Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

DinoDirect.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#21 Karabasas

Karabasas

Parašyta 26 lapkričio 2010 - 04:42

Vakar prasidėjo 50% nuolaida visiems daiktams, o šiandien - kainos pakilo. :) Buvau susidaręs sąrašą, ko noriu, už 70$, šiandien perskaičiavau ir gavosi vos ne 100$... :D Daug kur atsirado nusiskundimų jais, tad dar kartą primenu - NEPATARIU leisti tikrų, savo pinigų, pirkiniams pas juos. Pats dabar laukiu keleto prekių iš jų (esu gavęs registruotos siuntos numerius, tad galiu pašto svetainėje sekti siuntinių kelionę, tai šitai prideda kažkiek pasitikėjimo...), ir jeigu tik gausiu, čia parašysiu.
  • 0

#22 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 26 lapkričio 2010 - 10:29

Mano pirkinius 11.25 išsiuntė. Dabar belieka laukti :).
  • 0

#23 Karabasas

Karabasas

Parašyta 29 lapkričio 2010 - 02:25

Na vis dėlto, pasitikėti galima... :) Šiandien gavau pirmają siuntinį iš nežinia kelių. 1. Filmavimo kamera. Laimėta šitam konkurse. Jame vis dar galite dalyvauti, viskas ten paaiškinta. Tik dabar vietoj kameros, prožektorius. :DKameros dydis vos 9cm, atrodo kaip žaislinę, bet iš tikro veikianti. :) NuotraukaNuotrauka2. Žadintuvas, kurį išjungti reikia 30 kartų pakilnojus, kaip svarmenį. :) Jį gavau už tai, kad pranešiau apie vieną klaidą jų tinklalapyje. :) [spalva man ypač patiko :D :D ]NuotraukaNuotrauka
  • 0

#24 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 lapkričio 2010 - 02:43

O kazin kiek tas zadintuvas taip kainuoja? Reik dovanu pirkti:)
  • 0

#25 Karabasas

Karabasas

Parašyta 29 lapkričio 2010 - 02:52

nesveikaz parašė:

O kazin kiek tas zadintuvas taip kainuoja? Reik dovanu pirkti:)

Žadintuvas - http://www.dinodirec...k-dumbbell.html Kamera - http://www.dinodirec...-Zoom.htmlŠiaip kainos gan didelės... :) Patarčiau kokiam Dealextreme ar Focalprice pasiieškoti to žadintuvo. :)
  • 0

#26 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 29 lapkričio 2010 - 07:17

Šaunuolis :).
  • 0

#27 Karabasas

Karabasas

Parašyta 02 gruodžio 2010 - 01:02

INGRIDA1023 parašė:

Šaunuolis B).

Dėkui. :)-----------------------------------Baigėsi 50% nuolaida visiems daiktams, bet dabar galima tapti "iDinor" nariu už 6,99$, ir 50% nuolaida galios mėnesį. ;)-----------------------------------Ir vėl visiems daiktams nuolaida 50%, iki gruodžio 10d.
  • 0

#28 Karabasas

Karabasas

Parašyta 06 gruodžio 2010 - 04:16

Šiandien gavau dar du didžiulius vokus iš jų, su prizais-pirkiniais.1. Internetinė kameraNuotraukaNuoroda į prekę.2. Optinė pelė-mašinytėNuotraukaNuoroda į prekę.3. Rinkinys 'kristalo' auginimui.NuotraukaNuotraukaNuoroda į prekę.4. Nežinau net kaip tiksliai pavadinti, bet kažkas panašaus į laisvų rankų įrangą. :)NuotraukaNuoroda į prekę.5. Toks dalykėlis, kurį įjungus šviečia. :DNuotraukaNuotraukaNuoroda į prekę.6. Kojinės. Šiaip jų kaina ~16$ (dabar ~8$), bet ką nors perkant iš šios parduotuvės, duoda pasirinkti vieną iš penkių daiktų, tik už 1$, tai ir pasiėmiau kojines. :DNuotraukaNuoroda į prekę.7. Maišelis su kažkuo kvapiu viduje. Na kvapas nelabai patiko... :DNuotraukaNuoroda į prekę.Ir dar vienas daiktas buvo, kurio vertė ~20$, bet nedėsiu nei jo nuotraukos, nei nuorodos. Pasilieku teisę į privatumą. :)
  • 0

#29 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 gruodžio 2010 - 05:47

Tai galėjai išvis nerašyt, kad yra dar vienas daiktas ir būtum išsaugojęs savo privatumą :) Sveikinu su visais prizais.Beje, man įdomu ar kamera ištikro turi 4 mega pixelius. Nes jei tikrai tokia gera kamera man reiks nusipirkti kol už 7 dolerius pardavinėja.
  • 0

#30 Karabasas

Karabasas

Parašyta 06 gruodžio 2010 - 06:34

weno parašė:

Tai galėjai išvis nerašyt, kad yra dar vienas daiktas ir būtum išsaugojęs savo privatumą :)

Pasigirt visi nori. :)O dėl kameros, tai mano telefono 2MegaPixelių kamera geriau fotografuoja, negu šita 4megapixelių...
  • 0

#31 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 gruodžio 2010 - 06:57

Ai tada neapsimoka pirkt. :D
  • 0

#32 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 06 gruodžio 2010 - 08:13

Karabasai,ar tu čia tiek visko laimėjai :D?
  • 0

#33 Karabasas

Karabasas

Parašyta 06 gruodžio 2010 - 08:25

INGRIDA1023 parašė:

Karabasai,ar tu čia tiek visko laimėjai :D?

Taip. :) Šiandien gauti daiktai dauguma yra laimėti šiaip, o kiti pirkti už dovanų čekius, kuriuos taip pat laimėjau.
  • 0

#34 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 08:44

Tau pasisekė tiek laimėti :D.Gavau šiandien savo pirkinius. Auskarai gražūs,kaip ir įsivaizdavau,megztinis irgi toks savotiškai įdomus. Kaip už tokią kainą,maniau,kad bus geresnė kokybė (siūlai nenukarpyti, nutįsę ilgiausi :)).
  • 0

#35 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 09:01

Na siūlus tai susitvarkysi, o šiaip tai sveikinu sulaukus pirkinių. :D
  • 0

#36 Karabasas

Karabasas

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 09:04

Greitai gavai... :) Mano 3 siuntiniai jau 7dienas dar net nepradėti pakuoti... :D-------------------------Čia parašius savo užsakymo numerį, duoda 5$ dovanų kuponą (darysi 10 užsakymų, gausi 50$, ir t.t.)-------------------------Kasdien jie man prideda po 100 arba 50 Dino taškų, už mano laukimą, kad taip ilgai neišsiunčia prekių. :)
  • 0

#37 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 10:10

Kol išsiuntė,praėjo apie savaitę ir tikėjaus maždaug per mėnesį gauti siuntinį,bent jau prieš pat Kalėdas,o sulaukiau daug greičiau.Ačiū už informaciją 5$ dovanų kuponui gauti :D.
  • 0

#38 Karabasas

Karabasas

Parašyta 13 gruodžio 2010 - 05:21

Šeštadieni gavau dar vieną siuntinuką.1. Lanksti klaviatūra. Tokia įdomi. :DNuotraukaNuotraukaLinkas.2. Siurbliukas klaviatūrai valyti. Nesuprantu vieno dalyko - jau antrą panašų siurbliuką perku iš kinų, ir abudu visiškai netraukia oro... :blink: Kažkur jo gale tik vėjelis eina, ir viskas...NuotraukaNuotraukaLinkas.Iki 2011 01 10 galit naudotis kodu HDAY20 ir gausit 20% nuolaidą visoms prekėms.
  • 0

#39 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 21 sausio 2011 - 08:38

Ar perkant prekę,jau nebegalima naudoti dovanų kortelės arba Dino taškų? Nerandu,kaip juos panaudoti.
  • 0

#40 Karabasas

Karabasas

Parašyta 21 sausio 2011 - 10:09

[quote name='"INGRIDA1023" post=13378]Ar perkant prekę' date='jau nebegalima naudoti dovanų kortelės arba Dino taškų? Nerandu,kaip juos panaudoti.[/quote']galima. Juos gali naudoti nuėjus iki žingsnio "3. Payment Options" . :) Dabar viską netgi patikrinau.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas