Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Kaip keliamas DISPUTE


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Kestis

Kestis

Parašyta 28 vasario 2012 - 05:30

Sveiki.
Norėjau sužinoti, pavyzdžiui apscamino puslapis ant didelės pinigų sumos.
Kaip yra rašomą, kad atgauti pinigus ? Ir kokį dali jie pasiima.
Ačiū.
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------

#2 domukas00

domukas00

Parašyta 28 vasario 2012 - 06:24

Na rasai jiem laiska pagal forma ir tiesiog viska surasai,ko taves klausia. Jei ju nuosprendis tavo naudai, jie grazina visa suma
  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln

#3 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 28 vasario 2012 - 06:50

Aš turiu visą aprašymą rusų kalba, kaip rašyti laišką į AlertPay, jei kam reikia.
  • 0

#4 skrabis

skrabis

Parašyta 28 vasario 2012 - 08:29

Alertpay Team tikri skrudžai, maža tikimybė, kad gražins tavo apscamintus pinigus. Kiek esu kėles niekaip neina su jais sutart. Atrodo viska išsamiai jiems išaiškini jau galvoji, kad gražins ir atrašo, tai jūs bandykite (tipo su tuo scameriu) susisiekti el. paštu, tipo pavyks susitarti su scameriu ir atgauti pinigus :lol:
  • 0

#5 ekersis

ekersis

    Buvęs slapyvardis: quarantine

  • Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 239 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaMazeikiai

Parašyta 28 vasario 2012 - 10:00

Na mas is kokių 10kartų kaip keliau, 1 dar nesu atgaves, nes skemerio saskaitoj pinigų nera. O taip be problemu gražina.
  • 0
Google - Feel the Power!!!

http://www.facebook.com/phoneasc

#6 skrabis

skrabis

Parašyta 28 vasario 2012 - 11:33

Tai tau sekasi ^_^
  • 0

#7 Kestis

Kestis

Parašyta 28 vasario 2012 - 11:41

Taip svarbu, kad nespėtu scameris, pinigų išsiimti ;)
  • 0
Forumas - Papildomas darbas namuose <-------

#8 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 29 vasario 2012 - 12:56

normalei tas alertpay grazina ta dispute,tik viska pagal taisykles darykit,esu iskeles gal 5 kartus,visisuose atvejuose grazino pinigus,net tokiam projekte kaip clubasteria,nors buvau sutikes paraiskoje kad uz narystes pinigu neatgausiu,bet viska grazino,nebent kaip minejo
quarantine pinigu pas scameri nebus saskaitoj,prasom rasykit pm,viska paaiskinsiu kaip pagal taisykles iskelti dispute,ka rasyti ir ka atsakyti ir tt
  • 0

#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 29 vasario 2012 - 12:59

Aš tik du kartus prašiau, kad grąžintų pinigus, ir abu kartus grąžino.
  • 0

#10 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 29 vasario 2012 - 01:03

Kestis parasyk man i pm,viska nuosekliai paaiskinsiu o skrabis jei kazkada nudegei su onbux,siek tiek pavelavai su dispute,protingesni zmones suspejo atgauti savo pinigus...tai pavelavai,uzsalde saskaita ir tiek,pinigu aisku kad neatgavai,seip alertpay labai mielai bendradarbiauja ir visus skundus nuosekliai isklauso
  • 0

#11 skrabis

skrabis

Parašyta 29 vasario 2012 - 12:06

Antanas26, tikiu kad Alertpay daugumai gražina pinigus, bet vat man ir nesiseka uzscamina koks projektas pinigų saskaitoj nebeturi scameris tai reiškias, kad ir aš nebeturėsiu. Bet kaip rašiau, man labiausiai juoka sukėle, kai AP team man parekomendavo susisiekti su scameriu per email ir gal atgausiu pinigus, tik niekaip nešovė į galva ką parašyti scameriui, kad gražintu pinigus :wacko: :lol:
  • 0

#12 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 29 vasario 2012 - 12:24

Antanas26, tikiu kad Alertpay daugumai gražina pinigus, bet vat man ir nesiseka uzscamina koks projektas pinigų saskaitoj nebeturi scameris tai reiškias, kad ir aš nebeturėsiu. Bet kaip rašiau, man labiausiai juoka sukėle, kai AP team man parekomendavo susisiekti su scameriu per email ir gal atgausiu pinigus, tik niekaip nešovė į galva ką parašyti scameriui, kad gražintu pinigus :wacko: :lol:

tu nesupranti,toj vietoj tau reikejo nieko nerasyti o parasyti alertpay,kad neisejo susitarti ir viskas,jie pinigus numinusuos nuo scamerio saskaitos
  • 0

#13 skrabis

skrabis

Parašyta 29 vasario 2012 - 01:13

Aš dispute iškėliau, kaip čia viskas parašyta http://www.gmmzone.c...ay-dispute.html
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas