Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

blyksnis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 blyksnis

blyksnis

Parašyta 27 rugpjūčio 2010 - 08:23

Sveiki, internetiniai uždarbiautojai!Esu Lukas iš Vilniaus. Man jau 17-ka. :laugh: Ką galiu pasakyti apie save? Gan draugiškas, gan linksmas ;) , siekiantis tikslo. Tikriausiai nenustebins, kad kaip ir kiekvienas lietuvis negaliu gyventi be krepšinio. Dar neatsisakau pasivažinėti dviračiu, plaukioju baseine, skaitau knygas, domiuosi istorija ir šiaip mėgstu aktyviai praleisti laiką. :laugh: Neseniai vėl pradėjau domėtis ekonomika, ieškojau būdų užsidirbti internete ir benaršydamas po google'ą radau šią svetainę ir, turiu prisipažinti, man pasisekė :) . Kol kas uždirbau tik pirmuosius centus, esu dar labai 'žalias' piniguočius, tad būsiu tikrai dėkingas, jei teiksitės su manimi pasidalinti savo patirtimi, duoti patarimų, kad nedaryčiau klaidų.Ačiū visiems, kurie sugaišot savo laiką skaitydami mano prisistatymą :laugh:
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 27 rugpjūčio 2010 - 09:45

Sveikas atvykęs. Žinoma, kad pasidalinsim patarimais ir patirtimi. Juk tam mes čia visi ir esame. Nepamiršk klausti ir visuomet sulauksi pagalbos;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas