Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

BuyInCoins.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 03:33

Dar viena pigių prekių internetinė parduotuvė. Čia prekės tikrai gan pigios, nors labai didelio prekių asortimento nėra. Kuriu šią temą, norėdamas kam nors padėti, gal kas nors sugalvos ką nors nusipirkti, ar pan. ;)Prekes tikrai siunčia, pats išbandžiau. Nusipirkau šitą daikčiuką, vien dėl patikrinimo, ar parduotuvė patikima. :D Siuntinukas atėjo per 3 savaites ir vieną dieną.http://www.buyincoins.com
  • 0

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 08:24

Gal ir pravers ką nors nusipirkti :D.
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 08:27

Ačiū, kad įmetei šitą parduotuvę, pažiūrėjau, kainos tikrai mažos susirasiu ką nors gražaus. :D
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 08:28

Neseniai išbandžiau ir aš šią parduotuvę. Pirkau šiek tiek brangesnį daiktą- štai šį kompiuterio dėklą su aušintuvu . Prekę gavau lygiai per dvi savaites. Parduotuvė tikrai patikima, tik yra pasklidę kalbos, kad prekės iš jos kartais atkeliauja be originalių pakuočių, ir netvarkingai supakuotos, nors mano gautas siuntinys buvo tvarkingas, įpakuotas originalioje dėžėje :D
  • 0

#5 Eggo

Eggo

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 08:46

thanks201010% nuolaidos kodas. :D
  • 0

#6 Karabasas

Karabasas

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 08:54

admin parašė:

Tik yra pasklidę kalbos, kad prekės iš jos kartais atkeliauja be originalių pakuočių, ir netvarkingai supakuotos

Mano prekė buvo 'supakuota' į 40cmx30cm dydžio burbulinį maišelį, tai toks gan didelis kamuolys atrodė, nors viduj tik mažas aparačiukas. :DBeje, šiandien gavau prekę iš Ebay, ir pasižiūrėjau, kad siuntėjas tas pats kaip ir iš šios Buyincoins parduotuvės. :D Maniau galva mano kvaila, bet patikrinau, ir pasirodo jie prekiauja taip pat ir Ebėjuje savo prekėmis. :)
  • 0

#7 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 gruodžio 2010 - 10:16

Žinoma, kad prekiauja. Pardavėjas yra tikrai patikimas, todėl ir jo parduotuvė patikima. Tiesa sakant man rodos, kad daugelio internetinių parduotuvių savininkai prekiauja tomis pčiomis prekėmis ir Ebay ( tame tarpe DX su Focal price savininkai) :D
  • 0

#8 Karabasas

Karabasas

Parašyta 15 sausio 2011 - 04:46

Kaip įdomiai jie pateikia registruotos siuntos numerį - nufotografuoja siuntinį, prieš išsiųsdami. :DNuotrauka
  • 0

#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 15 sausio 2011 - 04:57

Ką dabar nusipirkai iš šitos parduotuvės :D?
  • 0

#10 vidmas

vidmas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 15 sausio 2011 - 05:48

aš jau mėnesį negaunu iš jų prekės:(
  • 0

#11 Karabasas

Karabasas

Parašyta 28 sausio 2011 - 02:28

Šiandien gavau laišką iš "Lietuvos pašto skirstymo departamento", dėl šios savos siuntos. :) Prašo, kad jiems nusiųsčiau prekių kodus, siuntimo išlaidų sąskaitas, ir panašiai, o tada siųs viską į muitinę, kad man priskaičiuotų muitus. Ot mulkiai. :D Parašiau aš jiems laišką, kad tai yra dovana, ir niekaip negaliu iš niekur gauti jokių dokumentų. Kartą taip pavyko prasmukti, ir gavau po poros dienų siuntinį. Bus matyt kaip dabar bus...

Ką dabar nusipirkai iš šitos parduotuvės :)?

Fotoaparatą.
  • 0

#12 vidmas

vidmas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 sausio 2011 - 02:25

man jau 45 dienos praėjo o prekės nėra matyt ragą įmetė
  • 0

#13 Karabasas

Karabasas

Parašyta 29 sausio 2011 - 02:42

man jau 45 dienos praėjo o prekės nėra matyt ragą įmetė

Nueik į savo acc pagrindinį puslapį, ir ten rodys tavo pirkinių sąrašą, prie tos prekės kurios negavai spausk "View", ir išmes į puslapį kur visa info apie jį, ir ten turėtų būti įkelta nuotrauka, siuntinio kurį tau išsiuntė. Jeigu foto yra, reiškias tikrai išsiuntė, ir kalti paštai dėl negavimo, arba Tu nurodei blogą adresą...
  • 0

#14 vidmas

vidmas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 sausio 2011 - 11:23

nuotrauka yra
  • 0

#15 vidmas

vidmas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 vasario 2011 - 06:28

aš jau mėnesį negaunu iš jų prekės:(

prekę gavau po 47 dienų 30 dienų keliavo po Lietuvą:cheer:
  • 0

#16 Karabasas

Karabasas

Parašyta 04 vasario 2011 - 06:37

aš jau mėnesį negaunu iš jų prekės:(

prekę gavau po 47 dienų 30 dienų keliavo po Lietuvą:cheer:

Sveikinu. ;) Lietuvoj klaidžiojo beveik ilgiau, negu užtruko atkeliauti iš Kinijos. :) O aš nesulaukiu atsakymo iš Lietuvos pašto dėl savo siuntinio...
  • 0

#17 domukas00

domukas00

Parašyta 09 vasario 2011 - 03:00

Na va siandien gavau 3d akinius kuriuos buvau uzsisakes sioje svetaineje. Kazkaip keista, bet firefox pradejo rodyti kad buyincoins.com puslapyje yra kazkokie virusai, nes nebeleidzia iveiti i sia svetaine. Jum taip yra?
  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln

#18 Karabasas

Karabasas

Parašyta 14 vasario 2011 - 01:08

Mano siunta iškeliavo atgal į Kiniją, iš Lietuvos pašto patikrų skyriaus... Nepavyko šį kartą susitarti. O muitų tikrai nemokėsiu. :) Jei ką nors norėsit pirkti brangesnio iš šitos parduotuvės, būkit nusiteikę mokėti muitus, arba geriau nepirkit. Nes matomai jie nepažymi, kad siuntinys yra "Gift", todėl mums liepia muitus mokėti. Iš kitos parduotuvės esu gavęs siuntinį, kurio vertė ~500lt., bet ant siuntinio buvo parašyta, kad tipo dovana, ir net netikrino pašte... O dabar manęs už 90lt. siuntinį reikalauja muitų.
  • 0

#19 vidmas

vidmas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 14 vasario 2011 - 05:32

užuojauta tau
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas