Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Wormste (KoaLaS)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 wormster

wormster

Parašyta 10 balandžio 2009 - 09:01

Taigi SVEIKI sio portalo zmones, as esu Mindaugas is Vilniaus 17 metu ir malonu bus toliau bendraut su jumis ir sekti naujausia informacija apie naujas darbo vietas ir pan B) Pabuves kelias dienas siame portale isties pasijauciau gerai, nes veikla laisvalaikiui idomi o ir zmones visi darbingi ir is sono pastebejau, kad ir draugiski ;}Tikiuosi nepeiksit manes labai uz ne toki posta ar durna minti.Jei kils kokiu klausimu galit i mane irgi kreiptis, stengsiuosi padet viskuo kuo iseis. :) P.S daug kur paplites mano tikrasis nick`as KoaLaS, bet darbe asWormste =]
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 10 balandžio 2009 - 09:07

Sveikas atvykes B) šaunu, kad nebijai bendrauti ir prisistatyti :) +3 taškai kaip ir visiems prisistačiusiems jau nukeliavo pas tave :)
  • 0

#3 herkus121

herkus121

Parašyta 10 balandžio 2009 - 09:44

Sveikas atvykes i musu "Seima" :laugh:
  • 0

#4 modestas

modestas

Parašyta 10 balandžio 2009 - 10:06

Arba i musu chata :laugh: ,tikiuos susibendrausime
  • 0

#5 ingawitch

ingawitch

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:07

sveikinam naujokus B)
  • 0

#6 lileikiss

lileikiss

Parašyta 11 balandžio 2009 - 01:11

dziugu kad vis daugiau zmoniu ce jungesi
  • 0

#7 wormster

wormster

Parašyta 11 balandžio 2009 - 01:13

Dekui :blush: Jo, bendruomene dideja ;D isaugs nauja dar didesne karta.. Gal net PTC projekta gera padarys ;D :woohoo:
  • 0

#8 lileikiss

lileikiss

Parašyta 11 balandžio 2009 - 01:15

kad dabar ir seme portale beveik visko yra man uztenka visos info
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas