Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Prizee Jackpot (laikui praleisti)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#1 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 27 balandžio 2012 - 02:43

Sveiki.
Atradau tokį žaidimą Prizee Jackpot. Esmė, kaip lošimų automatuose, suki ir žiūri ką laimi. Yra lygių sistema, kuo didesnis lygis - tuo daugiau visko galima laimėt ir atidengti kitokių dalykėlių. Įdomiausia, kad už žaidimus galima gauti tikrus pinigus (eurus). Deja iš pradžių gaunama tik po 0.20eur-0.50eur už gerai sužaistus žaidimus. O minimali išmoka yra 100eur. Na, bet šiaip laikui sudeginti galima pažaist.

Mano nuoroda: http://www.prizee-ja...84d36975d000001

Duodu kodų, už kuriuos gausi po 10 papildomų žetonų:

R223ZC68
P7SP2J74
FWRL76QD
NSNW4SYP

juos išnaudosit paspaudę sefą esantį dešinam apatiniam kampe.

Mano screenshot'as:

Nuotrauka

P.S. nevisada laimėt galima eur centus, galima laimėt ir žetonų (naujų sukimų) Savo eurus surinkau per dvi dienas. Sėkmės.
  • 0

#2 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 03:15

kur tus kodus rasyti nerandu?
ir per kiek laiko surinkas tus du eurus?
  • 0

#3 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 27 balandžio 2012 - 03:42

Taigi skaityt reikia atidžiai. Kodus vesti paspaudus seifą dešiniam apatiniam kampe. O surinkau, kaip rašiau per dvi dienas. Na šiadien trečioji, bet dar nedaug žaidžiau.

Nepaminėjau, kad leidžiamas žetonų kiekis per parą yra tik 100 :(
  • 0

#4 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 balandžio 2012 - 03:45

Kitus tu prancuzu zaidimus patingejai parasyt nes juose ner ref sistemu ? :D
  • 0
Nuotrauka

#5 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 04:02

Taigi skaityt reikia atidžiai. Kodus vesti paspaudus seifą dešiniam apatiniam kampe. O surinkau, kaip rašiau per dvi dienas. Na šiadien trečioji, bet dar nedaug žaidžiau.

Nepaminėjau, kad leidžiamas žetonų kiekis per parą yra tik 100 :(

tai tu gerai varai !
  • 0

#6 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 04:06

laimejau ir as desimt tasku : C2KFLGSQ
radau biski informacijos, pasirodo moka, bet kaip surinksi 98 eurus, labai mazai pradesi uzdirbti, sunkiai bus surinkti ismoka
  • 0

#7 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 27 balandžio 2012 - 06:02

seniau kai min ismoka buvo 50 euru sunkumai prasidejo nuo 42-44euru gaudavau po vos 10 centu per savaite kol galu gale isvis nebegaudavau. Ir paskui netiketai vel nemazos sumos prasidejo surinkau 52 eurus o pasirodo ta savaite pakle min ismoka tai meciau ta reikla o rinkau kelis menesius
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#8 evitkus

evitkus

Parašyta 27 balandžio 2012 - 06:11

Dabartinė minimali išmoka 100. Dabar pats turiu surinkęs 76.30. Iš tiesų, dabar labai sunkiai renkasi. Kelias dienas iš eilės žaidimai krenta tik už CHIPS, bet vieną dieną iškrentą žaidimų po 0,60 , bet ir tai retokai. Na mėginsiu pasiekti tą 100€.
  • 0

#9 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 07:43

siaip moka kiek maciau, tik ant pacio galo bus labai sunkiai darinkti ismoka
  • 0

#10 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 07:55

va mano kodas GLVDL2BM :)
  • 0

#11 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 08:07

o kur ismoka sitas zaidimas na i paypal alertpay ?
  • 0

#12 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 27 balandžio 2012 - 08:28

i banko saskaita
  • 0

#13 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 balandžio 2012 - 09:55

20 tasku YNCGLBJS
  • 0

#14 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 balandžio 2012 - 12:41

vienam is ju zaidimu islosiau usb 4 gb , BET tada jau uzsireike jiems 10 Euru apmoketi atplukdymui is Prancuzijos i UK , net juokas sueme :D
  • 0
Nuotrauka

#15 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 balandžio 2012 - 01:23

na su pinigais yra kitaip :)
  • 0

#16 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 29 balandžio 2012 - 09:45

Ai aš tai šiaip žaidžiu dėl laiko sudeginimo ir tiek, manau tikrai ten nelabai įmanoma surinkt tuos eurus.

Jei kam reikia penkiolika žetonų: BG624FNM
  • 0

#17 LikeLT

LikeLT
  • Lytis:Vyras
  • VietaTrakai, Lietuva

Parašyta 30 balandžio 2012 - 03:31

Nu aš tai galiu pasakyti jog čia yra didžiulė apgaulė, nes aš seniau žaidžiau šį žaidimą neatsiminu kiek aš buvau surinkęs bet lošiau aš ant dviejų acc ir man krito viskas taspats tik skirėsi pinigų išlošimo skaičius. Ir jei jūs nepastebėjote tai apačioje kažkuriame kampe rodo kiek kartų jūs sukote šitą ruletę. Nu tie kurie turi daug laiko ir neturi ką veikti tai jūs žaiskite.
  • 0

#18 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 30 balandžio 2012 - 05:22

nenorek kad pinigai is dangaus kristu, sistema yra subalansuota ir kas svarbiausia moka pinigus, bet reikalauja tikrai daug laiko
  • 0

#19 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 liepos 2012 - 10:56

palosiau biski gavau koda
CSVNHM6Z
suvedziau i seifa bet negavau 10 tu kreditu
  • 0

#20 tavosefas

tavosefas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 liepos 2012 - 11:04

gali naudot kodus tik gautus is draugu. Geriausias budas yra jais keistis. Pats zaidziau si zaidimuka gana senai, ~30e prikaupes turejau, bet kuo artyn prie ismokos, tuo maziau zaidimuku is centu krenta. O paskui padidino min ismokos suma iki 100e, taip kad nusprendziau nebevargt.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas