Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Pokeris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 09 rugpjūčio 2010 - 11:38

parasyk sawo skype i pm jai gali :)
  • 0

#22 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 10 spalio 2010 - 09:10

Nepatikėsite ką tik sėdėjau prie vieno pokerio stalo su Lietuviška žvaigžde, Pauliumi Jankūnu. PokerStars organizuojamame Freerole kur galejai laimėt 50$ pasalindamas krepsinio zvaigzdes Kalnieti ir Jankuna Man teko garbė sėdėt kartu su Paulium :DNuotraukaAs- MantsvasPaulius Jankūnas - PauliusJ13
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#23 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 spalio 2010 - 09:43

o as kai perskaiciau tavo zinute jau pamaniau, kad istikro sedejai prie vieno stalo... O pasirodo prie pc sedejai...
  • 0

#24 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 spalio 2010 - 01:13

nu virtuali erdve ir savaip garbnga vieta ;)tad semes zaidziant pokeri :D
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#25 Karabasas

Karabasas

Parašyta 11 spalio 2010 - 02:11

Čia internetas, čia gali, kad ir su Maiklu Džeksnonu žaisti... :D
  • 0

#26 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 11 spalio 2010 - 03:09

Nu aisku db neissiaiskinsi ar ten istikro Paulius buvo bet bent jau lietuviskai kalbejo :D
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#27 wase99

wase99

Parašyta 02 sausio 2011 - 03:15

Visi kas žaist nemoka žaiskit facebooke nereiks niekuo rizikuot :) SovinyS ar koks jis ten tai prajuokino labai.Iš pradžių - intestuokit į mane 2 patirtis ir 3 metai internetiniam pokeryje.Skekantis postas - wow Royal flush iškrito pirmą kartą gyvenime :DDDD Eina sau seniai taip juokiausi :DDDDD
  • 0

#28 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 02 sausio 2011 - 08:58

Na man Royal Flushuas pirma kart iskrito 2010 metu vasara :) tai panasiai po 14-16 menesiu nuo pirmo susidurimo su pokeriu
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#29 butika

butika

Parašyta 15 vasario 2011 - 10:54

Na man Royal Flushuas pirma kart iskrito 2010 metu vasara :) tai panasiai po 14-16 menesiu nuo pirmo susidurimo su pokeriu

man royalis buvo iskrites 3 kartus. kai skaiciau dazniausiai krenta triobete, unibete, ir panasiose mikrogaming firmos kambariuose B)
  • 0

#30 bon

bon

Parašyta 03 birželio 2012 - 11:52

Gal kas zaidziate internetini pokeri?

teko kelis kartus triobete. :) nors man mieliau su draugais zaist karts nuo karto buna
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas