Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

gb_


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 gb_

gb_

Parašyta 04 lapkričio 2010 - 04:04

Sveiki visi šio portalo vartotojai :D Aš esu Gabrielė Breivytė iš Panevėžio, man 17m :) Pačiai savo charakterį įvardinti yra pakankamai sudėtinga, tačiau pamėginsiu :) Esu užsispyrusi, siekianti savo tikslo, nemėgstu, melagių ir apgavikų. Gerbiu žmones kurie yra linkę padėti. Esu nusiteikusi draugiškai, naujos pažintys ir draugai niekada nemaišo, jeigu tik matysiu, kad galiu kažkam kažkuo padėti, būtinai tai ir padarysiu. Hobis, vienas iš didžiausių būtų - bėgiojimas vakarais, puikus kolorijų deginimas, bei galvos 'pravedinimas' po sunkios dienos. Tačiau dabar neturių galimybių bėgiot, nes jau 5 diena kaip koja gipse. Susilaužiau. :(Taigi, dėkui už dėmesį, bei gero darbo, pramogu ir linksmybiu jums čia, Edarbas.net! :) :)
  • 0

#2 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 04 lapkričio 2010 - 05:05

kaip sakoma sveika atvykus :laugh: :D
  • 0

#3 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 04 lapkričio 2010 - 09:35

Na va, jau gausėja mūsų merginų tarpas :laugh: :D
  • 0

#4 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 lapkričio 2010 - 09:44

Sveika prisijungus, kaip koja susilauzei?
  • 0

#5 minde204

minde204

Parašyta 05 lapkričio 2010 - 03:57

Sveika istojusi i komanda B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas