Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

PevRs prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 pevrs

pevrs

Parašyta 28 birželio 2009 - 01:50

Sveiki.Esu Rokas iš Marijampolės.Man 14 metų.Internetiniu verslu pradėjau užsiimti visai neseniai. Tuo užsiimu apie savaitę ir gan neblogai sekasi.Lankau krepšinio treniruotes, mokausi, kuriu tinklapius ir bandau užsidirbti pinigų :) Turiu gan neblogų planų, su kuriais tikrai užsidirbsiu pinigėlių. Planus įgyvendinsiu su geru draugu. Idėjų tikrai neatskleisiu :laugh: :laugh: :laugh: Auginu 2 šuniukus ir dar turiu akvariumą 300 litrų. Kuriame auga 35 žuvys. Gan mažokai. Myliu visus gyvūnėlius. Ypač šunis.Pakolkas vairuoju tik motorolerį.Dievinu "britvas". Net nutirpsta rankos kai pamatau pravažiuojančią "Ninja 10" arba "Yamaha R1" :laugh: :laugh: Labai mėgstu žvejoti. Didžiausias laimikis: Karpis 7,2 kg.Manau neblogas laimikis. Pati pirma žuvis - lydeka 1,3 kg.Šiaip esu linksmas, bendraujantis ir padedantis žmogus, tik nežinau ar čia ką nors galėsiu padėti, greičiau man pačiam prireiks pagalbos. Bet gal per laiką gerai perprasiu visas šias sistemas, ir galėsiu padėti kitiems.Tad jeigu ko nesuprantant ar nemokat galite klausti manęs, jeigu pats tai žinosiu tikrai padėsiu. Dažnokai būnu užsispyręs, bet ką padarysi :laugh: :laugh: Toks jau aš. :laugh: :laugh: Apie save daug pasakyti negaliu. Jeigu dar ką nors norite sužinoti - klauskite. :) Manau pritapsiu prie šio tinklapio bendruomenės. :) :) Prisistatau ne dėl taškų, bet dėl to kad noriu susipažinti su visais, kadangi aš galiu paskaityti apie kitus, kodėl ir apie mane kiti negalėtų. Taigi ir parašiau. Aišku taškai bus ne pro šal. Admine, jeigu nesunku pasakyk kiek jų gausiu. :) :) Rokas. B) B)
  • 0

#2 tapke

tapke

Parašyta 28 birželio 2009 - 02:23

sveikas malonu pamatyti svetaineja bendrameciu as pats nesenei pradejau dirpt internete tikiuosi kad padesi jei iskils bedu :laugh:
  • 0

#3 pevrs

pevrs

Parašyta 28 birželio 2009 - 02:27

tapke wrote:

sveikas malonu pamatyti svetaineja bendrameciu as pats nesenei pradejau dirpt internete tikiuosi kad padesi jei iskils bedu :laugh:

Būtinai padėsiu :) :laugh: :laugh: Jeigu pats sugebėsiu :) :)
  • 0

#4 Keit

Keit

Parašyta 28 birželio 2009 - 02:39

pevrs wrote:

Sveiki.Auginu 2 šuniukus ir dar turiu akvariumą 300 litrų. Kuriame auga 35 žuvys. Gan mažokai. Myliu visus gyvūnėlius. Ypač šunis.

35 žuvys tau mažai :ohmy: Aš turiu 240ltr akva jau dešimt metų ir joje plaukioja 5 žuvys, galėtų dar kelios plaukiot, bet tikrai ne 35. Na nebent tos žuvytės labai mažytės.Beje sveikas atvykęs ir susidomėjęs naudingesniu užsiėmimu nei žaidimai :)
  • 0

#5 pevrs

pevrs

Parašyta 28 birželio 2009 - 02:46

Į 240 litrų tai aš prigrūsčiau jų kad ir 40. Normaliai čia dar :)
  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 28 birželio 2009 - 03:38

Gerai, kad ne dėl taškų prisistatai, bet juos vistiek gausi, nes daug apie save pasakei :) +10 taškų :)
  • 0

#7 pevrs

pevrs

Parašyta 28 birželio 2009 - 03:42

admin wrote:

Gerai, kad ne dėl taškų prisistatai, bet juos vistiek gausi, nes daug apie save pasakei :) +10 taškų :)

Ačiū :) :)
  • 0

#8 ingawitch

ingawitch

Parašyta 28 birželio 2009 - 02:11

sveikas prisijungias i musu kompanija :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas