Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Karakana7


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 karakana7

karakana7

Parašyta 01 gegužės 2009 - 02:06

Sveiki,as esu Justas,man 15 metu(greitai sukaks 16),esu devintokas.Siaip uzlindau i si portala,nes noriu uzsidirbt pinigu ivairiems online zaidimams ir siaip istraukti kuo daugiau galimybiu is savojo interneto.Mano pagrindinis hobis-pramogauti su pc :DDD ,ne joking,siaip dar megstu kieme kasi palost,sachmatais taip visai nieko retkartciais,na o kaip del sules,tai kaip ir visiem,aisku reikia mokytis nes kitais metais bus egzaminai,bet pakolkas dar galiu atsipust xD.Tai kolkas tiek apie mane... :P
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 01 gegužės 2009 - 03:39

sveikas atvykęs :P , +3 taškai tau :)
  • 0

#3 lileikiss

lileikiss

Parašyta 04 gegužės 2009 - 08:46

Patariu!! jai rasai temoje rasik ka tikrai zinai. jai taip ir toliau tavo karma bus kaip mano ( t.y -10) o dabar stengiuosi kuo labiau padeti ir rasiti ka tikrai zinau.
  • 0

#4 karakana7

karakana7

Parašyta 04 gegužės 2009 - 08:58

lileikiss wrote:

Patariu!! jai rasai temoje rasik ka tikrai zinai. jai taip ir toliau tavo karma bus kaip mano ( t.y -10) o dabar stengiuosi kuo labiau padeti ir rasiti ka tikrai zinau.

Nelabai supratau ka tu tuo norejai pasakyti?Ka tavo nuomone as ne taip darau kaip reiketu?Man rodos matau labai pavydu zmogu,kuris tik ir nori visa laika buti leaderio vietoje,ar ne taip?Manau,kad komentuoti siame forume niekam dar neauzdrausta ir kiekvienas turi teise isreiksti savo nuomone... ;)
  • 0

#5 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 04 gegužės 2009 - 10:59

karakana7 wrote:

lileikiss wrote:

Patariu!! jai rasai temoje rasik ka tikrai zinai. jai taip ir toliau tavo karma bus kaip mano ( t.y -10) o dabar stengiuosi kuo labiau padeti ir rasiti ka tikrai zinau.

Nelabai supratau ka tu tuo norejai pasakyti?Ka tavo nuomone as ne taip darau kaip reiketu?Man rodos matau labai pavydu zmogu,kuris tik ir nori visa laika buti leaderio vietoje,ar ne taip?Manau,kad komentuoti siame forume niekam dar neauzdrausta ir kiekvienas turi teise isreiksti savo nuomone... ;)

Esi visiškai teisus, komentuoti ir išreikšti savo nuomonę šio portalo forume tikrai niekas nedraudžia, tačiau taip gaunasi, kad karma krenta ir tik pačiam reikia suvokti kodėl. Aš karmos nereguliuoju, ją didina arba mažina patys nariai, tad reikia ieškoti spragos savo elgsenoje :) Karmos kėlimas ir mažinimas nėra žaidimas, negali būti jokių pykčių ir atsikeršyjimų mažinant vienas kitam karmas arba keliant, viskas turi įvykti naturaliai :( taip pat noriu priminti, kad turėdamas daugiau pranešimų nebūsi tikrai pranašesnis už kitus, ypač jei stovėsi neigiamoje karmoje :( Jei tikrai negalite nuspresti dėl ko ji mažėja, galų gale sukurkite apie save temą ir paklauskite kitų narių kodėl ji krenta. Sužinoję priežastį, galėsite kažką koreguoti :)
  • 0

#6 lileikiss

lileikiss

Parašyta 04 gegužės 2009 - 11:15

o is kur karakana7 gavai tiek daug tasku nors nesenei ce prisiregistravai as teik neturiu
  • 0

#7 modestas

modestas

Parašyta 04 gegužės 2009 - 11:31

lileikiss wrote:

o is kur karakana7 gavai tiek daug tasku nors nesenei ce prisiregistravai as teik neturiu

Tai zmogus turbut daug kur dirba ir gauna tasku
  • 0

#8 lileikiss

lileikiss

Parašyta 04 gegužės 2009 - 11:47

kad jis nesenai te prisiregistravo prie sio portalo ir jis nezinojo apie ka vyksta diskusijos o jis jau turi virs 50 tasku as jau senei budamas ce tiek dar nesurinkau :evil:
  • 0

#9 modestas

modestas

Parašyta 04 gegužės 2009 - 11:56

As cia seneu,dirbk ir turesi tasku
  • 0

#10 lileikiss

lileikiss

Parašyta 05 gegužės 2009 - 12:11

tai as dirbu bet kad dabar taskus duoda tik is triju sponsoriu
  • 0

#11 wormster

wormster

Parašyta 05 gegužės 2009 - 06:16

Man beliko tik iš vieno sponsoriaus ;} nes shortbuxe adminui pradingau aš kaip ref`as.. tai ir dirbu tik valuebux šiam saitui, tiek ir naudos kol kas, nors per adminą daugiau kur užsiregistravęs, bet nenuspėsi kuris PTC mirs ;}
  • 0

#12 karakana7

karakana7

Parašyta 05 gegužės 2009 - 08:39

lileikiss wrote:

kad jis nesenai te prisiregistravo prie sio portalo ir jis nezinojo apie ka vyksta diskusijos o jis jau turi virs 50 tasku as jau senei budamas ce tiek dar nesurinkau :evil:

Vel jauciu pavyda is tavosios puses...Tu ka,galvoji,kad jeigu tu mazai uzdirbi,tai ir kiti turi?Nori daug tasku?Tai eik ir dirbk cia nekomentaves,prastai dirbsi-bus mazai tasku tavo saskaitoje,gerai dirbsi-turesi daug tasku.Pavydas prie gero nepriveda,manau cia viskas suvokiama ;)
  • 0

#13 ingawitch

ingawitch

Parašyta 05 gegužės 2009 - 09:08

gana cia piktumu...nesipykstam prasom...o seip tame komentare as nematau nieko labai tokio piktybinio ;)
  • 0

#14 lileikiss

lileikiss

Parašyta 05 gegužės 2009 - 11:45

as tik paklausiau o karakana7 pagalvojo kad pavydziu. :angry:KOKIOS TAVO MINTYS!! :dry:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas