Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

HYIP monitorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 domukas00

domukas00

Parašyta 10 sausio 2011 - 07:11

Sveiki, planuoju investuoti i ivairius HYIP, pvz turiu 100$ ir po 10$investuot i skirtingus HYIP,kad vienam bankrutavus nepatirciau didelio nuostolio. Tai koki HYIP monitoriu patartumet naudoti, ar kokiu forumu nauotis, kad butu surasyti patikimi hyip?
  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln

#2 Toxicus

Toxicus
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 sausio 2011 - 07:47

vienu monitorium negalima pasitiket, per google parasyk hyip monitoring ir ziurek paeiliui... pvz viename kokius 3 susirandi tau priimtiniausius ir ziuri ar ir kituose manitoringuose apie juos gerai kalbama, kaip ivertinta kiek laiko dirba ir t.t. jai siulys uzdirbti didelius pinigus per viena diena tai jau aisku kad tuoj scamins :) maciau viena HYIP`a kuris dirbo savaite ir duodavo 600-800% per diena B) tai kaikurie investavo 75 000 ir po savaites dar spejo issiimt ismoka tai apie puse milijono nugreibe :D
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 sausio 2011 - 08:08

Domukas geriausi hyip nenaudoja AP, nes alertpay duoda refundus žmonėms ir Hyipai patiria nuostolius, todėl geriau pirmas žingsnis būtų sukaupti pinigų LibertyReserve saskaitoje. Beje manau, kad nerasi 10 gerų hyipų, į kuriuos galėtum investuoti po 10$, geriau susirask 5 hyipus ir investuok po 20. Aš naudojuosi šiais monitoriais: - hothyips.com- hyipscope.org- hyipexplorer.com- hyip4u.com
  • 0

#4 kamane

kamane
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 kovo 2012 - 11:37

Visi scam


  • 0

#5 Bounty Hunter

Bounty Hunter

Parašyta 02 kovo 2012 - 03:12

Patarčiau naudotis šituo puslapiu: www.allhyipmonitors.com
  • 0

#6 Kestis

Kestis

Parašyta 03 kovo 2012 - 01:31

http://www.goldpoll.com/
http://www.hothyips.com/
Kuriuos aš stebiu ir manęs neapvilia.
Dažniausia stebiu pati pirma.

Weno deja klysti, tie kurie naudoja ALERTPAY, tai yra patikemesni HYIP, ir jai apscamins, spėsi laiku parašyti laišką į alertpay, iškelti dispute yra tikimybe atgauti pinigus.
LibertyReserve , net nekreipia dėmesio į laiškus.
Kadangi susirašinėju su HYIP monitoriais, jie man siūlo įvairias kompanijas. Ir siūlo jie man patys investuoti kur yra ALERTPAY.
Tad nešnekėk nesamonių.
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------

#7 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 kovo 2012 - 01:49

man patinka ir mano manymu geriausias bei greiciausei reguojantis i pasikeitimus tai http://popularhyip.com/
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas