Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paplepėkim :)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#41 modestas

modestas

Parašyta 22 vasario 2009 - 04:57

Na as turiu suni, laikome namuose gal paviks isauklet jį;)
  • 0

#42 dowylyte

dowylyte

Parašyta 22 vasario 2009 - 05:14

su Jumis palyginus, pas mane visa naminių gyvūnų ferma:) . turim du šuniukus, pora kačių(neseniai jų buvo 5), dar triušį, žuvyčių. iš tikrųjų nesu labai didelė gyvūnų mylėtoja ir jei gyvenčiau viena, man užtektų vieno šuns ar vieno katino:)
  • 0

#43 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 22 vasario 2009 - 05:18

dowylyte wrote:

su Jumis palyginus, pas mane visa naminių gyvūnų ferma:) . turim du šuniukus, pora kačių(neseniai jų buvo 5), dar triušį, žuvyčių. iš tikrųjų nesu labai didelė gyvūnų mylėtoja ir jei gyvenčiau viena, man užtektų vieno šuns ar vieno katino:)

ne pas tave viena ferma yra. Aš taippat turiu du šunis ir tris katinus, na galima sakyt 2 , nes trečiu dalinamės su kaimynais ;):laugh: :laugh:
  • 0

#44 modestas

modestas

Parašyta 22 vasario 2009 - 05:19

:laugh: :laugh:
  • 0

#45 ingawitch

ingawitch

Parašyta 22 vasario 2009 - 09:43

oj modestai mes kiek bandem savo suniuka isauklet tai jis issiauklejo taip kaip jam patinka :laugh:
  • 0

#46 modestas

modestas

Parašyta 23 vasario 2009 - 04:37

ingawitch wrote:

oj modestai mes kiek bandem savo suniuka isauklet tai jis issiauklejo taip kaip jam patinka :laugh:

Gali but :laugh: ,bet reikia kantrybes B)
  • 0

#47 herkus121

herkus121

Parašyta 23 vasario 2009 - 08:29

Nebekalbam apie sunis... B) Jus man sirdi draskot:lol: P.S. Kokios veisles sunys jums patinka? Dideli ar maziukai?Man tai dideli. Ypac vokieciu aviganiai.
  • 0

#48 ingawitch

ingawitch

Parašyta 25 vasario 2009 - 02:13

tai aisku kad dideli B) ka tie maziukai tik laksto ir loja tef tef tef :laugh: :laugh: :laugh: o del veisles tai kaip ir tokios pacios megemos neturiu B)
  • 0

#49 lileikiss

lileikiss

Parašyta 27 kovo 2009 - 09:48

labas visiems. Man rodos esu jauniausias seme portale man tik 14 metu. megstu dirbti ptc sponsoriuose ir autosurfuose, esu linksmas, megstu saldumynus. noreciau gyventi arciau juros.nes yra grazus vaizdas. na tiek apie mane
  • 0

#50 karakana7

karakana7

Parašyta 01 gegužės 2009 - 01:55

Sveiki,as esu Justas,man 15 metu(greitai sukaks 16),esu devintokas.Siaip uzlindau i si portala,nes noriu uzsidirbt pinigu ivairiems online zaidimams ir siaip istraukti kuo daugiau galimybiu is savojo interneto.Mano pagrindinis hobis-pramogauti su pc :DDD ,ne joking,siaip dar megstu kieme kasi palost,sachmatais taip visai nieko retkartciais,na o kaip del sules,tai kaip ir visiem,aisku reikia mokytis nes kitais metais bus egzaminai,bet pakolkas dar galiu atsipust xD.Tai kolkas tiek apie mane... :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas