Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Pokeris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1 herkus121

herkus121

Parašyta 07 balandžio 2009 - 12:56

Gal kas zaidziate internetini pokeri?
  • 0

#2 modestas

modestas

Parašyta 07 balandžio 2009 - 02:21

As asmeniskai jo nezaidziu,kazkaip net nesidomejau
  • 0

#3 herkus121

herkus121

Parašyta 07 balandžio 2009 - 03:25

As ir nezaidziu, bet noreciau pabandyti...
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 balandžio 2009 - 03:32

Aš rimtai irgi nemėginau, ir nelabai žadu dar mėginti, nes Pokerį nėra taip paprasta lošti. Norint rimtai kažką laimėti reikia labai daug laiko ir kantrybės. :) Pusbrolis žaidžia tai neperseniausiai buvo išlošęs per vien partiją 500 USD :) Kas norėtų pamėgnti pokerį apsilankykite http://www.triobet.com Čia daug įvairių patarimų paaiškinimų kaip viskas veikia ir pnš :)
  • 0

#5 herkus121

herkus121

Parašyta 07 balandžio 2009 - 03:51

Ne, nu 500$!!! Tai kuriu galu mes dirbam jei tokie pinigai pokeryje sukasi :):D:D:D:D:D
  • 0

#6 modestas

modestas

Parašyta 07 balandžio 2009 - 03:58

Bet pagalvok kaip prasilost galima :)
  • 0

#7 herkus121

herkus121

Parašyta 07 balandžio 2009 - 04:22

Visko buna... Priklauso nuo tavo profesionalumo. Pirma geriau persiskaityti pokerio teorija ir tik tada losti is pinigu. Nes puldamas akis isdeges gali tikrai daug pralosti.
  • 0

#8 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 balandžio 2009 - 08:08

herkus121 wrote:

Ne, nu 500$!!! Tai kuriu galu mes dirbam jei tokie pinigai pokeryje sukasi :):D:D:D:D:D

negavlok, kad tuos 500 USD taip lengva išlošt :) jis gal visus metus kiekvieną dieną lošdavo ir tik vieną kartą taip pasisekė
  • 0

#9 lileikiss

lileikiss

Parašyta 09 balandžio 2009 - 08:37

bet vistiek yra rifikos gali laimeti arba pralosti
  • 0

#10 SovinyS

SovinyS

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 03:13

Aš tai asmeniškai lošiu full tilp poker (galite parsisiūsti http://www.fulltiltpoker.com/) kiekviena dieną vyksta baltic state freeroll konkursai jame jau laimėjauj $18 per liepos menesį rugpjūti dar nepasisekė. o iš tų $18 jau turiu $58,62 na bet ištikro labai sunku lošt daug laiko, daug mastyti, tai vargina
  • 0

#11 SovinyS

SovinyS

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 04:10

Beje gal kas norėtų į mane investuoti, minimali kaina 10 USD jai išloščiau atiduočiau dvigubai daugiau, nesitikiu kad kas susidomės bet pamėginti verta, mano patirtis 2 metai tikrame gyvenime ir 3 metai internetiniame pokeryje
  • 0

#12 tadasx

tadasx

Parašyta 16 rugpjūčio 2009 - 03:49

seip ir yra nemokami turnyrai,pradzioj ten palost o poto ziuret kaip seksis
  • 0

#13 SovinyS

SovinyS

Parašyta 17 rugpjūčio 2009 - 04:32

na taip freeroll turnyrai iš jų jau išlošiau $18
  • 0

#14 tadasx

tadasx

Parašyta 17 rugpjūčio 2009 - 06:28

neblogai
  • 0

#15 SovinyS

SovinyS

Parašyta 20 rugpjūčio 2009 - 11:40

http://img269.images...oyal2.png/ROYAL FLUSH!!!!!!!!!!!!!!!Kas nežino kas yra "ROYAL FLUSH" tj galiu pasakyti stipriausia ir beprotiškai retai iškrintanti korta nuo tuzo iki 10 tos pačios rušies seka :woohoo: prima karta kiek žaidžiu pokerį iškrito man :woohoo:
  • 0

#16 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 09 rugpjūčio 2010 - 10:03

Sveiki, jeigu norite pradeti žaisti pokeri iš grinųjų tai galite padaryti neinvestavę nei cento, ir nežaidę jokiuose Freeroluose, paprasčiausiai reikia 1. Užsiregistruoti PokerStrategy2.Pasirinkti norimą strategiją3.Perskaityti pateiktus straipsnius4.Islaikyti testa, atsakant teisingai i pateiktus klausimus5.Pasirinkti pokerio platforma kurioje norite žaisti (FullTilt, everest poker ir pan.)6.Irodyti jog jums istikrųjų yra bent 18m bei kad jus nurodete teisinga savo adresa. Tai padaryti reikes nusiuntus jiems savo Tapatybe irodanti dokumenta bei dokumenta kur matytusi jusu vardas pavarde bei gyvenamoji vieta7.Tada per 2 darbo dienas jums bus pervesti 50$ i pasirinktą pokerio svetainę, kur jūs galėsite žaisti. Tiesa Pinigai dar pilnai nebus jūsų, jums reikės per 90 dienų suringti 1000 strategijos taškų, to nepadarius is jūsų saskaitos po 90 dienų bus nuskaityta 50$, jeigu saskaitoje bus virš 50$ tada is jūsų nuskaitys 50$ o likę doleriai liks jūsų saskaitoje, jeigu turėsite mažiau nei 50$ tada iš jūsų nuskaitys tiek kiek liko.Jeigu artejant termino pabaigai matote kad nespesite surinkti tiek taškų kaikuriose svetainėse galite pagudrauti pvz Pokerstars platformoje galite susikurti kitą saskaita ir ten pervesti visus pinigus is saskaitos susietos su PokerStrategy
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#17 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 09 rugpjūčio 2010 - 10:18

Velnias, neturiu 18 metų :/ Žaidžiant Freerole reikia butinai 18 metų ar galima ten ir kaip nusliepti kad tiek neturiu ;D ?
  • 0

#18 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 09 rugpjūčio 2010 - 10:27

Freeroluose nebutina turet 18m, bet tik issiimt negalesi kol neturesi 18m ;)Šeip gali registruotis tevų vardu, aš pirmą kart žaidžiau savo vardu tai nekas gavos per 1men neliko tų 50$, db esu užsiregistravęs mamos vardu ir sekas neblogai beveik padvigubinau sumą jau ir per 11 dienų surinkau 150 tų strategijos taškų :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#19 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 09 rugpjūčio 2010 - 10:52

o nice ;D ir per kiek dienu tu viska nrml susitwarkei registravija ir pan. ?
  • 0

#20 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 09 rugpjūčio 2010 - 11:12

Pirmą kart tai biski užtrukau dėl žioplumo :) kai pasirenki Pokerio platformą tada i tinklapį reikia įvesti savo log in kad jie žinotų kur pervesti o aš niekaip nesupratau kaip tai padaryti. O nesupratau nes pasirinkau vieną o paskui persigalvojęs registravaus i kitą ir toi kitoi kai reikėjo ivest log in tai toi vietoi nebuvo imanoma rasyt uzdeta "spyna: ;) tai po 2 menesiu nusprendžiau vėl pabandyt susisiekiau su administracija viską paaiškino ir tada jau po 4 dienų gavau tuos 50$ (4 dienos nes viską užpildžiau penktadieni o sestadieni ir sekmadieni jie matyt nedirba tai antradieni parėjęs po paskaitų jau radau 50$ savo pokerio saskaitoje)Šeip pirmą kartą gali būt sunku išlaikyt testą nes reikia isigilint i straipsnius juos skaitydamas užtrukau gal 2-3 valandas, bet ištikro ten naudingos info yra o visas kitas darbas neilgiau pusvalandžio reikalauja.P.S. Jeigu pasitiki nepažystamais tai aš galiu ir už tave išlaikyt tą testą ;) Tik va tada tau teks pasakyt savo duomenis man ko nemanau kad norėtum :) beto Nauda aš gaučiau jeigu tu žaistum. Puslapis naudojasi referalų sistema ir galima iš jos pasipelnyti. Pvz aš dabar pakviečiu tave ir tu gauni ta "Starting Capital 50$" ir surenki 15 strategijos takų (tai labai lengva) tada aš gaunu 10$ už tai, kai surinksi 100 strategijos taškų man pridės dar 15$ tai išviso jau bus 25$ kuriuos aš uždirbsiu iš tavęs :) na o jeigu žaisi kaip profas ir surinksi 5 000 taškų man duos dar 75$ ir jau būsiu uždirbęs 100$ tavo dėka.P.S.S. Šiuo metu aš jau referalų būdu turiu surinkęs 35$ (1 referalas surinko 28 taškus už jį gavau 10$, kitas vakar pasiekė 119 taškų ribą ir jau už jį gavau 25$) tiesa norint persivesti šiuos $ reikia surinkti bent 50$
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas