Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Multiple Gain


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 higgsas

higgsas

Parašyta 09 rugpjūčio 2012 - 12:57

kokia saskaita geriausia naudot kad galima butu nusiimt ir isiimt pinigus?
  • 0

#22 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 09 rugpjūčio 2012 - 09:14

Aš naudoju EgoPay ir Payza, man jos geriausios.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#23 Aurimas718

Aurimas718

Parašyta 09 rugpjūčio 2012 - 11:53

O čia neatema tų 10 dolerių kaip JSS?
  • 0

#24 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 09 rugpjūčio 2012 - 12:00

O čia neatema tų 10 dolerių kaip JSS?

Jie pasiims 10 USD po 100 dienų atgal, bet tu jau būsi iš tos nemokamos pozicijos uždirbęs 20 USD. Tai už kitus 10 USD galėsi pirkti naują poziciją (share). Čia galėsi uždirbti iš nemokamos pozicijos, kitaip nei JSS.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#25 higgsas

higgsas

Parašyta 09 rugpjūčio 2012 - 04:24

kai noriu prisiregisruot man meta Sorry, registration is disabled temporarily ka daryt?
  • 0

#26 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 09 rugpjūčio 2012 - 04:31

kai noriu prisiregisruot man meta Sorry, registration is disabled temporarily ka daryt?


Reikia palaukti, gal kažką tvarko.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#27 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 13 rugpjūčio 2012 - 11:10

Šiek tiek naujienų:

Pirmiausia visi turite patvirtinti savo sąskaitą el. paŠtu, jeigu nepatvirtinsite, sąskaita bus panaikinta!
Registracijos forma jau aktyvuota ir galite jungtis.
Dabar, nuo Šiol yra pakeistas komisinių planas. Silver nariai negaus 0,1 USD už priregistruotą naują narį, o Gold nariai gaus daug daugiau, net 0,5 USD už naują priregistruotą narį.
God narystė yra sumažinta iki 20 USD už 4 mėnesius. WOW tai labai gerai, nes dabar daug kas galės tapti GOLD nariu ir gauti daug daugiau uždarbio srautų.
Sėkmės!
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#28 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 13 rugpjūčio 2012 - 11:20

O jei aš po 99 dienų išsiimsiu 20$, ką jie man į tai?:D nes aš 0.2 iš reffų gavęs :D
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#29 mAnaXi

mAnaXi
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 13 rugpjūčio 2012 - 11:32

O jei aš po 99 dienų išsiimsiu 20$, ką jie man į tai? :D nes aš 0.2 iš reffų gavęs :D

O kam taip daryt? Kai po 50 dienų turėsi savo pirmąjį 10usd juos reinvestavęs per 25dienas dar 10usd gausi? Nepagalvoji ir taip toliau. Nukentėt nenukentėsi vistiek free bonusas. :D
  • 0

#30 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 13 rugpjūčio 2012 - 11:33

O jei aš po 99 dienų išsiimsiu 20$, ką jie man į tai? :D nes aš 0.2 iš reffų gavęs :D

Manau, kad gali, bet kam taip daryti ir laukti 99 dienas, kad varganus 20 USD išsiimti??? Siūlyčiau pasidarbuoti, tapęs Gold nariu tu kelesdešimt kartų daugiau gali uždirbti.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#31 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 13 rugpjūčio 2012 - 11:39

Ai nu, jūsų tiesa. :D Nepagalvojau :D
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#32 higgsas

higgsas

Parašyta 13 rugpjūčio 2012 - 11:31

Nuotrauka
Paspaudziau kad isiusti zinute i email bet nieko negavau ir negaliu prisijunkt. Ka daryt?
  • 0

#33 mAnaXi

mAnaXi
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 rugpjūčio 2012 - 01:56

Nuotrauka
Paspaudziau kad isiusti zinute i email bet nieko negavau ir negaliu prisijunkt. Ka daryt?

Visų pirmą bent jau man nekrauna nuotraukos, galbūt nurodei ne tikrą emaila? Arba patikrink Spama (ŠlamŠtą).
  • 0

#34 Aurimas718

Aurimas718

Parašyta 14 rugpjūčio 2012 - 08:20

Leidžia jums bent nueiti į tinklapį?
  • 0

#35 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 rugpjūčio 2012 - 10:10

Leidžia jums bent nueiti į tinklapį?


Man leidžia. Pabandyk kitą naršyklę.
  • 0

#36 Aurimas718

Aurimas718

Parašyta 15 rugpjūčio 2012 - 11:38

Man leidžia. Pabandyk kitą naršyklę.

Nei per fox'ą nei per chrom'ą
  • 0

#37 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 15 rugpjūčio 2012 - 11:48

man per firefox veikia tik ryte buvo paluzes
  • 0

#38 mAnaXi

mAnaXi
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 16 rugpjūčio 2012 - 07:24

Viskas normaliai veikia, ko jūs tredžiat į bata palaukit kokią dieną ir tada bus matyt, tiesiog gal atnaujinimus kokius nors daro...
  • 0

#39 driulis

driulis

Parašyta 23 rugpjūčio 2012 - 12:43

Pasižiūrėjau internete, pilna straipsnių, kad scam, nuo Rugpjūčio 8d. nebemoka. Nieks dar nebandėt išmokos prašyt?
  • 0

#40 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 23 rugpjūčio 2012 - 02:59

Pasižiūrėjau internete, pilna straipsnių, kad scam, nuo Rugpjūčio 8d. nebemoka. Nieks dar nebandėt išmokos prašyt?

Taip MG yra scam'as. Labai trumpai paegzistavo, niekas nesitikėjo, bet yra kaip yra ir internete 98 proc. tokių apgavysčių yra. Kol kas jeigu nori rimtai dirbti, tai tik Profit Clicking (buvęs Just Been Paid) siūlau.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas