Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

happyseconds

Nieko nereikia dirbti tik u..

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 5

#1 sublimo

sublimo

Parašyta 20 vasario 2012 - 07:55

sveiki (srr jei ne čia sukūriau temą) taigi radau kažką naujo man labai patiko čia reikia užsiregistruoti ir tau duoda 5$ ir nuo jų krenta palūkanos
Nuotrauka


Bet nežinau ar jis išmoka.
bet kaip nieko nedarant tai visai gerai.


NUORODA(Būčiau dėkingas jei per mano reff registruotumėtes)------http://happyseconds.com/?ref=sublimo
  • 0

#2 Maestro

Maestro
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 20 vasario 2012 - 07:57

Buvo sita tema jau...
  • 0

#3 fytimyti

fytimyti

Parašyta 20 vasario 2012 - 07:57

Jau yra tokia tema, mano dar kurta sian :D
  • 0

#4 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 vasario 2012 - 08:19

tai nekurk temu po kelias tas pacias.jeigu bus blogam skiriuje ikelta, tai moderatoriai perkels.
soij temoj parasei, kad nezinai ar moka, o kitoj esi imetes paymet proof'a.tai kaip cia istikruju?
  • 0

 
 

 


#5 sublimo

sublimo

Parašyta 20 vasario 2012 - 08:45

tai trinkite šią tema atsiprašau kad per paiešką nepraleidau ir aš tik siūlau darbus bet negarantuoju kad moka.
  • 0

#6 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 vasario 2012 - 09:05

Perkeliu į šiukšles.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas