Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

OLBG Lažinkis ir gauk pinigų!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 08 rugsėjo 2011 - 11:43

Už futbolą patarčiau statyti ;) Atkreipkit dėmesį į kofus Pvz: Bahia 5/4Gremio 12/5,tai reiškia kad Bahia kofas mažesnis,taigi tikimybė didesnė kad jis laimės ;) Taip pat gali pasižiūrėti už ką žmonės daugiausia stato Free tips>Today hot betting tips
  • 0

#22 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 11 rugsėjo 2011 - 11:15

Tipo cia uz viena ivyki tegalima max 500 statyti ? ir beto kur spausti kad prisijungti prie tavo team kai paspaudi ant linko ;D ?
  • 0

#23 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 11 rugsėjo 2011 - 12:38

Tipo cia uz viena ivyki tegalima max 500 statyti ? ir beto kur spausti kad prisijungti prie tavo team kai paspaudi ant linko ;D ?

Maximalus statymas 500 už vieną,o taip gali pasiskirstyt kiek ir kam statyt ;) Turi ten būt mygtukas join a team ar kažkas panašaus
  • 0

#24 ramuncikas

ramuncikas

Parašyta 01 spalio 2011 - 04:58

biski nesupratau,buvau uzsikeles iki 2500,o siandien kai prisijungiau tai tik 1000.gal zinot kodel?
  • 0

#25 er1kaz

er1kaz

Parašyta 01 spalio 2011 - 05:18

Naujas mėnesis prasidėjo ir visiem nustatyta 1000 kaip suprantu, nes ir man taspats. O šeip tai jaučiu nieko nelaimėjau nes į real earnings balance nieko negavau :)
  • 0

#26 ramuncikas

ramuncikas

Parašyta 01 spalio 2011 - 05:40

tai tam real balance ir pas mane vis tie patys 0.bet pas mane dar likes vienas statymas ir jis dar yra neanuliuotas.o siaip pats uz ka dazniausiai statai
  • 0

#27 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 02 spalio 2011 - 10:42

tai tam real balance ir pas mane vis tie patys 0.bet pas mane dar likes vienas statymas ir jis dar yra neanuliuotas.o siaip pats uz ka dazniausiai statai

Jei pretenduoji į prizą parodo tau:Prize Money StatusYou Are On Course To Win 1 PrizeApačioj ten pažiūrėkit ir paspaudus see current performance rodo kur tau geriausiai sekasi statyti..Taip pat kas nesupranta šito puslapio cofų,siūlyčiau naudotis http://www.valuechecker.co.uk puslapius čia standartiniai kofai apimantis visas sporto šakas :()
  • 0

#28 er1kaz

er1kaz

Parašyta 02 spalio 2011 - 10:47

Aš dažniausiai statau už tenisą ir futbolą
  • 0

#29 Eggo

Eggo

Parašyta 06 spalio 2011 - 12:32

Nerandu aš tos Lietuvos komandos :huh:
  • 0

#30 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 07 spalio 2011 - 01:46

Nerandu aš tos Lietuvos komandos :huh:

Čia lietuviškų komandų nėra,daugiau orentuoajamasi į pasaulio komandas ar pan..
  • 0

#31 ramuncikas

ramuncikas

Parašyta 07 spalio 2011 - 04:00

cia zmogus turbut klause,kur prisijungt i lithuania team
  • 0

#32 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 08 spalio 2011 - 05:13

Na visų pirma turit būti prisijungę ir užsiregistravę šioje svetainėje,tada paspaudus ant nuorodos bus kažkas panašaus į enter ir pan,man sunkiai paaiškint nes pas mane kitaip nei pas jus bus..Kolkas matau vienas žmogus prisijungęs tik Drigeris..
  • 0

#33 ramuncikas

ramuncikas

Parašyta 08 spalio 2011 - 06:17

tai as ejau per cia ir lygtais rodo ta lietuvos komanda,nebent tu savo dar kokia sukures
  • 0

#34 Golor

Golor

Parašyta 08 spalio 2011 - 05:18

[quote name='"kuzhdesyz" post=16998]Tai puslapis kuriame galite lažintis ir laimėti pinigų!Labai panašus variantas į beterz ar beticiuos sistemą' date='tačiau vienas minusas kad čia nėra krepšinio...Kiekvieną dieną į jūsu sąskaita pridedama po 100 taškų,maksimalus statymas gali būti 500 (bent jau kol esate pirmo lygio) Viskas priklausys nuo jūsu statymo aktyvumo,gale mėnesio yra susimuojami jūsu statymo rezultai ir acount balance atsiranda pinigai :huh: Pats katik paprašiau 10 svarų išmokos.Taip pat galima susiburti į tam tikras komandas ir jei jūsu komanda,užims tam tikrą vietą tope,galėsite pasidalinti prizinį fondą.Tai tiek informacijos,jei kas neaišku galite klausti :)Išmokama į paypal,moneybrookersMinimali išmoka 5 svaraiPasibaigus mėnesiui taškai renkami iš naujo.Reg: http://www.olbg.com/?tx200167PS. Tikrinkite savo @mail,kas kiek laiko,nes ten atsiunčia tavo galimybės į prizą išmoką[/quote']Kiek svarų atitinka 1200 virtual money?
  • 0

#35 er1kaz

er1kaz

Parašyta 08 spalio 2011 - 05:25

Jeigu nesupratai, tai tie virtual money nėra tikri pinigai, jie tik statymams.
  • 0

#36 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 09 spalio 2011 - 08:15

[quote name='"er1kaz" post=17622]Jeigu nesupratai' date=' tai tie virtual money nėra tikri pinigai, jie tik statymams.[/quote']Joa pvz šį mėnesį 5 svarus gavau,o praeitą 10
  • 0

#37 Golor

Golor

Parašyta 09 spalio 2011 - 09:33

Suprantu,bet juos kaip suprantu mėnėsio gale iškeičia į svarus...?? Gal nors pasakytu koks kursas su jais yra?
  • 0

#38 er1kaz

er1kaz

Parašyta 09 spalio 2011 - 09:41

Vėl tau kartoju, jų į nieką nekeičia, jie netampa pinigais. Pinigus gauni laimėdamas prizą, t.y. pvz. už kažkokį sportą gerai statydavai ir pakliuvai į 1 ar tai kelintą vietą.
  • 0

#39 Air Domas

Air Domas

Parašyta 02 sausio 2012 - 08:46

sita padekit kur parasyti savo paupal duomenis kad atsiust man bapkiu galetu nes nerandu
  • 0

#40 Viliusdaut

Viliusdaut

Parašyta 11 balandžio 2013 - 06:02

tai tarkim as db turiu 3.866 Virtual money

3,866
Virtual Money


Tai kiek cia butu pinigais ?? kiek reike pinigu tureti,kad gautum 10svaru?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas