Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Squidoo - apsilankykit (daugkartinis pasiūlymas)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#41 Bynkiss

Bynkiss
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 rugpjūčio 2013 - 08:47

Nuotrauka
Pakilo vieno straipsnio tier iki 1, tai kelis menesius dabar tureciau gaut siektiek daugiau, tik gaila, kad aplamai squidoo maziau pradejo moket :(
  • 0

#42 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 sausio 2014 - 12:02

Squidoo - tinklalapis, kuriame galima kurti savo internetinius puslapius (lens'us). Užmokestis priklauso nuo tokio puslapio populiarumo, t.y. peržiūrų, paspaudimų "Like", komentarų, parduotų produktų. Minimali išmoka yra 1$ į PayPal, kuri mokama už užpraeitą mėnesį (ne prieš tai buvusį).
Kas dar neturite savo lens'ų, susikurkit. Aš irgi dar tik pradedu darbą su Squidoo. Bandykim kartu, parašykit, kaip sekasi, keiskimės apsilankymais, labai tuo nepiktnaudžiaudami.

Mano lens'ai:
What determines our health?
Sightseeing in Russia
How to teach your cat not pull the furniture?

Aplankykite mano puslapius, paspauskite "Like", parašykite savuosius, aš atsakysiu tuo pačiu.

neveikia nei vienas puslapis :)


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.

#43 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 sausio 2014 - 06:58

neveikia nei vienas puslapis :)

 

Taip jau gavosi, kad ne dėl mano kaltės visus užblokavo, o naujų lens'ų dar nesukūriau.


  • 0

#44 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 sausio 2014 - 09:56

kai kurių kitų forumo narių lensų irgi neatidaro. tai gal jiems yra "galiojimo terminas" ar kaip? :D 

jeigu rimtai, tai ar realiai yra nauda? finansinė


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.

#45 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 sausio 2014 - 10:04

Kad kiek žinau nėra čia tokio dalyko kaip galiojimo laikas. Tiesiog tie lensai galėjo pažeisti taisykles arba sulaukti perdaug neigiamos kritikos.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas