Baikite rodyti savo princypus. Koks skirtumas. Koncentruojamės į temą.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#19 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 03 rugpjūčio 2012 - 11:38

Tapau Multiple Gain "Gold" nariu.
Nuotrauka

Dar kartelį priminsiu, kad daug daugiau galimybių tiems, kas turi "Gold" narystę:

Gold - 50 USD (4 mėnesiams):
Gaunate 10 USD kreditą
Galimybė atsisiųsti kompanijos produktus
2,5% nuo akcijų paketo sumos kasdien 100 dienų
Premija už pakviestą Silver narį - 0,10 USD
Premija už pakviestą Gold narį - 10% nuo pirmo lygio, 5% nuo antro lygio
Premija nuo Jūsų referalų pirktų akcijų paketų - 10% nuo pirmo lygio, 5% nuo antro lygio
Premija už kiekvieną paskelbimą Multiple Gain forume - 0,01 USD
Pinigų siuntimas tarp narių
Išmokos terminas - 12 val.


Ir dar viena naujiena, jau įvestas EgoPay pirkti ir išsiimti pinigus.

Gero verslo :)
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#20 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 03 rugpjūčio 2012 - 02:54

Jau yra Multiple Gain (Lietuva) facebook grupė: https://www.facebook...75384079139517/

Tolesnės naujienos:

KONKURSAS:

Norite gauti 100 USD prizą? Mes prašome Jūsų sukurti video pamokėlę apie multiplegain.com. Kalba gali būti naudojama Jūsų šalies.

Sąlygos:

1. Pamokėlėje turi būti:

- Įvadas (viskas apie multiplegain.com
- Kaip užsiregistruoti
- Kaip įdėti lėšas į sąskaitos balansą
- Kaip patobulinti (upgrade) savo narystę
- Kaip pirkti shares
- Kaip išsiimti pinigus
- Kaip sutvarkyti sąskaitą, kaip pakeisti mokėjimo sistemą ir t.t.
- Kaip matyti operacijų istoriją.

2. Patalpink savo video pamokėlę į YouTube, Vimeo, ir t.t...
3. Pasidalinkite savo video pamokėle oficialiame MG kompanijos puslapyje facebook'e.
4. Mes pamatysime Jūsų video, ir kiekvieną video, kurį mes pripažinsime tinkamu gauti prizą 100 USD paskelbsime. Prizai bus įdėti į Jūsų sąskaitos balansą. Jūs galėsite jį panaudoti, kad nusipirkti shares ar galėsite išsiimti į savo mokėjimo procesorių.

Linkėjimai,
Alexander Zak
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas