Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

kaip naudotis referalais


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 poweris333

poweris333

Parašyta 30 lapkričio 2011 - 01:57

esu naujokas ir nezinau kaip naudotis ir dirbti su referalais ka ten reikia daryti nuo ko pradeti .dekui uz atsakymus .
  • 0

#2 er1kaz

er1kaz

Parašyta 30 lapkričio 2011 - 02:06

tiesiog pakvieti draugą priregistruoti prie bux tinklapio naudodamas savo referalinę nuorodą, ir kai jis spaudo reklamas, tu uždirbi iš jo paspaudimų kažkiek tai procentų, upgrade nariai uždirba daugiau
  • 0

#3 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 02 sausio 2012 - 06:19

jei pvz dirbi buxuose ir nera galimybes pakviesti draugu,tada galima nuomuotis referalus
  • 0

#4 jurka

jurka
  • Lytis:Moteris
  • VietaRaseiniu raj.

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 09:19

laba diena. o kaip tą nuoroda būtų galima patalpinti? nes esu prisireistravus ir nemoku to padaryti. jei kas žinote, būtinai parašykite. iš anksto dėkoju.


  • 0

#5 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 09:38

Visų pirmą būtų gerai, kad pradėtum nuo to, kur esi užsiregistravusi, kokią nuorodą ir kur nori patalpinti ? tada bandysim padėti :)


  • 0

#6 jurka

jurka
  • Lytis:Moteris
  • VietaRaseiniu raj.

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 09:51

esu prisireistravusi www.neobux.com. 


  • 0

#7 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 10:22

Kadangi šiuo metu neturiu pats Neobux acc, todėl pasakyti tiksliai negaliu, bet galbūt padės kažkas kitas dirbantis šiuo metu su Neobux :)


  • 0

#8 Orange88

Orange88

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 11:56

esu prisireistravusi www.neobux.com. 

 

Pats nesu Neobux'e, bet va, atrodo visai nieko gidas, manau atsakys į pagrindinius tavo klausimus:

http://uzdirbkintern...com/neobux.html

 

O šiaip patarčiau nenusiiminėti pinigų pradžioje, o investuoti visą uždarbį į nuomojamus referalus, bent anksčiau tai apsimokėdavo :)


  • 0

#9 jurka

jurka
  • Lytis:Moteris
  • VietaRaseiniu raj.

Parašyta 30 rugpjūčio 2015 - 12:57

labai, labai didelis ačiū. ši informacija labai vertinga.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas