Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

FastMoneyCycler


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 168

#81 mbk

mbk

Parašyta 07 sausio 2011 - 09:52

investavau 0.30 usd investuojam i ta eile visi:D
  • 0

#82 vilijus

vilijus

Parašyta 07 sausio 2011 - 10:21

Geriau investuojam visi i 5 arba 10 baksu eile :laugh: , kodel i 0.30 centu kokia nauda,nesuprantu su centais žaisti investuok i pinigus normalius...:) :laugh: :laugh:
  • 0

#83 mbk

mbk

Parašyta 07 sausio 2011 - 12:36

is kur zinoti kad scam netaps?
  • 0

#84 vilijus

vilijus

Parašyta 07 sausio 2011 - 01:04

Scam tapti, manau žinai pats ,kad gali bet kokia uždarbio internete programa, todel net manau neverta apie tai diskutuoti... :)
  • 0

#85 Slayer123

Slayer123

Parašyta 07 sausio 2011 - 04:44

Manau scam netaps, nes jie ir taip pasiema nemažą dalį pinigų pvz. perki share už 5$ o gauni viso labo 7,5%, nors už du share'us turėtum gaut 10$, tad jiems 2,5% navaro nieko nedarant UŽ DU VARTOTOJUS, o vartotojų yra visai nemažai.O kaip Vilijau sakei " investuok i pinigus normalius " tai nemanau, kad 5-10 dolerių labai jau normalūs pinigai :)
  • 0

#86 vilijus

vilijus

Parašyta 07 sausio 2011 - 05:31

Pirmas dalykas tu skaičiuoti nemoki, nes nepriskaičiavai fees,taigi jo uždarbis yra mažesnis ,o kitas dalykas, kas tau draudžia investuoti 10-20 kartu ir tada bus normalus pinigai..,nes aš tai sumas palyginu su šiame tinklapyje uždirbamom sumom ,o ne su savo atlyginimu aišku,taigi biški skirk apie ka kalbama :laugh: :laugh: :laugh: :)
  • 0

#87 Slayer123

Slayer123

Parašyta 07 sausio 2011 - 05:47

Jei nežinai, tai fees paprastai su tokiom smulkiom sumom būna vos kelioliką centų. Matyt prisižiūrėjęs visokiu double, tripleyourmoney kur rašo, kad fees apie 2 dolerius, nors iš tų dviejų 90proc. pasiema sau.Beto kol tau prasisuks 10-20 kartų, matyt iš ptc greičiau uždirbtum.Site'as yra nerimtas, net neturi normalaus domeno, o investuotojų nedaug.
  • 0

#88 vilijus

vilijus

Parašyta 07 sausio 2011 - 06:09

Man prasisuko jau ne 10 :laugh: ir ne 20 :laugh: bet 30 :laugh: kartu ir nors ir nedidelem sumom ,bet uždirbau vienas jokiame bux neuždirbčiau nei aš, nei tu , be investiciju ,o kiek fees yra ir kiek jis moka, tai aš žinau, gal net geriau negu tu isivaizduoji :laugh: , nes su juo bendrauju, o šiaip tai 3 procentai irgi nera mažai,beto kiek žinau, tai jei noresi, tai apgausi ir su pirktu domenu, kas dažniausiai ir atsitinka. O kai atsitinka ,tai su pirktu domenu tai pagal tave ,tai rimtas tinklalapis ?Visi anksčiau ar veliau muša raga ,taigi nemanau kad tai priklauso nuo domeno,nemanau kad verta čia su tavimi diskutuoti šia tema nes kiekvienas turi savo numone ir kiekvienas uždirbam taip kaip mokam :) na ir ant pykčio kitiems :laugh: gavau vel. Sekmes ir kantrybes laukiantiems.... Nuotrauka
  • 0

#89 Snekutis

Snekutis

Parašyta 07 sausio 2011 - 06:31

eiles vel pajudejo
  • 0
Norėdamas turėti tai, ko niekada neturėjai - turi pradėti daryti tai, ko niekada nedarei.

#90 vilijus

vilijus

Parašyta 09 sausio 2011 - 01:49

Dirbam toliau B) , kur dingo didysis gudruolis Slayer123 :laugh: norejau ,kad duotu patarima kaip uždirbti tikru pinigu, nes jam čia ne pinigai ,gauta katik Nuotrauka Nuotrauka
  • 0

#91 mbk

mbk

Parašyta 09 sausio 2011 - 02:36

idomu investuoju bet norejau suzinoti is kur sia pliusas yra?
  • 0

#92 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 09 sausio 2011 - 02:42

Kam pliusas? Tau ar savininkui?
  • 0

#93 mbk

mbk

Parašyta 09 sausio 2011 - 02:44

savininkui.
  • 0

#94 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 09 sausio 2011 - 02:46

Jei as gerai suprantu tai nuo zmogaus jis uzdirba 0.60 cia paie 1$ eile as. Bet nzn gal as blogai suprantu. B) Vilijaus reik geriau klaust jis gal geriau zino. :D
  • 0

#95 vilijus

vilijus

Parašyta 09 sausio 2011 - 02:48

idomu investuoju bet norejau suzinoti is kur sia pliusas yra?

Žiurint apie kieno pliusa tu galvoji? B) Musu pliusas turetu buti aiškus jei ne persiskaityk tinklapyje How it works? , del admino pliuso ,tai pvz. perka du žmones po baksa taigi i admino saskaita ateina atskaičiavus fees , tegu bus 1.90 dolerio, jis išmoka pirmam eileje 1.40 taigi ir visas navaras, čia tik pvz tikslios sumos manes nedomina :laugh: ka uždirba kiti :laugh: Sekmes jam ir svarbu moka mums ....:D
  • 0

#96 vilijus

vilijus

Parašyta 10 sausio 2011 - 06:24

Vel eiline išmokele Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka
  • 0

#97 mbk

mbk

Parašyta 10 sausio 2011 - 07:48

tu man kažkos vilijau keistas atrodytu kad butu tas hyip tavo ,nes tu išmoku daug tai eile nejuda ir antra tu usenio forumuose ji gini o kitus tokius panasius laikai scam.
  • 0

#98 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 10 sausio 2011 - 07:57

Nu eile lb letai juda bet juda. B) O jis prisipirkes Share o db vargo nemato. :D Ir gauna tas ismokas. :)
  • 0

#99 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 sausio 2011 - 08:09

jis senai prisipirko shares, o mes visi laukiam dabar... B)
  • 0

#100 vilijus

vilijus

Parašyta 10 sausio 2011 - 08:16

Butent taip ir yra, nes aš buvau pirmas, pirmas investavau, pirmas išmokas gavau pirmas perinvestavau,todel ir sukasi mano pinigai,aš juk nekaltas kad jus turit 1 arba 2 shares nusipirke.Deja tavo nustebimui ,bus gal, bet jis, kaip tu vadini hyip :laugh: :laugh:,nors čia nieko panašaus nera su hyip,nera mano ir aš niekada tokios nesamones nedaryčiau, čia dar labai keista kad atsirado toks adminas ,kuris moka ir mokes kol eiles judes ir kol bus kam moketi,nes jis yra manau pakankamai rimtas žmogus, bent jau kiek su juo bendrauju.Kitas dalykas tai kaip jus norit kad vadinčiau tinklalapi, kur yra mano investicijos- scam,kad neturečiau galimybiu atgauti savo pinigus :laugh: :laugh: :laugh: ,keista logika,bet nieko....
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas