Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Ieškau darbo vasarai (18 metų vaikinas)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 enterpriser

enterpriser

Parašyta 07 birželio 2012 - 06:09

Laba diena,

Vaikinasi iš Utenos ieško bet kokio darbo vasarai. Geriausia Utenoje, bet jei būtų apgyvendinimas ir maitinimas galėčiau dirbti bet kuriame mieste. Norėčiau, kad darbas būtų laisvu grafiku, nes bus išleistuvės ir stovykla - darbus atlikčiau per pageidaujamą laikotarpį.

Turiu B kategorijos automobilio teises.
Labai skubiais atvejais galiu gauti automobilį.
Esu gabus, ypač sekasi dirbti su skaičiais, įvairiais matematiniais uždaviniais.
Galiu dirbti bet kokį fizinį darbą.
Esu kruopštus, komunikabilus bei atsakingas.
Moku dirbti su kompiuteriu: MS(Excel, Word, PowerPoint), turiu kompiuterinio raštingumo diplomą, minimalios Photoshop žinios, turiu patirties tinklalapių reklamavime (šiek tiek reklamavausi Facebook sistemoje, greit sukeliu reklamas į populiariausius skelbimų portalus).
Turiu asmens medicininę knygelę

Arnas Saplys
skype: arnas.saplys
arnas.saplys@gmail.com
+37062156033
  • 0

#2 Golor

Golor

Parašyta 07 birželio 2012 - 06:35

Kodėl tu į darbo biržą neini? (Atsiprašau,už durną klausimą)
  • 0

#3 enterpriser

enterpriser

Parašyta 11 birželio 2012 - 03:45

Mano manymu, vasarai ir dar nepilnu etatu susirast darbą yra paprasčiau pačiam internetu, o ne eit į biržą.
  • 0

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 birželio 2012 - 03:47

Atvažiuok daržų ravėt, šienų tvarkyt ;).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas