Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Edviuxas1


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Edviuxas1

Edviuxas1

Parašyta 11 rugpjūčio 2011 - 06:30

Sveiki. Mano vardas Edvinas. Turiu 12m. (dar mažokai, bet ką dabar. :() Esu iš Jurbarko, mažo miestelio prie Nemuno. Esu užsispyręs, visada siekiu užsibrėžto tikslo. Daug kas sako: "Ką čia svajoji uždirbti tam internete..." bet aš vis tiek dirbsiu. :) Laisvo laiko turiu mažai. Lankau karate, berniukų chorą. Tai tiek šiam kartui. Sėkmės.
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 rugpjūčio 2011 - 06:47

Sveikas prisijunges prie Edarbas.net bendruomenės Edvinai. Pradėti domėtis uždarbiu internete niekada negali būti per anksti ar pervėlu. Priešingai, kuo anskčiau tuo geriau :(
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 rugpjūčio 2011 - 06:59

Sveikinu įstojus į edarbas.net bendruomenę, linkiu daug uždirbti ir svarbiausia nepamiršk laikytis edarbas.net taisyklių.
  • 0

#4 Edviuxas1

Edviuxas1

Parašyta 11 rugpjūčio 2011 - 07:01

Ačiū, stengsiuosi laikytis taisyklių. :(
  • 0

#5 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 rugpjūčio 2011 - 07:04

Gerai, jei kas neaišku, gali klausti asmeninėmis žinutėmis, šaukykloje arba forume, svarbu nepulti stačia galva į uždarbiavimą, o iš pradžių susipažinti su visais uždarbio būdais ir išsirinkti tą kuris tau labiausiai patinka.
  • 0

#6 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 11 rugpjūčio 2011 - 08:56

Sveikas atvykes :( sekmes darbuose :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas