Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

FILMAI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 91

#41 mayaM

mayaM

Parašyta 23 kovo 2009 - 07:07

lileikiss wrote:

siulau parsisiust ,,kieciausi spartos vyrai " gera komedija bet geriausisi kad zmones mete i skyle

jo, ten man patiko :)
  • 0

#42 lileikiss

lileikiss

Parašyta 09 balandžio 2009 - 09:53

dar visai patiko starship troopers filmas gerai ten pavaro
  • 0

#43 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 10 balandžio 2009 - 11:37

lileikiss wrote:

dar visai patiko starship troopers filmas gerai ten pavaro

Pritariu. pirmoji starship troopers dalis nereali, dabar laukiu kol išleis trečiąją dalį lietuvių kalba:silly:
  • 0

#44 modestas

modestas

Parašyta 10 balandžio 2009 - 11:52

Na ar kas ziurejot fast and furious 4:) pats turiu sako kad gers filmas bet niekaip neperziuriu B)
  • 0

#45 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:03

modestas wrote:

Na ar kas ziurejot fast and furious 4:) pats turiu sako kad gers filmas bet niekaip neperziuriu B)

aš dabar ant tiek išnaglėjau, kad žiūriu filmus tik LT vertimu :):laugh: Kai tik jis pasirodys LT kalba tada ir žiūrėsiu :laugh:
  • 0

#46 ingawitch

ingawitch

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:05

is kokiu portalu siunciates filmus?mes tai dazniausiai nesisiunciam bet tiesiog paziurim filmus online B)
  • 0

#47 modestas

modestas

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:09

Man labeusei apsimoka siust filmus is torentu nes greitceu siuncia nei is kitu svetainiu,o nuoroda kur galima ziuret online filmus esu idejas :)jei ziurejote
  • 0

#48 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:10

ingawitch wrote:

is kokiu portalu siunciates filmus?mes tai dazniausiai nesisiunciam bet tiesiog paziurim filmus online B)

torrent.lt, Emule, Dc++ :)p.s. greitai atidatysiu savo antrąjį portalą, kuriame bus galima sųstis filmus, žaidimus ir pnš :)
  • 0

#49 ingawitch

ingawitch

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:13

o kaip bus saunu B) na nors kol kas tai filmu ziurejimui neturiu per daugiausiai laiko... na jai cia yra auginanciu vaikucius tai mane kuo puikiausiai supranta :)
  • 0

#50 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:17

ingawitch wrote:

o kaip bus saunu :) na nors kol kas tai filmu ziurejimui neturiu per daugiausiai laiko... na jai cia yra auginanciu vaikucius tai mane kuo puikiausiai supranta B)

nors aš kolkas dar ne Tėvas B) , bet pilnai suprantu tave :) vaikams reikia daug laiko :)
  • 0

#51 ingawitch

ingawitch

Parašyta 11 balandžio 2009 - 12:30

jie atima beveik visa dienos laika...taigi laisvo laiko turiu kai mano Ugnyte miega taigi jo dazniausiai turiu tik nakti o tada ir as dazniausiai miegu tai darom isvadas jog as isvis neturiu laisvo laiko :) :) na bet koks dziaugsmas o kai nusisypso tai atrodo nusvinta visas pasaulis :blush: na gal biski ne i tema bet tiek jau tos :blush:
  • 0

#52 lileikiss

lileikiss

Parašyta 14 balandžio 2009 - 10:35

tai juk tema apie filmus tai dar vienas geras ali g in the house geru prikolu ten parodo
  • 0

#53 herkus121

herkus121

Parašyta 15 balandžio 2009 - 10:31

Teko gal kam matyti jau "Greiti ir isiute 4"? Galvoju gal reiketu parsisiusti...
  • 0

#54 modestas

modestas

Parašyta 16 balandžio 2009 - 04:25

herkus121 wrote:

Teko gal kam matyti jau "Greiti ir isiute 4"? Galvoju gal reiketu parsisiusti...

Ziurejau,bet nevisa spejau teko su pc atsisveikint:( ,dar nzn ar sitas lietuviskai jau yra ,as ziurejau angliska ir gan su prasta vaizdo kokybe todel kad nesenai kinuose rode
  • 0

#55 karakana7

karakana7

Parašyta 01 gegužės 2009 - 01:26

As tai is linkomanijos.net siunciuosi ten ir labai gerai filmus siust... :P
  • 0

#56 modestas

modestas

Parašyta 01 gegužės 2009 - 09:12

karakana7 wrote:

As tai is linkomanijos.net siunciuosi ten ir labai gerai filmus siust... :P

Linkomanija geras saitukas yra bent man asmeniskai atrodo kad ten geros kokybes failus deda,bet uzsenietiskuose puslapiuose greiceu atsiranda nauji filmai :)
  • 0

#57 karakana7

karakana7

Parašyta 03 gegužės 2009 - 10:37

modestas wrote:

Linkomanija geras saitukas yra bent man asmeniskai atrodo kad ten geros kokybes failus deda,bet uzsenietiskuose puslapiuose greiceu atsiranda nauji filmai :)

Tai kas be ko,aisku,kad ten filmai greiciau atsiranda,bet uztat linkomanijoj jie dazniausiai buna isversti i LT :(
  • 0

#58 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 29 birželio 2009 - 06:22

Man labai patinka romantiški filmai. Ypač tie,kurie sugraudina - jie ir įsimena ilgam. "Šokėja tamsoje", "Dirbtinis intelektas". Paskutinis atmintin įstrigęs filmas - "Skubėk mylėti". Jis apie jaunimą,sugraudina ir vaikinukus :).
  • 0

#59 Dona

Dona

Parašyta 29 birželio 2009 - 09:12

INGRIDA1023 wrote:

Man labai patinka romantiški filmai. Ypač tie,kurie sugraudina - jie ir įsimena ilgam. "Šokėja tamsoje", "Dirbtinis intelektas". Paskutinis atmintin įstrigęs filmas - "Skubėk mylėti". Jis apie jaunimą,sugraudina ir vaikinukus :).

Man tokie irgi labiausiai patinka :) Skubėk mylėti- šito dar nemačiau, butinai reiks pažiūrėti :)
  • 0

#60 koxamte

koxamte

Parašyta 26 spalio 2009 - 01:36

Kas nori greit pasižiūrėti filmą, gali tai padaryti onlaine ;) Man šis tinklapiukas yra prie favorininių puslapių :) http://www.filmai.in...68.htmlTikiuosi, kad ir jums patiks :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas