Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Forex company online


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 145

#21 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2011 - 09:03

Pridetines palukanos zinai kas yra? zodziu investuoji pvz 100$, po dienos gauni 1,15$ pelno, nes uz diena duoda 1.15%. Jai pasidarai ta Rate 100% tai sekancia diena tuos 1,15% skaiciuos nebe nuo 100$ o nuo 101,15$. Zodziu kasdien vis daugiau centu gauni. Po 12 dienu nusiimsi pelna ir plius visa investuota suma. VISI KAS INVESTUOJAT PASIDARYKIT REINVESTMENT RATE 100% DAUG DIDESNI PELNA GAUSIT!!
  • 0

#22 zigmas

zigmas

Parašyta 05 sausio 2011 - 09:09

Na aš jį įjungiau nuo pirmos dienos :laugh: Tikiuosi lyg tol kol gausiu nepaliks SCAM :laugh:
  • 0

#23 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2011 - 11:49

na netikiu kad greitai suscamins :) Forex nelabai noretu savo varda sugadinti :D
  • 0

#24 domukas00

domukas00

Parašyta 08 sausio 2011 - 05:00

Sveiki. Taip tai iseina, kad investuoju cia pinigus, man nieko nereikia daryti ir gaunu procentus ?
  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln

#25 skrabis

skrabis

Parašyta 08 sausio 2011 - 05:26

[quote name='"domukas00" post=12990]Sveiki. Taip tai iseina' date=' kad investuoju cia pinigus, man nieko nereikia daryti ir gaunu procentus ?[/quote']Tu 100% teisus :) As jau esu nemazai investaves, linkiu ir tau to paties :)
  • 0

#26 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 sausio 2011 - 06:26

cia investicinis bankas :) tas pats kas padetum pinigus i vilniaus banka ir po poros metu pasimtum didesne suma negu padejai :) po 3-4 dienu gausiu ismoka ir imesiu irodymus naujesnius :)
  • 0

#27 SL1mas

SL1mas

Parašyta 08 sausio 2011 - 07:09

NU laba diena tas pats ? Banke 100% atgausi, ko apie si sponsriu tikrai nepaskysi !!! Aisku ir pelnas visia ne toks ...
  • 0

#28 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 sausio 2011 - 07:21

pavizdi daviau :) cia nesi garantuotas kad nebankrutuos, bet tai atperka didesni pinigai... :)
  • 0

#29 DDeivis

DDeivis

Parašyta 08 sausio 2011 - 09:37

Kaip sekasi investuoti ? Reikės ir man gal pabandyt, jeigu dar čia kažką įmanoma pasidaryti.. :whistle:
  • 0

#30 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 sausio 2011 - 09:47

investuok tokia suma kurios nebutu blogiausiu atveju prarast :) siaip kompanija jau metus be priekaistu dirba, turi pateikusi visus kontaktinius duomenis... zmones milijonus investuoja i si projekta, nemanau kad kurejai noretu apleisti toki pinigu saltini... vienintele galimybe bankrutuoti sitam projektui manau butu staigus pinigu kurso nuosmukis visam pasauly, nes forex su is zmoniu suinvestuotu pinigu perka akcijas perparduoda ir t.t. o del investavimo tai investavau as aspmeniskai ir dar investuosiu :) bendra investuota suma per visa laika kiek as cia uzsiimineju bus apie 300$, dar nedaug palyginus :)
  • 0

#31 domukas00

domukas00

Parašyta 09 sausio 2011 - 07:03

idekit kas nors nauja ismoka, ir tada pats be baimes investuosiu ;D , nes kazkaip visada kur nors investuojant yra baime, kad pinigus prarast gali
  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln

#32 DDeivis

DDeivis

Parašyta 09 sausio 2011 - 08:05

[quote name='"domukas00" post=13005]idekit kas nors nauja ismoka' date=' ir tada pats be baimes investuosiu ;D , nes kazkaip visada kur nors investuojant yra baime, kad pinigus prarast gali[/quote']Yra pirmame puslapyje keletas išmokų.. :)
  • 0

#33 DDeivis

DDeivis

Parašyta 09 sausio 2011 - 08:16

O ką man daryt, jei mano $ visi yra Paypal'e, o čia Paypal nėra.. ?
  • 0

#34 zigmas

zigmas

Parašyta 09 sausio 2011 - 08:36

Na čia kvailokas klausimas :laugh: Jei labai nori investuot reikėtu pasikeist tavo turimus paypal pinigus į aletpay saskaitą, o jei nežinai kaip pasikeist tau reikia susirasti žmogų kuriam reikia paypal ir taip pasikeisit, tu jam paypal tau jis alertpay:)
  • 0

#35 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 sausio 2011 - 11:03

Ismoka padaryta per pusantros valandos :) gauta uz referalus :)NuotraukaUploaded with ImageShack.us
  • 0

#36 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 sausio 2011 - 07:54

Ismoka padaryta per beveik 9 valandas B) ryt imesiu dar viena :DNuotraukaUploaded with ImageShack.us
  • 0

#37 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 10 sausio 2011 - 07:59

Nu ka laukiu ismokos ir investuosiu ir as matau jum cia gerai sekasi. ;]
  • 0

#38 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 sausio 2011 - 08:39

Pavedimas netruko nei 10 minuciu B) tikriausiai jie dideli pavedimu dali daro anksti ryte lietuvos laiku, nes rytais uzprases neturiu nei valandos laukt kad sumoketu :D Taip pat galimybe investuoti jie padare ir MasterCard korteliu turetojams :)NuotraukaUploaded with ImageShack.us
  • 0

#39 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 14 sausio 2011 - 09:09

na ar gavo kas nors jau ismoka? :)
  • 0

#40 skrabis

skrabis

Parašyta 14 sausio 2011 - 11:21

Aš šiandien galejau pasiimti, bet ta pačia suma vėl investavau, išmoka bandysiu išsiimti ateinantį antradienį. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas