Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

SL1mas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 SL1mas

SL1mas

Parašyta 11 rugpjūčio 2010 - 10:18

Sveiki visi edarbas nariai.1. Mano vardą tikriausiai daugeliui butu nesunku nuspeti - Simas. Niko istorijos nepasakosiu, bet jo kilme tikrai nesusijusi su mano vardu! 2.Man siandien suejo 24veri, tad nepaslaptis, jog esu vis dar studentas ieskantis galimybiu uzdirbti internetu. Baigiau VGTU transporto inzinerija, toliau tesiu studijas toje pacioje srityje. Darbu inernete susidomejau neseniai. Rimtai informacija kaupiu tik koki menesiuka, dibru jau apie pora savaiciu! Galeciau papaskoti visa istorija kaip cia gavosi, jog susidomejau (ji is ties gan keista ir kaskiek netgi juokinga) taciau bijau, jog daugeliui ikiresiu (jei dar neikirejau) ^^. 3.Gimiau Šiauliuose, taciau gyvenu Vilniuje jau apie 10-11 metu!4. Na apie savo charakteri rasyti yra sunku. Geriausia tave mato kiti zmones nei tu pats save! Siap esu gan tolerantiskas asmuo, nepiktybiskas ir nekenkejiskas, kantrybes man tikrai netruksta (galima sakyti esu knistukas, jei kas uzkabina tai tikrai nepaleidziu lengvai, kad ir kaip nesisektu). 5.Gal del to megstu ejimu strategijos zaidimus tokius kaip HEroes, Civilization... Tai pat zaidziau ir online geimus kaip utopia (jame tikrai suradau ne veina gera drauga su kurias bendrauju iki siol. JI ziadziau apie 9-10 metu (su per traukomis)!!! Daug paaukota sitam geimui) ar spaceciv!LABAI patinka klausyti muzikos!!!! Neisiviazduoju savo gyvenimo be muzikos. Ji mane lydi visur kelyje, namuose, prei ezero, vonioje ir greiciausia bet kur kitur :DSiap rimtu konkreciu hobiu neturiu. Seniau kazkiek zvejodavau, dabar dievinu pasivazinejimus dviraciais (gaila komanijos nevisada pasiseka surinkti)Na gal ir uzteks siam kartui. Greiciausia vistiek niekam neidomu :) Mane siek tiek domintu ar edarbas portalas organizuoja kokius nors nariu meetus :/
  • 0

#2 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 11 rugpjūčio 2010 - 10:21

Sveikas :) Malonu :) Vos perskaičiau kai tiek daug parašiai :) Malonu :) B)
  • 0

#3 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 rugpjūčio 2010 - 10:30

Puikiai prisistatei. Nors kol kas Edarbas.net ima gan aukštas pozicijas Lietuvoje, kaip tokio tipo internetinis portalas, tačiau vis gi yra permažas, kad būtų rengiami meetai, bet ateityje net neabejoju, kad jie bus rengiami. :)
  • 0

#4 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 11 rugpjūčio 2010 - 10:49

Sweikinu su gimtadienių!!! :silly: Ir Sveikas prisijungės prie Edarbas ;DDD Manau tikrai gerai sutarsim :) Beto man patinka, kad tu mėgsti žaisti "Heroes" tikrai unreal žaidimas ;D :)
  • 0

#5 SL1mas

SL1mas

Parašyta 12 rugpjūčio 2010 - 01:04

Dekui uz sveikinimus.@ tooesay kurie tau labiausia patiko Heroes? Speju, jog daugiausiai ziadei 2 ir 3cius ^^
  • 0

#6 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 12 rugpjūčio 2010 - 10:59

saunuolilis slimai, tikrai rasyti moki ir turbut rasinius rasyti tau nesudetinga, nes kalba risli ir tikrai skalndi, bei pateiktis skaitosi labai lengvai ;)siaip meetas geras daiktas, bet kaip patirtis sako ne visada gaunasi, ne karta organizavom, cia turiu omeny zaidimu online, bet kaip praktika sako, deja, pradziai visi UZ, bet kai atiena laikas deja is visu ssusirenka tik 3 :) tad manua cia nepasiteisinimas kad laiko nebuvo ir pan, juk apie meeta jau buvo uzsiminta pries kelis menesius, tad jai noro nera tai nepades niekas ir atmaskiu prigalvoti galima, nu va is paskutinio susitikimo ispudziai is n tik 6 buvo patys pagrindiniai, nu pateisinu tiuos kurie buvo uz lt ribu tai del vienos dienos tikrai nepriskraidysi ...
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#7 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 12 rugpjūčio 2010 - 11:15

SL1mas parašė:

Dekui uz sveikinimus.@ tooesay kurie tau labiausia patiko Heroes? Speju, jog daugiausiai ziadei 2 ir 3cius ^^

Patinka man 3 :) dbr turiu parsisiusntęs penktus, bet nekabliuoja taip kaip treti :DDD
  • 0

#8 SL1mas

SL1mas

Parašyta 12 rugpjūčio 2010 - 12:52

Kaliau nemazai ir 5tus :)Be kompas biski lagino ir siap reikejo prirasti! Cia tas pats kai buvo sokas po 3 pereiti prie 4tu. Bet anyway kaip pastebejau visur ta pati istorija: pradeda zaisti mazdaug nuo 2tru (uoj pamenu kaldavom su broliu juodai), ir po to isjeo treti na ir iki siol viems labiausiai patinka 3. Pats dar pries metus visus camaingus praejau dar karciuka :) Kartias buna siap su chebra susirenkam pakalti ^^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas