Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Forex Investicija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Deluxi

Deluxi

Parašyta 23 balandžio 2012 - 06:19

Sveiki , taigi turiu pasiulymą susijusi su valiutomis ir investicija į ateitį. Aš pats šiuo metu esu sudaręs sutartį su viena brokerių firma, dabar mano pinigus valdo jie. Taigi trumpai apie viską, jei nenorite rizikuoti ir patys lįsti į valiutų rinką , o pinigų jums reikia. Todėl noriu pasidalinti informacija su jumis. Taigi pirmą kartą išgirdęs apie tai, negalvojau , jog tai įmanoma. O sąlygos tokios: duodate 10tūkst dolerių valdyti brokeriams, firmai mano atveju pažystamų, patikimų žmonių komandai, kurių darbo deka gaunu neplanuotų papildomų pinigų, o 10 tūkstančių dolerių kuriuos jiems patikėjau valdyti, galiu pasiimti kada man jų tik prireiks, taip nutraukdamas su jais sutartį. Taigi, plačiau kaip viskas vyksta: jūs sudarote sutartį su šia žmonių komanda, kurie (kaip sakant iš jūsų pinigų daro pinigus)10tūkstančių dolerių, tai įmokėjimo nustatyta suma, viskas tvarkingai su sutartimis , rizikos kiekį renkatės patys. Aš asmeniškai rinkausi mažiausią riziką, nes ši firma ir neleidžia kitaip, taigi rizika buvo 4% nuo 10000 tūkst. dolerių, tai būtų 400 dolerių. Apie riziką tiek negalvokime, nes jie irgi uždirba pinigus tik tada kai mes gausime pelno, taigi pasidėje 10tūkst dolerių, kas 3mėn. galesite nusiimti pelną kuris priauga. Be to visą jų darbą galėsite stebėti per tam tikrą programą, kurioje matysite savo 10 tūkstančių dolerių. Mano atveju po 3mėn buvo priauge 12000tūkst. dolerių, taigi pelnas buvo 2000tūkst. dolerių. Ką ši firma pasiima nuo 2000tūkst. dolerių pelno, tai yra (30%) nuo šios sumos. Taigi jums lieka 1400dolerių kuriuos jūs galite nusiimti nuo sąskaitos. Aš manau, tai bet kam dideli pinigai. Taigi stebuklo čia nėra, viskas vyksta tvarkingai ir patikimai, žmonių komanda dirba senai ir tikrai gerai išmano savo darbą, nes iš jo gyvena. Mano manymu, banke pinigus laikyti yra daug rizikingiau, ypatingai kai dabar nebegali jais pasitikėti. Dar šiek tiek apie pelną: rinka nevisada yra palanki, todėl pelnas kas tris mėnesius gali skirtis nuo 900dolerių, jei rinka nepalanki uždirbti, bet jei rinka palanki uždirbti iki 2000dolerių ir net daugiau, atskaičiavus komandos 30%. Jokios apgaulės čia tikrai nėra, jei kas susidomėjote, kreipkitės dėl jums iškilusių klausimų.
  • 0

#2 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 23 balandžio 2012 - 07:32

Tu turbūt juokauji? Kur tau čia kas turės tokias sumas :D Nemanau, kad pataikei parašyt ten kur reikia. Gal į kokį uždarbis.lt pabandyk. Sėkmės.
  • 0

#3 xxx

xxx

Parašyta 29 balandžio 2012 - 10:46

o kodel cia taip slapta? kodel nerasoma brokeriu firmos pavadinimas? o ta "pazystamu zmoniu komanda" labai miglotai skamba..., tokia suma investuojant geriau pasitikeciau banku
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas