Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Vytas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 veetas

veetas

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 03:46

Sveiki, Esu Vytas, man 22. Ir sitam puslapyje, ir sitam 'versle' esu visiskas naujokas. Daug girdejau apie tai, taciau tik dabar prisiruosiau pabandyt. ;) Esu gana uzsispyres ir tikslo siekiantis, tai tikiuos, kad man pasiseks. Siuo metu didziausias galvos skausmas yra perprast visa sistema ir kazkaip pritraukt referalu :D:);) P.S. jei i ka nors kreipsiuos pagalbos, tai prasom buti draugiskais!!! :)
  • 0

#2 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 04:01

Sveikas Vytai :D pagalbos gali kreptis bet kada, čia visi yra draugiški ;)))
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 04:05

Tikslai tavo geri, nesuprates sistemos cia neuzdirbsi, o su referralais bus sunku todel nesitikek, kad bus lengva prikalbeti ka nors uzsiregistruoti, taip pat net jei ir prikalbesi koki drauga, retas kuris referralas spaudineja nuorodas... Sveikas atvykes i edarbas.net, sekmes.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas