Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Del PayPal


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 jokubas

jokubas

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 08:36

Taigi noriu paklausti del paypalo, yra video pagal kuri galima pasidaryti accounta verified , bet ar po kaskiek laiko neuzblokuoja acc? Gal kas bandet?
  • 0

#2 Orange88

Orange88

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 08:57

Nesu bandęs, bet man šiaip smalsu: kodėl nenori normaliai patvirtinti sąskaitos, pvz., kokią SEB Virtuon pasiėmęs? :)
  • 0

#3 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 09:10

Aš esu, nežinau dėl ko sulimitino, gal kad iš nepatikimų žmonių pinigus gavau, bet accounta sulimitino, atkreipkit dėmesį paskutinį etapa, kaip jis duoda kažkokį banko koda iš oro
  • 0

#4 jokubas

jokubas

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 09:49

As turiu visa kortele, turetu eiti prisijungt, bet kartais juk papraso atsiust paso kopija ar dar ka, ir juk paypal taisyklese parasyta kad nuo 18 metu galima naudotis..
  • 0

#5 jokubas

jokubas

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 09:53

juraska, o kiek laiko tu ta acc naudojai?
  • 0

#6 Orange88

Orange88

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 10:56

[quote name='"jokubas" post=18361]As turiu visa kortele' date=' turetu eiti prisijungt, bet kartais juk papraso atsiust paso kopija ar dar ka, ir juk paypal taisyklese parasyta kad nuo 18 metu galima naudotis..[/quote']Na matai, profilyje parašyta, kad tau 21-eri, tai galvojau, kad nepilnametystės problema neturėtų būti aktuali :laugh:
  • 0

#7 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 11:59

Aš apie 2 mėnesius, krč buva taip - norėjau pirkti užgrade, ir sulimitino, praradau 30 doller ir jei norėjau atlimitinti reikėjo banko sąskaitos kodą, dar nuotrauką, krč..
  • 0

#8 jokubas

jokubas

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 12:12

[quote name='"juraska" post=18369]Aš apie 2 mėnesius' date=' krč buva taip - norėjau pirkti užgrade, ir sulimitino, praradau 30 doller ir jei norėjau atlimitinti reikėjo banko sąskaitos kodą, dar nuotrauką, krč..[/quote']Na tai tada gal reik i unverified kaupt pinigus, o kai koki upgrade pirkt noresiu, isimesiu i sita verified acc, gal taip jeigu ka neprarasiu pinigu
  • 0

#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 12:59

Man irgi atrodo, kad dėl to būdo, kuris yra video, užblokuos PayPal sąskaitą.
  • 0

#10 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 01:18

Atkreipkit dėmesį į kaip veda banko sąskaitos numeri, ir reikia antra įvesti, kurio jums neišmeta, turit įrašyti jo duota, ta numeri. labai jau įtartina.
  • 0

#11 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 05:24

nu nusipirk pp VCC ir bus ok ir verifintas be problemos, sumokesi 30LT (swed atsiskaitant, o jei kitu abnku +1,20) jei reikia info pasakysiu kur pirkti. visiems veikia 100%
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#12 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 05:37

Kas tas vcc
  • 0

#13 jokubas

jokubas

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 06:29

[quote name='"mirtisee" post=18392]nu nusipirk pp VCC ir bus ok ir verifintas be problemos' date=' sumokesi 30LT (swed atsiskaitant, o jei kitu abnku +1,20) jei reikia info pasakysiu kur pirkti. visiems veikia 100%[/quote']Tai čia manau tas pats kas pasidaryti per šitą video
  • 0

#14 er1kaz

er1kaz

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 08:39

Kas tas vcc

Virtual Credit Card, mačiau jų internete yra pirkti po 8-12 USD. Apie pririšimą jau galvojau, gal ir gerai būtų.
  • 0

#15 jokubas

jokubas

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 09:02

[quote name='"er1kaz" post=18414][quote="juraska" post=18393]Kas tas vcc[/quote]Virtual Credit Card' date=' mačiau jų internete yra pirkti po 8-12 USD. Apie pririšimą jau galvojau, gal ir gerai būtų.[/quote']Jau geriau prisijungt savo banko korta negu moket 12usd
  • 0

#16 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 05 lapkričio 2011 - 09:39

vvc nu tai kai pririsi savo kortele ir tie paskutiniai trys skaiciukai, nu kas neturi savo kortos tai labai patogu. tik jei pirksit nepamirskit kad per 24h turit priristi nes paskui dings ir negalios tas vcc :)
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#17 er1kaz

er1kaz

Parašyta 06 lapkričio 2011 - 08:47

Pažiūrėjau tą video dėl verifinimo, atrodo viskas įdomiai, gal neužbanins :woohoo:
  • 0

#18 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 06 lapkričio 2011 - 09:18

Kaip suprasti neužbanins ? dar taip gali ? mani tai sulimitino reikėjo sąkaitos koda ir tt
  • 0

#19 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 lapkričio 2011 - 08:12

niekas nebandykit antra karta mane sulimitino ir vėl kiek prap doller :evil: :evil: :evil: 4char :pinch: :pinch:
  • 0

#20 skrabis

skrabis

Parašyta 21 lapkričio 2011 - 10:01

As isviso paypal nesinaudoju ir jokiu problemu su juo neturejau ir neturesiu. Man geriausias Alertpay.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas