Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paypal sulimitavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 07 birželio 2011 - 06:16

Man irgi panasi problema iskilo... Uzlimitavo nes apskundziau transactiona kai is manes pavoge saibas. Saibas grazino bet uzlimitavo... Praso pakeist passworda bei atsiust adreso ir id irodymus nusiunciau bet kaip statusas nuo geguzes buvo In Progress taip ir tebera...Gal kas patartu ka daryt?Nuotrauka
  • 1

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#22 commic

commic

Parašyta 07 birželio 2011 - 07:50

Aš taip pat esu nepilnametis, tačiau pasiemęs zoom kortelę. Tai man taip pat neišeis pririšti jos prie Alertpay? Alertpay aš užsiregistravęs savo vardu.
  • 0

#23 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 08 birželio 2011 - 03:02

Zoom netinka pririsimui tai ne kreditine kortele. Geriausia esant nepilnameciui pasiimti Snoro Supercarda su tevu sutikimu kaip kazkas sioj temoi minejo. Pats ja esu pasiiemes (man tevu sutikimo nereikejo ;)) ir leido priirist tiek prie PP tiek prie AP tik kad va turiu problema su PP ir nezinau kaip ja sprest____________________________________________________Va siandien gavau toki laiska...."Hello Mantas Gelezinis,Your PayPal funds are now eligible for withdrawal.To withdraw funds from your account, please log in to PayPal.As a reminder, access to your account will remain limited until you perform the steps required to lift the limitation.While access to your account is limited, you may:* place logos into your auction listings or on your website* update your account information* withdraw funds from your accountYou may not:* send or request money* receive payments* add funds to your account* close your accountThank you for using PayPal.Sincerely,The PayPal Team"dabar tipo galiu issimt saibas i banko saskaita/ kreditine, bet negaliu nei gaut mokejimu nei siust pinigu ir raso kad jiem reikia papildomos info bet neraso kokios info. O resolution center viskas kaip buvo in progress.... ir nauju prasymu nera... nesuprantu...
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#24 VideoGuru

VideoGuru
  • Lytis:Not Telling
  • VietaVilnius, Lietuva

Parašyta 08 birželio 2011 - 03:30

Tai puiku tada, nėra padėties be išeities ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas