Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

paypal limit


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 09:21

Sveiki kaip zinote as dar nesu pilnametis. tai kaip man atlimituot savo paypal jai man jy užlimitavo. ačiu iš anksto.
  • 0

#2 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 09:29

sakul2k9 parašė:

Sveiki kaip zinote as dar nesu pilnametis. tai kaip man atlimituot savo paypal jai man jy užlimitavo. ačiu iš anksto.

Už ką 'užlimitavo'? Ko dabar jie iš tavęs reikalauja? Kai man buvo užblokavę, tai prašė, kad jiems atsiųsčiau kokios nors savo sąskaitos (pvz už telefoną, elektrą, dujas, ar pan.) kopiją, kur matytūsi adresas. Nusiunčiau, ir per keletą valandų 'atlimitavo'...
  • 0

#3 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 09:35

na manes irgi praso dokumentu atsiust bet kokius as juos galeciau nusiust?
  • 0

#4 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 09:57

sakul2k9 parašė:

na manes irgi praso dokumentu atsiust bet kokius as juos galeciau nusiust?

Na aš tai siunčiau sąskaitą už "Bitės" paslaugas, pakeitęs mamos vardą ir pavardę, į savo. B)
  • 0

#5 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 11:17

gal gali man atisiust ta nuotrauka as pagal save pasikeisciau B) skype sakull2k9
  • 0

#6 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 12:06

Ar kai užblokuoja PayPal sąskaitą,praneša el.paštu? Kaip bijau tokio dalyko - paskui ten aiškinkis su jais B).
  • 0

#7 NexT

NexT
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 12:22

Mano pp irgi pries menesi limitavo.Bandziau nusipirkti maike is intiko bet rase kad rejkia prideti kreditine kortele,i maila jokio laisko negavau...
  • 0

#8 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 12:51

sakul2k9 parašė:

gal gali man atisiust ta nuotrauka as pagal save pasikeisciau B) skype sakull2k9

Nepyk, bet nesiųsiu. Susirask per google pats bet kokią sąskaitą, pakeisk su pain't duomenis ir viskas...
  • 0

#9 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 02:21

ok
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas