Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Domas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 domukas00

domukas00

Parašyta 12 spalio 2010 - 08:16

Sveiki, esu Domas. Man 15 metu, esu is Panevezio. Esu draugiskas, linksmas, plepus ir taip toliau :D ,bet kai reikia bunu rimtas ;D. Beto visada pasiruoses padet kitiems :). Neseniai pradejau trickint ir tai tapo mano pagrindiniu hobiu ir laisvalaikio praleidimo budu. Taip pat retkarciais megstu pasportuoti, bet vis maziau laisvalaikio lieka nes kuo toliau tuo daugiau laiko reikia praleisti prie pamoku ;D. Apie ptc ir panasaus tipo svetaines suzinojau tik pries 3metus, primoji ptc svetaine kurioje dirbau buo bux.to. Kai ten uzdirbau 18$ ismokas pradejo dalint tik nuo 50$, tada patingejas ir baigiau ten dirbti. Kolkas priza esu gaves tik is vieninteles lockerz svetaines. Visai neseniai nusprendziau vel pradeti uzsiimineti siuo "ptc versliuku" ir apsilankiau cia.
  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas