Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Jaroslavas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 uHell

uHell

Parašyta 07 spalio 2010 - 06:50

Sveiki, mano vardas Jaroslavas(Jarekas). Man 17 metų. Gyvenu Vilniuje, tiksliau jo pakraštyje:).Manau, esu gan linksmas, padedantis ir miegstantis pajuokauti. Esu mėgėjas "palošti"(pažaisti) internetinius žaidimus kaip, Travian, TribalWars ir kt. Taippat miegstu žvejybą, laimikiais nepasigirsiu, nes žvejuoju mažame upelyje netoli namų(kažin, gal kada ir ten didsnių žuvų atsiras):DKas dėl darbo internete, esu daugmaž it žalias kiaušinis. Jau pradėjau darbą keliuose PTC Sponsoriuose. Aišku pagalba nepamaišytų(ypač pagalba ieškant naujų sponsorių).
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 spalio 2010 - 07:19

Sveikas atvykęs. Matau kad iškarto ruošiesi daryti labai didelę klaidą. Tai yra užsiminei apie naujų sponsorių paiešką. Pats pasisakei, kad esi naujokas, tad patarčiau iš pradžių dirbti kokį mėnesį tik su keliais pagrindiniais ir geriausiais sponsoriais. Kai uždirbsi pirmus dolerius, suprasi kaip viskas veikia, tuomet tik galėsi pradėti ieškotis kažko naujo. Jeigu pulsi iškarto dirbti su betkokiais sponsoriais, greitai nusivilsi, nes tik veltui iššvaistyti savo laiką ir nieko neuždirbsi:)
  • 0

#3 uHell

uHell

Parašyta 07 spalio 2010 - 07:34

Dekoju uz pastaba, stengsiuos butent taip ir daryti:)
  • 0

#4 Qvis

Qvis

Parašyta 07 spalio 2010 - 08:20

Sveikas atvykęs. :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas