Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

AUTO


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:43

Kazkur po metu noreciau isigyti automobili. Tai sakau reiketu pradeti dometis. O dar ir Adminas cia puikia minti dave apie temos sukurima.Asmeniskai man patinka: PEUGEOT, RENUALT, BMW. Gal galit isreiksti nuomone apie siuos automobilius. Pasakyti ju pliusus ir minusus. O gal ir savo favoritus pasiuliti :(
  • 0

#2 Dona

Dona

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:46

viską lemia pinigai :( man gražiausios mašinos yra Peugeot ;)
  • 0

#3 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:49

ir sukurei nauja tema :(
  • 0

#4 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 05:01

Mano pusbrolis turi Peugeot. Grazi, smagiai vaziuoja :( Tik nezinau del detaliu. Kad po to nebutu taip, kad sugedus butu neimanoma rasti detales jai pataisyti.
  • 0

#5 dowylyte

dowylyte

Parašyta 14 vasario 2009 - 05:05

aš kadangi apie auto nenusimanau, tad jokių + ir - nebus. o dėl grožio, labai gražūs SUBARU (pačios naujausios. :(
  • 0

#6 turbo

turbo

Parašyta 14 vasario 2009 - 06:11

Golfas 4 kainos ir kokybes santykis geriausias :(. Kad gerai atrodytu nedaug investiciju reikia, detales nebrangios!
  • 0

#7 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 vasario 2009 - 07:06

turbo wrote:

Golfas 4 kainos ir kokybes santykis geriausias :(. Kad gerai atrodytu nedaug investiciju reikia, detales nebrangios!

taip gal kainos ir kokybės santykis geras, bet kaina yra vistiek gana didelė. Aš asmeniškai pats turiu ir labai ,,myliu'' savo automobilį OPEL CALIBRA . Kokybės, patvarumo, grožio ir kainos santykis yra idealus. Detalės išviso centus kainuoja, traukia labai gerai, o tokią formą kaip calibra, reta šiuolaikinė mašina turi. Tiuningas labai limpa jai. Nepagalvokit, kad giriu savo mašiną ir pnš, tačiau prieš pirkdamas, turėjau daug variantų ir pasitaręs su apie tai išmanančiais žmonėmis pasirinkau šį variantą ;)Žinoma, kiekvieno kitoks skonis, tačiau mano manymu jaunam žmogui Calibra pats tas.
  • 0

#8 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 08:02

Nu sakykim sudominai su CALIBRA... Tai papasakok kokia mazdaug jos kaina? Be to kelintu tavo metu?
  • 0

#9 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 vasario 2009 - 08:19

herkus121 wrote:

Nu sakykim sudominai su CALIBRA... Tai papasakok kokia mazdaug jos kaina? Be to kelintu tavo metu?

kainos svyruoja labai įvairiai. galima jau ir 1000 LT nupirkt, bet ten jau bus gerokai papuvus. Mano yra 92m, mokėjau 3500 lt , už tokią kainą galėjau paimt ir 95 metų, maniškė buvo bepriekaištų tai todėl ir pasiemiau. Svarbiausia ne metai, bet kas tą mašiną turėjo :D vėliau jei norėsi galėsiu įdėt foto savo calibros :)Šiap sakau, dabar aš asmeniškai į jokia kitą nekeisčiau savo mašinos, ir kas sako, kad opeliai pūna ir pns, tai nusišneka. Jei neprižiūrėsi savo mašinos tai supus betkuri :)
  • 0

#10 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 08:47

Tai kai turesi laiko imesk foto.
  • 0

#11 ingawitch

ingawitch

Parašyta 15 vasario 2009 - 02:09

sveikuciai...noreciau isiterpti i jusu vyriskas diskusijas :) apie temos pradzioje mynetas 3masinytes galeciau pasakyti... kad bmw gal ir grazi masinyte ir panasei bet minusas tas kad galiniai varomi o tai ziema nera labai gerai ypac pradedanciajam vairuotojui... dar keli minusai tie jog pati masinyte nera pigi ir ekonomiska na ir detales brangios...na o pegeot ir renoult tai gan puikios prancuzu masinytes vaziuoja gerai minkstai gan ekonomiskos tik va minusas tas jog pacios detales yra zymei brangesnes :D na bet auto jau taip yra kad visur savi pliusai bei minusai taigi kuria masynyte be pasirinktum vistiek susidurtum su vienom ar kitom bedelem....na o pries opelius as kaip ir nieko neturiu galeciau pasakyt atrodo gerai tik va prieziuros reikalauja siek tiek daugiau nes jai siek tiek uzleisi tai ji prades puti... taip pat sutinku su adminu kad visos masinos reikalauja prieziuros kad neputu bet tokios kaip opel ir ford ypac praso demesio... na gal zymei lengviau jai pirktum naujesni opel tarkim nuo 2000m su jais siek tiek paprasciau...na o jai ziuret ne i pati kebula o i masina tai galiu pasakyt kad opel geros masinytes ir detales pigios ir ekonomiskos :) perkant masina daug ka lemia skonio reikalas juk dazniausiai ziurim i isvaizda o tada domimes vidumi :)
  • 0

#12 modestas

modestas

Parašyta 15 vasario 2009 - 03:16

O cia tikra žinovė :D
  • 0

#13 ingawitch

ingawitch

Parašyta 15 vasario 2009 - 03:31

na gal ne zinove :blush: tiesiog siektiek domiuosi :D
  • 0

#14 herkus121

herkus121

Parašyta 15 vasario 2009 - 04:50

Taip, BMW man patinka, bet jos pradziai tikrai neimciau, nes kaip ir sakei ingawich neekonomiska. Siaip opeliai man nebuvo megstamiausi, bet kai cia pradejot juos liaupsint tai susimasciau.. Be to mano pusbrolis taip istiuningavo opel Vectra, kad koki 70% nesa i BMW :laugh: P.S. Koki automobili vairuoji pati ingawitch?
  • 0

#15 ingawitch

ingawitch

Parašyta 15 vasario 2009 - 05:05

savo senute audi 80 :D nors ne nauja masinyte 1990m bet man labai patinka ir seip jau prie jos labai pripratau zinau jos visas ligas ir jau daug ka galeciau pati pataisyti joje :) jai keisciau ja tai turbut tik i kokia kita audine :laugh:
  • 0

#16 herkus121

herkus121

Parašyta 15 vasario 2009 - 05:51

Gal ka nors esate girdeje apie tokia automobilio marke - INFINITY (kazkaip panasiai skamba)? Zurnale karta maciau, tai visai patiko.
  • 0

#17 ingawitch

ingawitch

Parašyta 15 vasario 2009 - 06:25

mmm idomu bet seip neesu susidurusi reiketu pasidometi... o girdet tai ir man girdeta :D
  • 0

#18 zygis217

zygis217

Parašyta 22 vasario 2009 - 06:32

aš tai galvoju, jauniems geriausia Golf III ;):silly: :woohoo: . Žinau, jų privise jau beleikiek, bet labai gerai, kad su detalėm problemų niekad nebus :)
  • 0

#19 ingawitch

ingawitch

Parašyta 22 vasario 2009 - 09:22

na su vokiskom masinom beveik visada bedu nera del detaliu B) ir jos yra vienos is geriausiu B)
  • 0

#20 ingawitch

ingawitch

Parašyta 14 kovo 2009 - 09:31

kas galetu man pagelbeti truputi...gal kas galite pasiulyti kokius gerus masininius dazus ir kokia ju kaina?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas